Sapnai mus įspėja apie gresiančią ligą

“Signalai, kuriuos mums siunčia sapnai, suteikia galimybę aptikti ligą, kol ji labai ankstyvos stadijos.

 

Tokios ankstyvos, kad gydytojams nepakaks duomenų ją diagnozuoti”, – teigia parapsichologė Karina Kareva. Galbūt jos nuomonė jums pasirodys įdomi.

 

Pasak parapsichologės, kai vystosi ARTRITAS, žmogus dažnai sapnuoja daiktus, smingančius į kūną – būtent į tą vietą, kurioje prasidės uždegimas. Kartais sapnuojama kojų arba rankų nejautra. Arba kad kuri nors galūnė yra prispausta.

 

Esant SMEGENŲ arba AKIŲ ligoms, žmogui būdingi migloti, neaiškūs sapnai, neišvengiamai sukeliantys galvos skausmus.

 

ONKOLOGIJA sukelia aštrius skausmus jos pažeistose vietose. Žmogus sapnuoja, kad jis pateko į akmens skaldymo mašiną, kad yra priplotas, sutrintas tarp girnų, arba kad jį gyvą ėda kokios nors pabaisos. Arba jis iš visų jėgų sapne trenkiasi į sieną.

 

Kai esama KRAUJOTAKOS problemų, žmogus sapnuoja vaikštantis basas po sniegą arba ledinį vandenį.

 

Polinkis sirgti ŠIRDIES ligomis pasireiškia tuo, kad žmogui sapne kažkas pataiko į širdį akmeniu arba kitu sunkiu daiktu, beje, tratant būgnams. Taip pat sapne kyla ir mirties baimė.

 

Jeigu artinasi GRIPAS, žmogus sapnuoja, kad jį vejasi kokiame nors painiame labirinte ir kad jam persekiotojas nori suduoti per galvą.

 

PLAUČIŲ ligos – tai dusimas sapne. Labai dažnai žmogus sapnuoja, kad skęsta, kad tuoj tuoj uždus. Krūtinėje gali jausti aštrų skausmą.

 

OPOS sukelia spaudimo ir šleikštulio jausmą, o sapnų vaizdai – pašvinkęs maistas, kurį kažkodėl reikia valgyti, nepaisant smarvės ir pasišlykštėjimo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

STRESAS – tai visuomet vaizdinių rinkinys: lizdai, švytuoklės, sužeidimai ir kraujavimas.

 

Jeigu sapnuojate protėvius

 

“Jeigu sapnuose jūs patenkate į praeities vietas ir laikus, ir dar kaip dalyvis, atsibudęs sukluskite. Tokie sapnai jums pasakoja apie pamirštus arba visai nepažintus protėvius, padariusius tai, kas pagal karmos dėsnius veikia šiandieninį jūsų likimą arba yra netikėtų jus ištinkančių nemalonumų priežastis”, – teigia parapsichologė K. Kareva. Tokiu atveju reikia tuoj pat paprašyti Dievą atleisti kažkada prasikaltusiam protėviui. Pamatysite: jūsų bėdos ims tirpti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jeigu sapnuojate purvą

 

Bet kokiame sapne svarbiausia – pojūčiai. Jeigu jums jauku, gera, jaučiatės švarus, – tai geras ženklas. Vadinasi, jūs gyvenate daugmaž teisingai. Purvas ir diskomfortas liudija, jog esate raginami “susitvarkyti” savo paties sieloje, mintyse, iššluoti iš jos piktumą, pavydą kitų žmonių atžvilgiu.

 

Nebijokite košmarų

 

Blogų sapnų matome daugiau nei džiaugsmingų: maždaug trys sapnai iš keturių būna slogūs. Sapnuojame, kad mus užpuolė gatvėje, mirties baimę, kritimo į bedugnę siaubą, negalime ištrūkti iš spąstų. Tai štai: košmarų bijoti nereikia. Mokslas priėjo prie išvados, kad iš tikrųjų košmarai mums labai naudingi!

 

Žmonės, kurie dažnai sapnuoja ir įsimena baisius sapnus, yra linkę į kūrybą ir turi telepatijos dovaną, nors to ir nenutuokia. Bendras tokių žmonių bruožas: jie užkietėję “pelėdos” ir rytais labai sunkiai bunda.

 

Parengė: Vilma Skiotienė

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
arnoldas

Nenoreciau sutikti su tuom,kad tie kurie daznai sapnuoja yra ”peledos”….as sapnuoju beveik kas nakt ir net po kelis sapnus,sapnu buna labai ivairiu,bet ,kad is ryto negaleciau ilgai pabusti gryna nesamone,kaip tik buna,kad negaliu uzmigti,ir beje nesu linkes i kuryba,o telepatija tai pasitaiko….

Camila

Saulės vilna, nemanykite, kad mūsų protėviai buvo tamaiolusi ar per menkai nusimanė astronomijoj ir ar tikrai jau tokios menkos pas juos žinios buvo, aš kiek žinau, kad iki krkščioniškam laikotarpį mūsų protėviai kur kas daugiau žinojo ir suprato negu dabar mes suprantame, nes krikščionybė mūsų tautos žinias visaip stengėsi užgniaužti ir sunaikinti, tą parodo, kad mūsų zodiako apeiginį kaušą buvo užteplioją savo krikščioniškais paveiksliukais, bet ateina laikas ir tiesa išlenda ir parodo kas yra kas Kurtuvėnų bažnyčios tvoroje buvo įmūrytas rausvas dubenėtasis akmuo, atėjo laikas jis išsilaisvino ir išsirideno iš tos tvoros yr ir kitų panašių atvejų

as

visiska nesamone,mano sapnai vienodi pries ivairias ligas-sapnuoji ,kad vaidenasi,dvasia,kurios bijai ir stengiesi nuo jos pabegti-vadinasi laukia bet kokia liga.ir taskas.jei nebepraeinanti liga,chroniska,sunki-mirusi savo patevi,kad jis nori mane nugalabyti-kuris buvo tikras zveris.taip,kad autore nusisneka

Niekas

:D taj zmoniu fantazija

Taip pat skaitykite