Mūsų skaitytojas nufilmavo NSO?

Vakar (sausio 1 d. – red. past.) apie 16-17 val. Vilniuje važiavom su šeima namo ir ties verkių parkų pamatėm labai ryškią kaip žvaigždę šviesą, žvaigždžių dar danguje nebuvo, bet žmonai pasakiau, maža ką gal čia pati pirmojo pasimatė dar pajuokavau gal tai kometa, nso atmečiau kažkodėl samoningai. O žmona sako žiūrėk ten dar viena ryški šviesa tik lyg tai mirgsi dar… Bet tuo metu įvažiavom į mišką ir judėjom žaliųjų ežerų gatve tolyn į namus. Ir čia viskas prasidėjo.

 

Jeigu kas žino ten prie žaliųjų ežerų yra Maxima, tai va ties ta vieta išlindus mums iš miško panašiai 100-200 metrų aukštyje (sunku aukštį nustatyti tiksliai) žiurim su žmona lekia labai greitai kažkoks objektas, pamatėm abu su žmona, kad skrenda ypač greitai, bet aš tuomet pagalvojau, kad gal leidžiasi lėktuvas ir daro lanką (tik kadangi ten gyvenu, pagalvojau nesu matęs, kad kas iš tos pusės tokiu greičiu bandytu daryti lanką prieš leidžiantis į oro uostą, nes lėktuvai tai daro kur kas lėčiau ir iš aukščiau).

 

 

Dar labiau į tai stengiausi nekreipti dėmesio, nes mačiau mirksinčias raudonas ir baltas šviesas. O kai vairuoji automobilį ir samoningai visad bandai ką matai pritempti prie sau pažystamų dalykų tad man atrodė – tai lėktuvas (tik gal kažkaip keistai ar gal nematytai man elgiasi).

 

Taip būtume ir nuvažiavę tolyn. Bet pavažiavę gal kelis šimtus metrų, mes pamatėm kaip ties Balsių klinika (ten tokia yra nedidukė), tas mano “galvotas lėktuvas įma daryti staigų posūkį ir paskridęs dar kelis šimtus metrų sustoja ore. Aš greit stojau ties peščiūjų perėja ir šokau iš automobilio su žmona. Stovėjau ir žiūrėjau kaip per kelis šimtus metrų praktiškai ties mūsų galvomis buvo pakibęs skraidantis objektas.

 

Ir tai tikrai buvo ne lėktuvas, bet tuo metu matėsi kelios ryškios šviesos skirtinguose jo kampuose, tarp jų mirksėjo ir raudonos, bei baltos (kas būna pas lėktuvus). Aš toks buvau apstulbęs, kad telefoną išsitraukiau tik tuomet kada žmona pradėjo šaukti, tai ko tu nefilmuoji, filmuok).

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

 

Kiek kartų buvau mintyse iki tol pagalvojęs, jeigu pamatyčiau kažką panašaus, kaip imčiau filmuoti ir t.t. bet tuo met tiesiog ėmiau ir sustingau, tam tikram laikui. Žinoma po žmonos raginimų aš telefoną išsitraukiau ir ėmiau filmuoti. Bet deja nenufilmavau kaip jis kabėjo ore apie kokias 10-20 sec, o tik tada ėmiau filmuoti kai jis lėtai pakeitęs kardinaliai skydimo trajektoriją, ėmė sklęsti dangumi tolyn nuo mūsų.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Plika akimi lengvai galėjom įžvelgti kaip jis atrodo. Jis buvo plokščias viršus man rodėsi lygus lygus, jis buvo nedidelis bet labai aiškai matomas ir kaip jau minėjau mirksinčiomis šviesomis (kažkodėl manau tai buvo ar speceliai ar ne įmituojančios šviesos lėktuvą). Būtų šaunu sužinoti ar neatsirado tokių, kurie kažką panašaus vakar stebėjo. Mano žodžius gali paliūditi mano žmona ir mano dukrytė, kuri taip pat stebėjo šį reiškinį. Ir dar atsiprašom mažos mergaitės, kuri sėdėjo autobusų stotelėje, jeigų jai padarėm kokią įtaką.

 

Nes tuo metu norėjosi ka dkuo daugiau žmonių visą tai stebėtų, o ji kaip tik matė viską kartu, bet neaišku kaip suregavao kai du suaugę žmonės iššoko staiga iš automobilio ir ėmė nesamoningai vos ne šaukti ir aikčioti.

 

 

Autoriaus papildymas

 

Aš mačiau su savo šeima objektą iš taip arti kad galiu tiksliai apibudinti kaip atrodo. Jis skrido ne lėktuvų leidimosi aukštyje (lėktuvai prie mūsų leidžiasi kas dieną po keliolika kartų). Jis leidosi taip greitai ir taip darė staigų posukį, kad manau tik reaktivinis ar malunsparnis gali taip suktis. Ir po to posukio jis sustojo.

 

Sustojo per labai labai netoli, tiek kad mes jį puikiai matėm. Jis kabėjo ore (kai lėktuvai artėja link manęs atrodo, kad jis stovi vietoje, šita žinau) bet šis objektas kabojo ore ir kabojo sakyčiau labai arti ir nekeitė savo pozicijos, bei nemažėjo ar didėjo. Tada jis padarė 90 laipsnių kampą – tiesų, o ne lenktą ir ne per kažkokį nuotolį. Jis pajudėjo iš savo pozicijos. Ir labai lėtai.

 

Filmuotoje medžiagoje atrodo toli skrendantis lėktuvas, bet realiai tai buvo daug mažesnis objektas ir jis buvo arti. Aš jį puikai mačiau nutolanstantį. Jo viršus buvo plokščias ir horizontalus lygiai, be jokių išsikišimų. Na kaip čia vaizdžiau apibudinti – lyg tai paimtum dideli stačiakampį, nelabai stora lagamina. Apačioje švietė keliso baltos lempos ir mirksėjo skirtingai raudona ir balta.

 

Atminkit jis buvo nedidelis ir arti bei neskleidė jokio garso. Aš kad ir kaip bandau pritempti prie bet kokiu man pazystamų objektų, niekaip nesugebu to padaryti šį karta. Dangu stebiu jau daug metų, nesu naujokas ir t.t.

 

O ką Jūs gerbiamieji skaitytojai manote, apie nufilmuotą objektą? NSO? Paprastas lėktuvas? Turite kitą paaiškinimą? O gal Jūs irgi tapote to pačio objekto liudininku? Laukiame Jūsų nuomonių komentaruose!

Rekomenduojami video:


2500
22 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Maya

Gyvenu netoli orouosto, tai tokiu `NSO` kiekviena diena ir nakti matau :D

ramas

cia tai tikrai lektuvas, bet seip teko man matyti zarasu rajone nakti rysku balta rutuli, kuris skrido apie 100m aukstyje labai greitai, be jokio garso ir nemirksedamas.. va tada tai buvo keista…

Arūnas

Vėjo nešamas dangaus žibintas?

maciau

As maciau siam rajone ir nekart.Ir ne tik as.Viena karta is labai arti, gasdinantis vaizdas.Nusiraminau, kai isgirdau, kad LT isbandytas virsgarsinis lektuvelis.Jis gali sustingti ir kabeti ore, labai greit juda be garso ir panasu i nso. Salia zaliuju yra karine baze, tad daznai saudo, skraido, begioja ir pan.Nereikia mistifikuoti :-)

Monika

As kiekviena vakara tokius matau :DD praskrenda apie 9h:DD o siaip tai cia lektuvas,kvaileliai jus:DD

tikiu

Mano mama matė, todėl aš tikiu.

1992 m. rugpjutis

maciau keista reiskini.Buvo 1-ma nakties, isejau i lauka- sviesu.Zvilgt i dangu-kabo didziulis per puse dangaus skliauto kamuolys.Tylu, ramu, o as sustingau ir garsiai istariau-nagi cia dabar kas.Galvoju, kad reikia kelt savus, kad pamatytu, bet pajudet negaliu.Nezinau kiek laiko stovejau nejudedama, gal 10-15 min.Is to kamuolio sklido balta sviesa- pamaciau net kaimieciu auginamas saulegrazas, ko diena net nesimato.Paskui kazkas sucirske ir didziulis kamuolys sulig kiekvienu cirskimu pulsuodamas mazejo ir dingo.Labai didelis tas kamuolys buvo ir ryskiai sviete.Nezinau kas tai, paaiskinimo niekur neradau.

aa

taigi ateiviai skraido!!! plokscias!!!!!! is kur jis atsirado!!!!!!?????? kaip ji nufilmuot!!!!!!!???… man sitas video primine viena video radistu kur apsimete psichopatais is psichiatrines bande kebabu uzsisakyt :DD

aa

isitikinau kad su kiekvienais metais zmones vis kvaileja ir kvaileja… nu ant kiek reikia but degradavusiam kad sugebetu cia pastebeti daugiau nei paprasta lektuva skrendanti nakti..???!!!

skaitytojas
atsakymas
tomas

Tas aparatas pristatytas praėjus 5 dienoms po šito vaizdo įrašo nufilmavimo. Tuo labiau, neatrodo, jog tą policijos aparatą artimiausiu metu ruoštųsi naudoti šiaip po miestą paskraidymui. Renginių metu jį naudos.

atsakymas

Pasitikrinkit datą. Pristatyta prieš metus, o įrašas šių metų. O pristatymo data nereiškia pagaminimo datą. Galėjo būti paprasčiausi bandymai. Galų gale juk gali būti tuntai žemiškų variantų. Galėjo būt privati skraidyklė ar dar bb žino kas, bet kai kuriem žmonėm kažkodėl visada įtikimiausia – ateiviai. Juokinga.

Taip pat skaitykite