Nuotraukų kolekcija, kurioje užfiksuoti vaiduokliai

Britų laikraštis „The Daily Mail“ paskelbė pačių baisiausių fotografijų, kuriose užfiksuoti vaiduokliai, rinkinėlį. Kaip rašo žurnalistai, paranormalių reiškinių tyrinėtojai ištisus dešimtmečius tyrė panašius atvaizdus ir išaiškino nemažą dalį klastočių. Tačiau dėl kai kurių iš jų tyrinėtojai negalėjo rasti racionalaus paaiškinimo.

 

Žemiau esančioje nuotraukoje matome moterį, kuri 1987 metais aplankė aviacijos muziejų Anglijos Somerseto grafystėje ir nusprendė nusifotografuoti malūnsparnio kabinoje.Tuo momentu, kaip teigia moteris, ji pajuto arti savęs šaltį, nors tą dieną buvo karšta. O gautoje fotografijoje jos dešinėje matyti žmogaus siluetas.

 

 

Chloja buvo vergė vienoje iš plantacijų Luizianos valstijoje (JAV). Ji dažnai mėgdavo slapta klausytis savo šeimininko, ir kartą šis nutvėrė ją besiklausant. Supykęs šeimininkas nupjovė jai ausį. Keršydama mergina iškepė jam pyragą su nuodingais oleandro lapais, tačiau pirmosios pyrago paragavo šeimininko žmona ir dukros, kurios mirė. Chloja bandė sprukti, bet kiti vergai ją pagavo ir nubaudė mirtimi. Nuo to laiko jos dvasia lankosi plantacijoje, slapta klausydamasi lankytojų pašnekesių, ką liudija ši nuotrauka.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dar viena keista nuotrauka buvo padaryta 2002 metų vasarį – pastate kažkada buvo universalinė parduotuvė. Panašu, kad ten iki šiol vaikštinėja „pirkėjai“ iš pomirtinio pasaulio.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

O ši fotografija buvo padaryta vykstant pilietiniam karui JAV. Manoma, kad laiptais aukštyn lipančio vyro siluetas – žuvęs karys.

 

 

Praėjusio amžiaus penktajame dešimtmetyje Australijos gyventoja nufotografavo prieš metus mirusios savo dukters kapą. Moteris buvo sukrėsta, kada gautoje fotografijoje ji pamatė mažą mergaitę, oriai sėdinčią ant kapo. Paskutiniojo dešimtmečio pabaigoje paranormalių reiškinių tyrinėtojas Tony Healy apsilankė toje vietoje ir išsiaiškino, kad šalia merginos kapo iki jos mirties buvo palaidotos dvi mažos mergaitės.

 

 

Žemiau esančioje fotografijoje užfiksuotas paskutinysis ką tik mirusio vyro atodūsis. Į kadrą taip pat pateko trys švytintys rutuliai – kai kurie žmonės įsitikinę, kad tai buvo mirusiojo dvasia, skeptikai laiko, kad tai dėmės nuo pirštų atspaudų negatyve.

 

 

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paslaptis

Paskutine nuotrauka prajuokino.

unixar

Degradai kažkokie. Perskaičiau ir pazvengiau o kiti skaito ir degraduoja. Nenormalus kažkokie…

Faus

O kam fotografuoti ką tik mirusį žmogų ar kapą.. ?

simas

aikit jus,as tikiu sitom visom foto:*

aa

jeigu as nusifotkinu su zmogumi , ir tas zmogus mirsta po kiek laiko , tai ta nuotrauka skaitysis su vaiduokliu jei as pasakysiu kad ta nuotrauka daryta po to zmogaus mirties?

Anonimas

tada eik olialia.lt skaityti, tikrai nedegraduosi

sas

Ir tai olialia.lt maziau degraduoja

Faktai

Perskaiciau straipsni. Dabar jauciuosi biski degradaves zemyn…..

Laura

Tu turbut ir taip degradas , zemiau jau tau nebus :DD

Taip pat skaitykite