Sužinokite kas buvote praeitame savo gyvenime

Ko gero, daugeliui iš mūsų yra tekę pokalbyje išgirsti pašnekovą rimtu veidu sakant: „Praeitame gyvenime buvau…“.
 
Kalbos apie reinkarnaciją, žiniasklaida mirganti „reportažais“ iš praeitų gyvenimų, meniniai filmai, kuriuose herojai prisimena kažin kelintąjį savo gyvenimą yra tapę įprastu mūsų kasdienybės reiškiniu.
 
Siūlome Jums galimybę pagal savo gimimo metus, sužinoti, kas, kur ir kada buvote praėjusiame gyvenime.

 

Įrašykite žemiau savo gimimo metus. Pvz. jeigu esate gimę 1990 metais, sausio 5 dieną, rašykite: 1990 (gimimo metai), 1 (gimimo mėnuo), 5 (gimimo diena).

 

Gimimo metai: Gimimo mėnuo: Gimimo diena:

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis


 

Susiję straipsniai:

 

• Reinkarnacija – gyvenimo pamokos?

 

• Gyvenimas iki gyvenimo

 

• Karma ir reinkarnacija

 

• Reinkarnacijos teorija

 

• Reinkarnacija – gyvenimas po gyvenimo?


2500
68 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

Na atvirai galiu pasakyti kad aš visiškai nieko neprisimenu rašo kad buvau moteris ir kad maždaug gyvenau 1200 m nors ir dabar esu moteris tikrai ne visi žmones atsimena tai kas jie tokie yra buve nes aš tai pavyzdžiu nieko neprisimenu visai.

Pyktis.

Kokie dar praeiti gyvenimai???? Jums su galva negerai…yra tik tas vienintelis gyvenimas kuri turit dabar. Nera jokiu buvusiu. Bus tik busimas anapusinis. O ne kazkokios reinkarnacijos ir pan meslas. Kokie jus patiklus….kaip galima tiket tokiom nesamonem???? Jei mes vis reinkarnuojames tai kodel zmoniu skaicius vis dideja,kaip teigia tam tikros institucijos. Buvo kazkada senai keli ir tipo iki keliu milijardu dakilom (siuo metu,kaip teigia apie 7.5mlrd) Ir kas is to jei tai butu tiesa ir jei,kaip teigiama apie tai atsimena tik vienetai? Juk gaves ta antra sansa galbut padarysi dar didesniu klaidu. Ir poto vel ir vel ir vel ir taip… Skaityti daugiau »

jan

Nereikia pykti. Niekas nežino buvo ar nebuvo tie gyvenimai. -Visa tai yra nuo mūsų paslėpta- mes taip pat nežinome ar bus tas kitas gyvenimas? Nes pagal jūsų chipotezę – žmonių skaičius vis didėja – tad iš kur tiek tų nemirtingų sielų.? Negi ir sielos dauginasi didžiuliu pagreičiu? Aš nustojau gilintis, nes tai neturi nei pradžios nei pabaigos. VISAGALIS nenori mums išduoti visatos didybės paslapties, nes mes dar tam nesame subrende. Ir jums patarčiau nelysti ten nesate kviečiami…….

Mang

As visiskai sutinku. As pati jauciu, kad buvau toksai zmogus, kaip mane apibudina :)

kristina

Labai gerai pataike zmoniu charakteristikas. Tik del vieno punkto gal nelabai sutikciau, bet del visu kitu kaip pirstu i aki.

nesvarbu

Nesamone parašiau kada buvau gimusi ir nesamones rašo nieko neprisimenu

Jovita66

Gal šiek tiek ir panašu…

Artas

Na gal yra siek tiek tiesos nors as nelabai tikiu

Nezinomas

As esu susapnaves savo du gyvenimus, tiesa sakant paskutines 5-10min gyvenimo akimirkas. Maciau savo mirti. Viename gyvenime miriau nuo infarkto, kitame gyvenime mane subade. Abejuose gyvenimuose buvau vyru.

svaja

nesamoningas testas :) nebent pazaidimui :)

Pauu

Man atitiko viskas, praeitame gyvenime buvau vyras o dabar mergina yra islike tikrai prisiminimu nors gyvenau pries 1800 metu vyro kune :) pilnai galiu priprazint teisybe.
kas labiausiai istrigo pasakymas kad tikros meiles bijojau kaip velnias kryziaus dar iki dabar isliko :O wow

vauu

ka tu gali prisiminti nebent susapnavai nerašyk nesamoniu, gal atsitiktinai panašūs charakterio bruozai su aprašytu ale kitu gyvenimu nieko daugiau tai gal prisimeni ir kaip gimei