Veidrodis ir jo magija

Visiems žinoma, kad ezoterikoje ir magijoje veidrodis – paslaptingas įnagis, su kuriuo susiję įvairūs prietarai, būrimai ir legendos, tai būtinas daugelio įvairių mistinių ritualų atributas.

 

Senovėje veidrodžių magiškąja galia naudojosi burtininkai ir magai pranašaudami ateitį ir bendraudami su dvasiomis.

 

Iki viduramžių veidrodžiai buvo valdžios simbolis, turėti jų galėjo tik aukštuomenė.

 

Kuo galima būtų paaiškinti tokią išskirtinę veidrodžio reikšmę? Galbūt nuo jų sklindančia paslaptinga jėga. Galbūt nuolatiniu žmonių smalsumu, pasaulio pažinimo trauka, siekiu pažvelgti ten, kur slepiasi kažkas paslaptinga.

 

Juk nėra taip įdomu žiūrėti pro langą arba kad ir pro rakto skylutę, nes visuomet žinome, kad išėję į gatvę arba atidarę duris neatrasime nieko naujo, išskyrus tai, ką jau matėme. O štai gyvenimas anapus veidrodžio kažkuo panašus į žmogaus sielą: akis įžvelgia tik išorinį, materialų jos apvalkalą, o visas jos pasaulis taip ir lieka paslaptis.

 

Atspindys – realus kūnas

 

Beje, okultizmo atstovai teigia, kad veidrodžio atspindys – toli gražu ne optinis reiškinys ir ne haliucinacija, o visiškai realus kūnas, sudarytas iš subtilaus eterio. Garsusis alchemikas ir magas Paracelsas taip pat manė, kad veidrodžio paviršius yra tam tikras tunelis, per kurį astralinė informacija patenka į fizinį pasaulį ir paveikia žmogaus būseną. Naudodami įtaigą medikai tuo naudojasi jau ne vieną šimtmetį. Ir šiandien kiekvienas psichiatras žino apie hipnotines veidrodžio savybes.

 

Naujausi tyrinėjimai įrodė, kad dėl atsispindinčių erdvėje prieš veidrodį energijų iškyla holografiniai vaizdiniai. Amerikiečių mokslininkai daugiau kaip prieš dešimtį metų nustatė stulbinantį faktą, kad veidrodis ne tik atspindi, bet ir įsidėmi visų žiūrėjusių į jį atvaizdus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jeigu į veidrodį nukreipsime ryškią šviesą, apšviesdami jį iš šono, tai veidrodis gali “prisiminti” savo šeimininką ir suformuoti jo atvaizdo hologramą. Kaip mano kai kurie mokslininkai, netolimoje ateityje šis būdas padės išspręsti daug painių nusikaltimų.

 

Beje, nuo seniausių laikų buvo manoma, kad veidrodis parodo (taip pat išsaugo, o vėliau ir atspindi) būtent žmogaus sielą – jos sąmonę ir energetiką. Iš čia ir įsitikinimas, kad demoniškos jėgos, vaiduokliai ar vampyrai ne tik nemeta šešėlio, bet ir neatsispindi veidrodyje, – juk jie neturi sielos. Niūriaisiais viduramžiais buvo manoma, kad būtent iš veidrodžio mūsų pasaulį stebi šėtonas, todėl damos buvo priverstos vietoj veidrodžių naudotis atspindžiu vandenyje ar metalo paviršiuje.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Matyt, neatsitiktinai su veidrodžiu yra susiję bene daugiausia įvairių prietarų. Seni žmonės kalba, kad negalima valgyti žiūrint į veidrodį, taip pat ilgai žiūrėti sau į akis. Bioenergetikai aiškina, kad ilgai į veidrodį stebeilytis tolygu save sendinti, nes žmogaus energija, atsispindėjusi nuo veidrodžio, mažina ir netgi naikina jo apsauginę aurą. Kuo daugiau į save žiūrime, tuo daugiau netenkame energijos ir jėgų. Nuo senų senovės ilgas žiūrėjimas į veidrodį buvo laikomas nuodėme.

 

Ypač į tai turėtų įsiskaityti moterys, kurios mėgsta grožėtis savo atspindžiu veidrodyje. Toks spoksojimas baigiasi tuo, kad galų gale jos tampa bedvasėmis lėlytėmis, o jų siela iškeliauja į karalystę už veidrodžio, kur gali išnykti amžiams.

 

Jei sudužo veidrodis

 

Kinai įsitikinę, kad veidrodis saugo savyje jame atsispindinčio žmogaus antrininką, t.y. mūsų antrąjį „aš“. Kaip ir daugelyje kitų šalių, Lietuvoje manoma, kad sudaužyti veidrodį – nelaimės ženklas. Juk kartu su veidrodžiu sudūžta ir mūsų sielos atvaizdas, o tai nežada nieko gero.

 

Ką daryti, jei taip atsitiko? Visų pirma negalima į jį žiūrėti ir matyti savo atvaizdo. Sudaužius veidrodį reikia mesti druskos per petį, tris kartus apsisukti aplinkui prieš laikrodžio rodyklę, o duženas padegti. Pajuodusias nuo liepsnos skeveldras reikėtų užkasti.

 

Kitas būdas išvengti bėdos – priėjus iš šono, kad nematytum savo atvaizdo, kruopščiai surinkti visas veidrodžio skeveldras ir stropiai jas nuplauti po tekančiu vandeniu. Taip mes nuo jų nuplausime visą informaciją apie save. Paskui duženas jau galima išmesti (geriausia užkasti) ir nebijoti pasekmių.

 

Net suskilusio veidrodžio negalima laikyti namuose. Bet koks įtrūkimas, plyšys tvirtame paviršiuje ar stikle yra spinduliavimo, dažnai pavojingo, šaltinis. Iš esmės tai energetiniai ašmenys. Ypač pavojingi suskilę seni veidrodžiai. Per įtrūkimus jie išlaisvina ir išspinduliuoja susikaupusią neigiamą buvusių šeimininkų energetiką.

 

Pastebėta, kad veidrodžiai kartais patys skyla šeimininko mirties išvakarėse. Manoma, kad veidrodis įtrūksta, kai neatitinka į jį pažvelgusio žmogaus ir jo astralinio kūno energetika, kuri pagal kitą išmatavimą jau jaučia artėjančią mirtį.

 

Lietuvą pasiekęs XIII amžiuje veidrodis taip pat siejamas su mirusiųjų pasauliu. Lietuviai iki šiol mirusiojo namuose visus veidrodžius uždengia tamsiu audeklu, nes veidrodis yra langas į kitą – astralinį – pasaulį, todėl baiminamasi, kad numirėlis gali grįžti į buvusius savo namus ir atsivesti šmėklų arba atsispindėti veidrodyje.

 

Ypač reikia vengti senų veidrodžių. Sukaupta neigiama energija tokie veidrodžiai gali veikti žmonių psichiką, pakeisti jų charakterį, netgi įteigti minčių apie savižudybę. Veidrodžių meistrai nepataria pirkti senovinių veidrodžių antikvarinėse parduotuvėse arba pasilikti atminimui mirusio giminaičio veidrodį. Manoma, kad visi, kurie atsispindėjo veidrodyje, gyvena ten ir toliau.

 

Tokie veidrodžiai kažkuo primena senoviškas pilis, kuriose daug vaiduoklių ir prisiminimų apie juose atsispindėjusius žmones. Ypač pavojingi veidrodžiai su įkalintomis juose mirusiųjų sielomis. Jie gali prišaukti bėdos arba prakeikimą ne tik jums, bet ir visai giminei.

 

Jeigu jau tokį daiktą įsigijote, tai jo “švarumą” patikrinkite: uždekite priešais veidrodį bažnytinę žvakę. Jeigu jame kankinasi kokia nors siela, kiekviena kartą uždegta žvakė vėl užges. Toks veidrodis taip pat išsiskiria neįprastu šaltumu. Pasistenkite juo kaip galima greičiau atsikratyti arba geriausia būtų jį iš viso sudaužyti: taip ne tik atsikratysite bėdos, bet ir išlaisvinsite ten besikankinančią būtybę.

 

Būrimai ir magija

 

Įvairios magiškos apeigos, būrimai taip pat retai apsieina be veidrodžio, sugebančio parodyti ateitį ar nuspėti likimą. Daugeliui kultūrų veidrodis buvo naudojamas kaip daiktas, atbaidantis piktąsias dvasias, kaip priemonė nuo “nužiūrėjimo”.

 

Kai kurių tautų papročiai nuotakoms paskutinį kartą išeinant iš namų rekomenduoja žvilgtelėti į veidrodį. Tai turi atnešti sėkmę. Tačiau žvilgtelėjus į jį antrą kartą sėkmė nusigręžia, tad reikia būti atsargiai.

 

Turbūt pats populiariausias būrimas – pamatyti savo būsimąjį jaunikį, kai merginos, likusios vienumoje, iš abiejų pusių pastačiusios po uždegtą žvakę, mažesnį veidrodį nukreipia į didesnį ir stengiasi įžvelgti savo gyvenimo pakeleivį susidariusiame veidrodiniame koridoriuje.

 

Kitu būrimu į veidrodį naktį žiūrima taip, kad jame atsispindėtų mėnulis. Ilgai žiūrint veidrodyje “atsiranda” keli mėnuliai. Kiek jų yra, tiek ir vaikiukų susilauksite šeimoje.

 

Populiarus būrimas su veidrodžiu ir Kūčių naktį. Prieš einant miegoti po pagalve reikia pasidėti veidrodį. Tikima, kad viskas, ką tą naktį susapnuosi, išsipildys.

 

Kūčių naktį Lietuvos kaimuose jauni vyrai ir merginos su veidrodžiu, žvakėmis ir rankšluosčiu eidavo į negyvenamą namą. Ten prieš veidrodį būdavo uždegamos žvakės ir laukiama, kada šis pasidengs suodžiais. Nutrynus suodžius nuo veidrodžio rankšluosčiu galima pamatyti būsimą sutuoktinį.

 

Tačiau būtina priminti, kad būrimas su veidrodžiu visada buvo laikomas pavojingu, ypač nervingiems ir jautriems žmonėms. Nepasiruošę žmonės gali patekti į žemutinius astralo sluoksnius, galima gauti tokį energetinį smūgį, kad neišlaikys psichika, gali ištikti mirtis. Nepiktnaudžiaukite būrimais ir veidrodžio magija.

 

Žinoma, veidrodis – ne vien blogis. Viskas priklauso nuo jūsų ketinimų. Jis kaip ir peilis, gali nužudyti, bet gali ir išgydyti.

 

Pritraukia gerąsias energijas

 

Rytuose plačiai paplitusi nuomonė, kad veidrodžiais galima pritraukti gerąsias energijas. Kinijoje sugebėjimas namuose tinkamoje vietoje pakabinti veidrodžius laikomas tikru mokslu. Todėl tiems, kurie domisi energetika, ezoterika, naudinga būtų įsiklausyti ir į fengšui patarimus, kaip išdėstyti veidrodžius, kad namuose tinkamai pasiskirstytų energija.

 

Pagal fengšui efektyviausi yra ovalios ir apvalios formos veidrodžiai. Jie visuomet privalo būti švarūs ir kabėti taip, kad liktų šiek tiek erdvės virš galvos – vietos idėjoms. Juose neturėtų atsispindėti mums nemalonios vietos – šiukšlių kibirai, dėžės su nešvariais skalbiniais, laidai ir rozetės.

 

Venkite veidrodžių miegamajame. Mums sapnuojant išsilaisvina negatyvios emocijos ir veidrodis grąžins jas mums atgal. Draudžiama kabinti veidrodžius prieš lovą, kurioje miegate. Atspindėdamas neigiamą savo energiją, einančią iš žemės gelmių, jis nukreips ją būtent į jus. Miegantis žmogus ypač jautrus ir imlus. Dažni nakties košmarai, nemiga, nuovargis yra būtent dėl veidrodžio miegamajame. Tad jei nėra galimybės perkelti šį daiktą į kitą patalpą, naktį pridenkite jį tamsiu audiniu. Pagal fengšui negalima kabinti veidrodžio ir prieš įėjimą į būstą prieškambaryje. Šiuo atveju visa įeinanti energija bus grąžinama atgal.

 

Virtuvėje arba svetainėje, kad pritrauktumėte į namus daugiau gerosios energijos, patariama veidrodį pakabinti šalia stalo, kad ant jo visada būtų gausu maisto ir kitų gėrybių. Tačiau reikia stengtis veidrodį kabinti taip, kad jis “nenukirstų“ aukščiausio šeimos nario galvos. Tokie per žemai kabantys veidrodžiai gali tapti galvos skausmo priežastimi.

 

Šypsokimės bent sau

 

Jei nepatinka ezoterika, pravartu įsiklausyti bent jau į psichologo patarimus. Tarp jų ir tiems žmonėms, kurie kategoriškai netiki, kad veidrodis sugeba sugerti ir spinduliuoti energijas, tiek teigiamas, tiek ir neigiamas. Paprasčiau net ir nesugalvosi: žiūrėdami į veidrodį visuomet šypsokitės!

 

Mokslininkai nustatė, kad ne tik smegenys siunčia impulsus raumenims, – tarp smegenų ir raumenų yra ir atgalinis ryšis. Kitaip tariant, jeigu mums linksma, džiugu, malonu, mes šypsomės. Tačiau viskas gali vykti ir priešingai. Todėl jeigu jums liūdna, priverskite save nusišypsoti ir netrukus pajusite, kaip gerėja nuotaika.

 

Taigi nėra svarbiausia, ar jūs tikite, ar netikite veidrodžio magija, tegul jis visam laikui įsimena jūsų žavią šypseną, tegul jame lieka linksmas jūsų atvaizdas ir gera nuotaika.

 

Kiti patarimai

 

Jeigu išėję iš namų esate priversti dėl ko nors grįžti, būtinai pažvelkite į veidrodį, kitaip kelias nepasiseks.

 

Nežiūrėkite į save vitrinų veidrodžiuose, gausite ir kosmoso energijos, ir neigiamos kitų žmonių energijos.

 

Gatvėje geriausia naudotis nuosavu veidrodėliu ir žiūrėti į jį tik esant geros nuotaikos.

 

Draudžiama moterims piktnaudžiauti veidrodžiu per menstruacijas, nėštumą ir iš karto po gimdymo. Tomis dienomis moterų energetika labai susilpnėjusi, o veidrodis ją dar labiau susilpnina, atverdamas kelią infekcijoms ir ligoms.

 

Vyrauja prietaras, kad negalima prie veidrodžio prinešti kūdikio iki vienų metų (kai kuriose kultūrose iki pusės metų). Tada jis yra baikštus, ilgai nekalba, ilgiau nedygsta dantukai.

 

Išėjus iš namų nemaloniems svečiams būtinai nuvalykite veidrodį, taip nutrinsite visas neigiamas jų energijas. Ir iš viso kuo dažniau valysite veidrodžius, tuo geriau.

 

Rečiau žiūrėkime į savo atspindį, kai sergame, esame pavargę, pikti ir paniurę. Veidrodis tai ilgai prisimins ir primins atvaizdo šeimininkui.

 

Ir svarbiausia magijos taisyklė: pirk tik tą veidrodį, kuriame tu sau patinki.

 

Parengta pagal “Respublikos” priedą “Pastogė”, Autorius: Virgaudas Gudas

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

čia nesamone netikiu tokiais dalykais

Eks

Veidrodžių, karalystė Ira labai pavojinga ir tuo pačiu paslaptinga

oxy

veidrodyje maciau senos moters veida,po kiek laiko,pries ta pati veidrody miegodavo brolis,pasirodo,tai buvo zenklas,kad moteris atejo issivesti zmogaus is namu,pasieme broli visam gyvenimui,tai nera nesamone,tai gryna tiesa

LittleGhostGirl

Na kad merginom per mėnesines negalima žiūrėti į veidrodį, tj aš nelabai tikiu..

opc

kaži kaip su automobiliniais veidrodžiais? jie ką, irgi vien lavonus rodo?

Muntas

Del veidrodzio suduzimo tai tiesa. Iskart tos pacios dienos vakara man suluzo abi kojos(nukritau nuo laiptu).

Taip pat skaitykite