Kaip atpažinti intuicijos balsą?

intuicijaIntuicija tai ne burtai, o toks pats jutimas, kaip ir kiti penki, kuriais naudojamės kasdien apie tai net negalvodami.
 
Intuicija – tai tasi mūsų vidinis balsas, kuris niekada neišduos, neapgaus ir nepaliks. Pasak specialistų, intuicija galima ir net būtina ugdyti – taip lengviau priimsime sprendimus ir galėsime išvengti pavojų.
 
Visi žino, kad darbo su intuicija metu reikia “išjungti” protą ir logiką. Bet kartais būna sunku tai padaryti. Taip pat reikia susivokti, kur yra intuicijos balsas, o kur mūsų proto.
 
Tam, kad atpažintumėm dievišką intuicijos balsą ir atskirtumėm nuo paprasčiausios logikos ir proto, reikia analizuoti ir suprasti savo būseną:
 
1. Mintis ir idėja ateina jums pati, be pastangų ir įtampos.
2. Jus užpildo energija.
3. Jums nekyla jokių abejonių, tik tvirtas įsitikinimas savo idėjos ar minties teisumu.
4. Intuicija kalba su jumis tik tada, kai esate atsipalaidavę. Jeigu jūs jaučiate pyktį, esate emocinės įtampos būsenoje, intuicijos balsas jūsų nepasieks.

 

Kaip išmokti klausyti intuicijos?

 

Ši metodika padės jums išmokti klausytis intuicijos balso ir kreiptis į ją bet kuriuo metu.

 

1. Išmokite laukti. Atsakymas ne būtinai ateis iš karto. Užduokite sau klausymą ir tiesiog gyvenkite su juo. Laukite atsakymo tada, kai būsite neutralios būsenos.

 

2. Jeigu jūs įsitempę, atsakymas neateis. Įtampa gali būti įvairi: abejonės ar netikėjimas tuo, kad sprendimas ateis savaime arba stiprus noras gauti savo atsakymą kuo greičiau. Sekite savo būseną.

 

3. užduokite sau klausimus. Kartais prireikia užduoti ne vieną, o penkis, dešimt, dvidešimt, o kartais ir daugiau. jeigu jūsų intuicija tyli, klauskite savęs: “Kodėl atsakymas neateina? Kas man trukdo? Kaip padaryti geriau? Kaip atsiverti?” ir pan. Analizuokite pirmą, kas ateis į galvą. Palaipsniui, atrasdami atsakymą į kiekvieną tokį klausymą, jūs prieisite tai, ko ieškojote.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

4. Stenkitės pajausti save, o ne kitus. tai liečia klausymus, kuriuos jums užduoda kiti žmonės, kurie laukia iš jūsų patarimo ar pagalbos. Neieškokite atsakymo juose, ieškokite savyje. klausykitės savo vidinio balso ir nesistenkite atrasti atsakymą tokį, koks patiktų jūsų pašnekovui. Gailestis nepadės, padės tik teisingi patarimai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Atsakymas gali ateiti tokioje formoje, kuri suprantama jums, o ne kitiems. Todėl išmokite mintis perteikti taip, kad jas suprastų, būkite tarpininku kitiems.

 

Autorius: Jevgenijus Černyš, šaltinis: jcernys.ltismokykla.lt

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Andrius

Nuojauta yra NESAMONĖ neegzistuoja toks dalykas prasimanymas is neturejimo ką veikti ir tiek

Džovanis

Taip tiesa tai

Vilma

Ne karta isitikinau kad visada nujauciu blogus ivykius,bet kaskarta galvoju kad tai mano paranoja.nezinau ka daryti ir kaip ismokti kreipti demesi i savo nuojauta

as

Intuicija tai jausmas,kuris gali ateiti bet kada ir betkur. In ne vien bloga nuojauta, bet taip pat gera,Ji gali ateiti mintim, vaizdiniais ir kt zenklais dienos metu, kai zmogus nemiega. Per sapnus gali buti pranasiski sapnai..Intuicija buna igimta, o kas del jos lavinimo,tai as nezinau-nesidomejau. Manau zmogui nereikia per daug lysti ten, kur neduota, o tiesiog gyventi savo gyvenima malonumui ir megautis. Intuicija turintys zmones gyvenime yra mate daug neteisybes, jautresni aplinkai(tai nereiskia kad skysti ar verkslianatys:-) : pastebi zaibiskai ivykius, konsentracija didesne ir daugiau energijos viduje ir dievas saugo juos. Intuicija nuo dievo!

"ekstrasense"

Del logikos ir proto visiska tiesa. Viska sugadina kai pradedi logiskai galvoti. Tada spejimas\sprendimas buna neteisingas. Ne viena syki taip yra nutike.

....

Nezinau ar tai intuicija bet as 3 kartus pries avarija pagalvojau kad kazkas bus negerai tik nezinojau kas

tcccyyyyyyyyp

Taip tikrai intuicija, nuojauta. Blogiausia, kad tai būna neišvengiama ir skirta galbūt tam, kad kitą kart pajutę tą patį jausmą žinotume, kad esame pavojuje ir dažnai pirmos mintys apie priežastį yra teisingos. Reiktų greitai reaguot, kad pakeisti įvykius. Bet gali ir nebeužtekti laiko. Be patirties vis tiek ta nuojauta nepasinaudosi.

Paradigm Shift

Jeigu čia viskas taip lengvai gautusi tai žmonės piniguose vartytusi.

tam nnnn

tai tokie ir vartosi…:)

Taip pat skaitykite