Likimo pokštai laimės kūdikiams

Žemėje esama žmonių, kuriems, regis, pokštus krečia pats likimas. Jiems pavyksta neįtikėtinai išvengti rimtų pavojų, o kartais jie žūsta per kvailą atsitiktinumą. Nors kai kurie po daugybės išmėginimų gyvena ilgai ir laimingai.

 

Nuteistasis pergyveno savo teisėjus

 

1894 m. vasario 7 dieną Kolambijos mieste (JAV) turėjo būti įvykdyta mirties bausmė jaunam vyrui, vardu Vilas Pervisas (Will Purvis). Jis buvo nuteistas pakarti. Pats V.Pervisas tvirtino, kad yra nuteistas neteisingai, ir, išgirdęs nuosprendį, prisiekusiesiems šūktelėjo: „Aš dar jus visus pergyvensiu!“ Kai ant Vilo kaklo buvo užnerta kilpa, virvė netikėtai atsirišo ir nuteistasis tiesiog įkrito į liuką gyvas ir nenukentėjęs.

 

Bausmės vykdymas buvo atidėtas, nes dauguma susirinkusiųjų pamanė, kad tai – Dievo pirštas. Egzekucija buvo perkelta į 1895 m. gruodžio 2 dieną, bet likus nedaug laiko iki šios datos V.Pervisas pabėgo iš kalėjimo. 1896 m. jis pasidavė valdžiai ir mirties bausmė jam buvo pakeista kalėjimu iki gyvos galvos.

 

O 1898 m. V.Pervisui, spaudžiant visuomenei, buvo suteikta malonė – žmonės netikėjo jo kaltumu! Pagaliau 1917 m. kažkoks Džozefas Berdas mirdamas prisipažino įvykdęs nusikaltimą, dėl kurio vos nebuvo pakartas V.Pervisas… Vilas Pervisas mirė 1938 m. spalio 13 dieną. Prieš kelias dienas iki šios datos mirė paskutinis iš prisiekusiųjų, nuteisusių jį mirti. Pranašystė išsipildė – V.Pervisas pergyveno savo teisėjus!

 

Vyras žuvo dėl to, jog siekė sau naudos

 

Tačiau ne veltui sakoma: nuo likimo nepabėgsi! Štai 1976 m. Niujorke mašina partrenkė žmogų. Jis nenukentėjo, bet čia vienas iš įvykio liudytojų patarė jam vėl atsigulti po automobiliu, paaiškinęs, kad taip galima uždirbti iš draudimo. Eismo įvykio auka paklausė jo patarimo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tuo metu, kadangi nebuvo įjungtas rankinis stabdis, mašina pradėjo judėti ir mirtinai sužalojo nelaimėlį.

 

Iš mirties gniaužtų ištrūkti nepavyko

 

1983 m. 45 metų Vitorijo Luiso (Vittorio Luis) automobilį uraganas nunešė į upę. Jam pavyko išmušti langą ir išplaukti į krantą. Sausumoje ant vyro užvirto medis ir prispaudė negyvai!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tais pačiais metais uragano auka tapo amerikietis fabrikantas Džordžas Švarcas (George Schwarz). Per didelę audrą buvo sugriautas jo fabrikas, išliko tik viena siena, prie kurios jis slėpėsi. Dž.Švarcas atsipirko lengvais sužeidimais. Išsirašęs iš ligoninės, jis nuvyko apžiūrėti sugriauto pastato, kažkodėl stumtelėjo išlikusią sieną ir ši užgriuvo ant fabriko šeimininko – jis žuvo iškart.

 

Pastangos nusižudyti buvo bergždžios

 

O kai kuriais atvejais pats likimas, regis, trukdo žmogui išeiti iš gyvenimo. 25 metų vairuotojas iš San Francisko, pavarde Rampertas, daug kartų bandė nusižudyti ir kaskart jo sumanymas apmaudžiai žlugdavo. Prie smilkinio pridėtas pistoletas užsikirto. Įkišo galvą į orkaitę, sumanęs nusinuodyti dujomis, – o dujas, kaip tyčia, būtent tą dieną išjungė dėl neapmokėtos sąskaitos. Prarijo 70 tablečių migdomųjų – bet jas išvėmė.

 

Tuomet Rampertas atsigulė ant geležinkelio bėgių, bet traukinys spėjo sustoti. Netekęs vilties nevykėlis savižudis įsigudrino surišti sau rankas bei kojas ir pliumptelėjo į ežerą. Bet ir čia „nepasisekė“: žvejai pastebėjo skęstantį žmogų ir ištraukė jį iš vandens. Rampertas suprato, kad Apvaizda nepritaria jo planams, ir daugiau nebandė žudytis.

 

Ne kartą turėjęs žūti vyras vis likdavo gyvas

 

Tikrai nepaprasta muzikos mokytojo iš Kroatijos Frano Selako (Frano Selak) istorija. 1962 m. traukinys, kuriuo jis važiavo, nuvirto nuo bėgių, kelis kartus persivertė ir įkrito į vandenį.

 

17 žmonių žuvo. F.Selakas susilaužė ranką, bet jam pavyko priplaukti iki kranto. Po metų F.Selakas skrido lėktuvu. Dideliame aukštyje įvyko dehermetizacija, atitrūko šoninės durys ir oro srovė jį išsviedė laukan.

 

Lėktuvas sudužo, o F.Selakas buvo rastas šieno kupetoje rimtai nenukentėjęs. 1966 m. autobusas, kuriuo važiavo F.Selakas, pateko į avariją. Keturi keleiviai žuvo, bet mūsų herojus patyrė tik lengvų traumų. 1970 m. važiuojant F.Selako automobilis užsidegė iš išorės. Vairuotojas išlipo iš mašinos gesinti liepsnos, ir čia ji sprogo.

 

F.Selakas nenukentėjo. 1973 m. ir vėl važiuojant automobiliu dėl kuro sistemos gedimo mašina užsidegė, šįkart viduje. F.Selakui viso labo apdegė plaukai…. 1995 m. jį partrenkė autobusas. Rezultatas – šokas ir lengvi sumušimai. 1996 m. F.Selakas važiavo mašina kalnų keliu. Staiga jis pamatė, kad tiesiai į jį lekia sunkvežimis. Jis spėjo pasukti į skardžio pusę ir iššokti iš važiuojančios mašinos.

 

Bet nuostabiausias įvykis Frankui Selakui nutiko 2003 m., kai jam buvo 74-eri. Jis pirmą kartą gyvenime nusipirko loterijos bilietą ir… išlošė milijoną dolerių!

 

Gal likimas jį apdovanojo už visus atlaikytus išbandymus?

 

Parengta pagal dienraštį “Respublika”, Milda KUNSKAITĖ

 

Respublika-logo1

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Anonimas

Tuuu rimtai mires!!!!!???

Anonimas

Pastangos nusižudyti buvo bergždžios, sitas geriausias :D

rastamancikiokas

tas kur susiriso sau rankas tai gerai cia pavare :DDDD

Vaiduoklis prisigeres pats zinai ko

Nice, man panasiai ir buvo tik db as mires taij…

Taip pat skaitykite