256 metų amžiaus žmogus ir holistinė medicina

466px-Li_chingYuenLi Ching-Yuen oficialiais duomenimis gimė 1677 metais Kinijoje (nors pats teigė, kad 1736 m.) ir savo visą ilgą gyvenimą užsiiminėjo vaistažolių rinkimu bei kovos menais, rašo tinklalapis virsmai.lt.

 

1930 m. New York Times laikraštis išspausdino straipsnį, kuriame pateikė duomenis apie atrastus oficialius Kinijos vyriausybės dokumentus, kuriuose 1827 m. Li Ching-Yuen oficialiai sveikinamas su 150-uoju gimtadieniu. Vėlesni dokumentai užfiksuoja šio žmogaus oficialų sveikinimą su 200-uoju gimtadieniu 1877 m.

 

Kaip jam taip pavyko?

 

Pats Li Ching-Yuen ilgaamžiškumo formulę išreiškė vienu sakiniu: “išlaikyk ramią širdį, sėdėk kaip vėžlys, vaikščiok vikriai kaip karvelis, ir miegok kaip šuo”.

 

Prie šios istorijos pridėkime dar kelis įdomius istorinius faktus. 1927 m. Kinijos armijos generolas Yang Sen pakvietė senolį Li atvykti pasisvečiuoti ir pasiūlė jam mokyti Kinijos karius kovos menų. Generolas negalėjo atsistebėti, koks jaunatviškas buvo jo svečias, kuriam tuo metu jau buvo suėję 250 metų.

 

Li Ching Yuen mirė 1933 m. gegužės 6 d. Savo mokiniams jis pranešė, kad jau atliko visus reikiamus darbus šiame gyvenime ir dabar gali grįžti namo.

 

Pasidomėjus galima surasti daugiau įdomių istorijų apie vakarų sveikuolius ir rytų jogus, kurie gyveno virš 100 metų. Ir ne tik ilgai egzistavo, bet buvo jaunatviški, veiklūs ir kupini entuziazmo. Ko mes galime iš jų išmokti?

 

Holistinė medicina yra viskas, ko mums reikia. Šiandien jau net ir modernioji medicina patvirtina: 70% visų žinomų ligų kyla dėl negatyvių minčių. Šiai grupei priklausančios ligos vadinamos psichosomatinėmis, ir jos yra didžiausias galvos skausmas visai sveikatos apsaugos sistemai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kartais užtenka kelių dienų, kad pakilęs stresas atvertų skrandžio opą. Kartais užtenka kelių metų, kad išsivystytų diabetas ir širdies ligos. Jau nekalbant apie blogą savijautą, kritusį darbingumą ir džiaugsmo trūkumą. Gydytojai ir mokslininkai vieningai sutaria šiuo klausimu ir patvirtina, kad mintys tiesiogiai veikia organų veiklą ir viso organizmo būklę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Senovinė medicina yra holistinis gydymo būdas, nes rūpinasi ne tik žmogaus fiziniu kūnu, bet ir psichika, ir gyvenimo būdu. Tokiu būdu galima pašalinti ligos priežastį ir išvengti jos pasikartojimo. Modernioji medicina, priešingai, gydo ligos pasekmes — kūno negalavimus, todėl labai dažnai po kiek laiko ligos atsinaujina, nes iš tiesų taip ir nėra išgydomos.

 

Čia atsiskleidžia viena didžiausių paslapčių -mūsų mintys gydo. Yra užfiksuota įvairių įdomių istorijų, pasakojančių apie žmones, kurie sunkiai sirgo ir išgydė save mintimis, nors gydytojai jau buvo praradę tikėjimą.

 

Viena iš tokių įspūdingų istorijų yra apie Morris Goodman, kuris 1981 m. pateko į savo pilotuojamo lėktuvo avariją ir nebegalėjo išgyventi, nes buvo neatstatomai pažeistas jo stuburas ir trūko diafragma. Šio žmogus gyvybę palaikė kvėpavimo aparatas, o vienintelis judesys, kurį buvo įmanoma atlikti, tebuvo mirksėjimas akimis.

 

Tačiau šis žmogus žinojo minčių galią ir jau po kelių dienų stebuklingai regeneravo savo diafragmą, todėl galėjo kvėpuoti savarankiškai. Taip pat jis sąmoningai atstatė savo pažeistas stuburo smegenis ir pradėjo judinti visas galūnes. Gydytojai negalėjo suprasti, kas vyksta, nes taip tiesiog “nebūna”.

 

Po kelių mėnesių Morris Goodman iš naujo pradėjo vaikščioti ir galiausiai pilnai pasveiko. Ir tai tik vienas atvejis iš daugybės, kurie vyksta aplink mus. Mintys ne tik susargdina kūną, bet ir padeda jam pasveikti nuo nepagydomų ligų.

 

Įdomu tai, kad senovinis ajurvedos mokslas apie sveikatą ne tik patvirtina psichosomatinių ligų egzistavimą, bet ir pateikia sąrašus konkrečių ligų, kurias sukelia konkrečios charakterio savybės. O nuo ko gi dar, jeigu ne nuo charakterio, priklauso mintys?

 

Štai keletas pavyzdžių, kurie gali atskleisti tavo arba tavo giminaičių ligų priežastis:

 

1. Pavydas sukelia onkologinius susirgimus, silpnina imuninę sistemą.
2. Kerštingumas sukelia nemigą ir gerklės ligas.
3. Išeities iš situacijos neradimas sukelia plaučių ligas.
4. Neprincipingumas sukelia chronines ligas, infekcijas ir odos ligas.
5. Kategoriškumas sukelia cukrinį diabetą, migreną ir uždegimus.
6. Melas sukelia alkoholizmą, grybelinius susirgimus ir silpną imunitetą.
7. Agresyvumas sukelia skrandžio opą, padidėjusį rūgštingumą, atsiranda karpos.
8. Uždarumas sukelia šizofreniją ir inkstų ligas.
9. Žiaurumas sukelia epilepsiją, astmą, mažakraujystę.
10. Konfliktiškumas sukelia skydliaukės padidėjimą.
11. Apatija sukelia cukrinį diabetą.
12. Nepastovumas sukelia nevaisingumą.
13. Įžeidinėjimai sukelia cukrinį diabetą ir širdies ligas.
14. Nerimas sukelia virškinimo sutrikimus, širdies ir odos ligas.
15. Gobšumas sukelia onkologines ligas, nutukimą ir širdies ligas.

 

Įdomu tai, kad užtenka išgydyti savo charakterį ir atitinkamos ligos negrįžtamai pasitraukia. Ypač svarbu tai žinoti kenčiantiems nuo tokių ligų kaip cukrinis diabetas ir vėžys, prieš kuriuos šiuolaikinė medicina neturi vaistų.

 

Yra būdai gyventi sveikai ir jaustis išties gerai. Teks padirbėti su savimi, bet ši investicija atsipirks su kaupu. Štai 3 per tūkstantmečius patikrinti būdai:

 

1. Pradėk stebėti savo mintis. Kiekvieną vakarą skirk 5 minutes ir užrašyk, kaip tą dieną jauteisi. Prisimink, su kokiomis situacijomis susidūrei ir kokias emocijas patyrei. Kokias blogas tavo charakterio savybes tai atskleidžia? Ką ketini padaryti rytoj, kad pradėtum tobulėti ir pakeistum tą charakterio savybę? Visa tai užrašyk raštu. Tai būtina.

 

2. Stenkis daugiau galvoti apie dalykus, kurie tave džiugina. Tai pozityvaus mąstymo stebuklas. Kai susitelki į dalykus, kurie tau patinka, patenki tarsi į kitą vibracijų dažnį ir kūnas iškart sveiksta. Dar daugiau, gėrio tavo gyvenime ims daugėti, nes realybe virsta viskas, apie ką tu galvoji, netgi problemos, kurias apmąstai. Sutelk dėmesį į tau patinkančius dalykus ir stebėk, kaip viskas ims keistis.

 

3. Išbandyk meditaciją. Meditacijos metu kūnas ir protas nepaprastai gerai pailsi ir gydo save. Plačiau apie meditaciją skaityk straipsnyje Kaip įgauti Einšteino intelektą ir važinėti nuosavu Ferrariu ramiai sėdint ant sofos.

 

Liga yra ne kas kita, kaip kūno signalas apie neteisingą (o tiksliau, tau nenaudingą) gyvenimo būdą. Iš pradžių ji pasireiškia kaip nerimas, baimė ir negatyvios mintys. Ir tik tada, jeigu su savimi nedirbama, kūnas pasiunčia stipresnį signalą, kad tikrai atkreiptum dėmesį ir susimąstytum, ką darai ne taip.

 

Vien tam, kad savo gyvenime paliktum tik naudingus dalykus. Nes viskas, kas iš tiesų naudinga tau, visada naudinga ir kitiems.

 

Inf. šaltinis: virsmai.lt

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Albinas

Taigi jau rashe 100ta kartu kad ten apgaule buvo. Prosenelio dokumentus pateike kai kazkokia registracija buvo.. Dabar tiksliai nepamenu visos ustorijos. Pasityrinekit priesh rashydami nesamones…

DrunkCat

Žmogaus galimybės tikrai beribės :)

Anonimas

skaites pasirodo jis vartojo perlus kuriu nera dabar kurie prailgina gyvenima

Pritariantis

Nusibostu gyvent 200 metu

Anonimas



Pyktis.

Kas cia dabar?

Taip pat skaitykite