Kambarinių augalų energija

Augalai, augalų karalystė (Plantae) yra didelė gyvųjų organizmų grupė, kuriai priklauso tokie plačiai paplitę organizmai kaip medžiai, žolės, gėlės. Augalai yra eukariotai, t. y. turintys tikrąjį branduolį organizmai. Manoma, kad augalų rūšių yra apie 350 000. 2004 m. buvo identifikuotos 287 655 rūšys. Augalus tiria daug mokslų: bendrosios botanikos, augalų anatomijos, augalų fiziologijos, augalų sistematikos. Yra specialieji mokslai skirti tik vienai augalų grupei tirti, pavyzdžiui, dendrologija tiria tik sumedėjusius augalus, briologija – samanas ir kt. Augalus tiria daug mokslų: bendrosios botanikos, augalų anatomijos, augalų fiziologijos, augalų sistematikos. Augalai, augalų karalystė (Plantae) yra didelė gyvųjų organizmų grupė, kuriai priklauso tokie plačiai paplitę organizmai kaip medžiai, žolės, gėlės. Visi mus supantys daiktai, gyvūnai ir augalai vienaip ar kitaip su mumis bendrauja, t. y. veikia mus energiškai.
 
Augalai su žmonėmis bendrauja per aurą. Bet kuris augalas turi energinį biolauką, kuris spinduliuodamas uždaroje erdvėje keičiasi su žmogaus biolauku.
 
Nenuostabu, kad vieniems augalams mūsų skleidžiama energija nepatinka, todėl jie neauga arba apskritai sunyksta. O kiti puikiai veši, tačiau veikia mus nepalankiai, erzina ar net susargdina…
 
Taigi sužinokime, kokią energiją skleidžia augalai.
 
Kaktusai. Turbūt visi girdėjome, kad kaktusus reikia statyti netoli kompiuterio, nes jie apsaugo nuo neigiamo spinduliavimo. Tačiau patys kaktusai taip pat pasižymi ypač agresyvia ir kenksminga energija. Kuo ilgesni ir aštresni kaktuso spygliai, tuo ta energija stipresnė ir negatyviau veikia žmogų.
 
Fikusas. Pastatytas šalia spausdintuvo arba kopijavimo aparato padės greičiau pašalinti ore esančius kenksmingus chemikalus (formaldehidą, ksilolą, toluolą ir amoniaką).

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Echmėja (aechmea) žmogui siunčia gana aštrius energijos impulsus ir neretai sukelia nerimą.

 

Karpažolė, Kalėdų medis. Šeimininkų išauginta ir nuolat su meile prižiūrima karpažolė skleidžia gerą energiją, aktyvina nervų sistemą ir kūną. Negalima laikyti miegamajame.

 

Sasevjera. Labai sustiprina bet kokias teigiamas ar neigiamas žmogaus spinduliuojamas emocijas ir nuotaikas. Jei jūs laimingas, laimė šalia šios gėlės padvigubės, bet jei pykstate…

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Juka. Ypač populiari, bet labai agresyvi gėlė. Kad ir kokiame kambaryje augtų, agresyvią, negatyvią energiją skleidžia po visą butą ir sukelia įtampą visose patalpose.

 

Bambukas (bambusa vulgaris). Skleidžia nuostabią energiją, kuri labai palankiai veikia žmones ir gyvūnus. Bambukas skatina kūrybiškumą ir didina jautrumą.

 

Chlorofilas (chlorophytum comosum) surenka visus namų nuodus, blogą energiją paverčia gera. Tai gyvybinių jėgų šaltinis.

 

Dracena (dracaena). Skleidžia malonius energinius virpesius, teikia energijos žmogui ir gerai absorbuoja kenksmingas chemines medžiagas.

 

Papartis (nephrolepis). Energiškai puikus augalas, idealiai veikiantis nervų sistemą, todėl tobulai tinka žmonėms, dirbantiems protinį darbą.

 

Kininė rožė (rosa chinensis). Žydinti rožė skatina draugiškumą ir meilę.

 

Alijošius (aloe). Viena iš retų gėlių, kurią labai tinka auginti miegamajame. Sumažina kenksmingų medžiagų kiekį, naktį išskiria deguonį ir suvartoja anglies dioksidą.

 

Krotonas (codiaeum variegatum) stimuliuoja ir skatina veikti nepasitikinčius savimi žmones, be to, didina gebėjimus įgyvendinti troškimus. Negalima krotono laikyti miegamajame, nes nuodingi šios gėlės syvai dirgina odą ir gleivinę. Idealiai tinka darbo kambaryje.

 

Storlapis (crassula arborescens) – nuostabios energijos augalas, skaidrinantis nuotaiką ir skatinantis bendravimą. Pagal fengšui mokymą pritraukia į namus pinigus. O jei jis pražysta, dideli turtai susiras jus patys.

 

Ciklamenas (cyclamen persicum) aktyvina širdies darbą ir kraujotaką, gerina širdies ritmą; paguodžia vienatvėje stingant meilės. Dviejų šalia augančių ciklamenų poveikis labai sustiprėja. Be to, ciklamenas sugeria ore esančias chemines medžiagas.

 

Vaškuolė (hoya) skleidžia minkštą, banguojančią energiją, tad jei pastatysite ją prie lovos, sapnuosite gražesnius sapnus. Romantiškos sielos žmonėms padeda atrasti vidinę ramybę ir net sugrąžina į realybę. Tačiau ji nemėgsta būti nešiojama iš vienos vietos į kitą – antraip numeta lapus ir pumpurus.

 

Vėzdūnė (spathiphyllum) iš oro išvalo alkoholį, acetoną ir formaldehidą, taip pat normalizuoja visus ekstremalius virpesius. Ją tinka laikyti bet kokioje vietoje.

 

Parengta pagal žurnalą „Nuo… iki“

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ausrine

turiu daug palergoniju,zydi po daug kartu,bujoja….ka tai reiskia?

Lione

Turiu daug orchideju, zamiokulka,pelargoniju.Kazin kaip jos veikia?

Lmt

Reikes isigyti storlapi-gal pinigu pritrauks?

autoriusnusisneka

Karpažolė, Kalėdų medis – skleidžia gerą energiją ,bet negalima laikyti miegamajame

čia turbūt ,kad miegodamas nesijaustum gerai – tipo sapnuodamas rojų nebenorėsi pabusti :D

Anteja

Karpazole yra nuodinga.o miegamajame negalima laikyti todel .kad nakti apsimiegojus neparagautum.

Taip pat skaitykite