Inkognito atsako į klausimus apie ateivius (IV)

Lietuvis, pasivadinęs inkognito, atsako į forumo dalyvių klausimus apie ateivius ir kitas kosmoso paslaptis.

 

Visa jo istorija, kuri sulaukė didžiulio Jūsų susidomėjimo, galite perskaityti čia.

 

Inkognito atsakymai į mūsų forumo dalyvių klausimus (kalba netaisyta).

 

Klausimas apskritai apie ateivius: ar jie rodosi viešose vietose tarp žmonių (kad ir užsimaskavę)? Kokia tikimybė tiesiog išėjus pasivaikščioti po kokį nors didelį miestą, juos sutikti, pamatyti, galbūt dėl jų maskuotės net neįtariant kad tiesiai prieš nosį stovi nežemiškos civilizacijos atstovas, būtybė? – Phoenix

 

Inkognito – Aš neturiu tokio tikslaus detektoriaus kuris galėtų parodyti jog tas ateivis o tas ne. Manau, kad daugumoje jums patiems teks pabūti Šerlokais Holmsais ir pabandyti nustatyti nors ir netiesioginius įkalčius, kam tai naudinga bei įvertinti jų veiksmus.

 

1. Jų tiesioginis siekis tarnauti savo imperijai.
2. Galimi šliaužiančio žemės planetos kolonizavimo kriterijai, tam tikslui inkorporuojant į žemės vyriausybines bei valdymo struktūras savo piliečius arba sutikusius koloboruoti su jais žemės žmones.
3. Žemiečių išnaudojimas panaudojant globalinę finansų sistemą
4. Atlantų palikuonių išsklaidymas po žemės rutulį,tuo įrodant Galaktikų tarybai jog nėra vieningos tautos tų kurie priklausytų jos organizacijos ginamūjų statusui.
5. Ginkluota konfrontacija su GT pajėgomis palaikant pastovią ir ištęstą fronto liniją sekinančią jos finansinius resursus ir galinčią sukelti kitų tarybos narių nepasitenkinimą bei norą nutraukti finansavimą karinėms GT bazėms žemėje.
6. Mirtinų epidemijų ir globalinių konfliktų sukėlimas žemėje ko pasekoje masinių mirčių, karo sumaišties ir atsilaisvinusios gyvenamosios erdvės dėka galima būtų didesniais tempais plėsti Torno piliečių invaziją žemėn bei plėsti jau turimų kolonijų plotą.
7. Tam tikslui nesibodėti sudaryti sąjungas su žemėje esančiais nusikalstamais režimais ir diktatūromis,kuriems nežemiečių priešiški veiksmai žemės piliečių atžvilgiu būtų parankūs bei atitiktų jų karines doktrinas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Štai apytikris kriterijų sarašas pagal kurį netiesiogiai galima spręsti ar tam tikros grupės piliečių ar atskirų asmenų gyvenimas bei veiksmai nėra nukreipti tų tikslų įgyvendinimui ir ar jie nėra ateiviai.
Gali kilti klausimas o kodėl jiems nepanaudojus tiesioginio puolimo, pranašumo technologijomis ir technika bei galimybe fiziškai sunaikinti žemės armijas ir įvesti tiesioginį okupacijos režimą? Tai padaryti neįmanoma dėl viešosios nuomonės ir galaktikų tarybos nepritarimo.

 

Bet kadangi GT nėra vienalytė organizacija ir jos sprendimai priimami absoliučia balsų dauguma civilizacijų -tarybos narių balsavimu , galima bandyti įterpti kylius į jos sprendimų vienalytiškumą ir iš vidaus skaldyti šią organizaciją, kad ji suprasdama tam tikrus pavojus mažiau kenktų Torno imperijos kolonizaciniams siekiams žemėje.

 

Ar Hitlerio ekonominis šuolis per porą dešimtmečių išaugusi karinė galia ir jo sukeltas 2 pasaulinis karas atitiko ateivių mano aukščiau išvardintus reikalavimus?
Ar Napaleono armijų masinė invazija ne tarnavo jų tikslams?
Ar TSRS KGB struktūrų ir Torniečių bendra operacija skleidžiant mirtiną AIDS virusą prieštaravo Torno doktrinai?
Ar tiek Napaleonas tie k Hitleris nebuvo palikti likimo valiai po to kai jie pilnumoje įvykdė jiems nežemiečių inspiruotus tikslus?

 

Pamastykite kiekvienas sau,nes aš nesu visažinis ir galiu klysti kaip ir daugelis iš jūsų.

 

Inkognito, noreciau uzduoti klausima: budamas ju bazese tiek menulyje tiek toje kitoje planetoje, ar matei kokiu nors gyvunu? Jei matei ar labai skyresi isvaizda nuo zemisku? jei nematei, kaip manai kodel?

 

Dar vienas klausimas kaip ateiviai elgesi tarpusavy? Kaip geriausi draugai ar kaip kareiviai salia vadui stovint? – hyperpacas

 

Inkognito – Jie elgiasi gana draugiškai,tačiau vadas viuomet taria paskutinį žodį ir jis vykdomas. Tačiau jie gali diskutuoti iki tam tikrų ribų.

 

Vieną keistenybę pastebėjau iš pirmo žvilgsnio su manimi iš pat pradžių laivo vadas tiesiogiai nesikalbėjo o per kažkokį derybininką,jis man atėjęs sakydavo jų reikalavimus,o aš jam sakydavau savuosius ir jis su jais dingdavo kitoje patalpoje,kol galų gale smalsumo vedinas (kol jo nebuvo mano patalpoje) nepriėjau prie to pasagos formos daikto virš valdymo pulto ir netyčia įkišęs ten galvą kai pasilenkiau išgirdau viską ka jie tarpusavyje tarėsi. Tada supratau, kad tai tik kažkoks vaidinimas. Tada pamačiau vieną kūbo formos žaliai šviečiantį kaip ir didelį mygtuką kurį paspaudžiau ir jis užsidegė raudona spalva o tada išgirdau Aleksoto aerouosto dispečerį sakant mūsų NSO koordinates kažkam.

 

Prieš tai buvau labai įsiutęs ant ateivių , kad jie ruošiasi mums paskelbti karą (bent jau taip man tas tarpininkas sakė), tad prisistačiau tam dispečeriui vardu ir pavarde ir pasakiau, kad esu pagrobtas tame laive ir paprašiau o gal net įsakiau kad susirištų su kariškiais kurie numuštų raketa ateivių laivą,naiviai tikedamasis, kad bus išsprestos taip visos problemos. tada dar tas erdvėlaivis buvo tik 3000 metrų aukštyje.

 

Pasirodo kad tas didysis mygtukas buvo išjungęs erdvėlaivio maskavimo sistemą todėl jis buvo matomas fiziniame plane na o po to gavau kaip reikalas už tokį sabotažo aktą. O tas dispečeris buvo ilgai pajuokos objektu tapęs pasakojo man vienas rusas su zapuku atvažinėjęs pas mano kaimyną,per jo dukters vestuves kai mes išgėrę gerokai atėjome pas mane pasikalbėti. Jis tada paklausė ar ne aš ten buvau,nes tarpusavyje tie darbuotojai apie tą atvejį dažnai padiskutuodavo. Kas turite ten ryšių paklausinėkite-dabar jau Karmėlavos aeruostas perėmė jo funkcijas tarp techninių darbuotojų manau kad išgirsite kai ką įdomaus.

 

Dėl gyvūnų tai jie mane bandė gasdinti kažkokiu padaru, kurį laikė ant grandinės ir jis buvo panašus į jauniklį tiranozaurą žalsvos spalvos su geltonai švytinčiomis akimis, – jie prileido jį prie manęs taip arti, kad jis atsistojęs ant užpakalinių kojų aštriais nagais įsikirto man į kaklą,bet man griežtai pareikalavus jie ta šlykštų padarą atitraukė nuo manęs.

 

Buvo visai įdomu paskaityt viską, gavosi kaip pasaka prieš miegą. Šiaip iš pradžių kol tik pačią istoriją perskaičiau ir pagalvojau kad joks protingas žmogus tiek metų nemeluotų, tai maždaug 20% pradėjau tikėti šia istorija. Tačiau perskaitęs daugiau visko, ką šis žmogus parašęs, visiškai nebetikiu. Fantazijos daugėja, įvykių irgi netrūksta.

 

Čia tokia mano nuomonė, paskaičius daugelį šaltinių. Ji gali ir pasikeisti, bet kol kas seksiu, ką šis, mano nuomone “serialas”, toliau parodys. Ne pirmi ir ne antri metai forumuose matau šitą žmogų, tačiau niekad nekreipiau dėmesio, kaip ir ankščiau taip ir dabar galvoju, kad su dideliu noru galima bet ką parašyti. – WeKnowNothing

 

Inkognito – Per tuos metus tokių debiliukų prisiklausiau tiek ir tiek, vaidina protuolius bet jeigu ką rimtai paprašyčiau pagelbėti kad ir kartu nueiti pas tą Karlą tai tikriausiai pridėtų į kelnes,prie kompų tai visi ereliai. Užteko kai ko paprarašyti kad padarytų mano duotu adresu gyvenančio asmens nuotraukas tai dingo net iš forumo. Ir kas gi tai turi padaryti? Saugumas? Policija? Ar darni ufologų daugija? Ar vienas inkognito turi daužyti galvą į sieną kad įrodytų jog jie čia pat ir sėkmingai gadina visiems mums orą? Pabandykite bent vienas apsimetęs manimi nueiti policijon ir pareikšti kad jus buvo pagrobę ateiviai, net ir inplantų parodymas nepadės kaip uždarys jus vasaros gatvėn.

 

Inkognito, jus viename pokalbyje minejote:

 

O jūs tikite pomirtiniu gyvenimu?

 

Inkognito – Jo nera. Yra tik persikūnijimai. Po mirties maždaug 2 mėnesių bėgyje jūs gimsite kita gyvybe.

 

Jeigu tarkime persikunijimai egzsituoja, ar mes galime kitame gyvenime pvz. persikunyti i tornieti ar kita nezemiska protinga gyvybe? Ar mes butinai vel gimsime zmogumi? – Teroras

 

Inkognito – Trumpai: persikūnijimas reikalingas kiekvieno iš mūsų dvasios tobulėjimui ir yra galingas kūrėjo įrankis. Jo pagrindu kiekvienas gauname pagal nuopelnus už pragyventą gyvenimą,jis bausdamas mus ir norėdamas kad taptume geresni gali sekančius gyvenimus duoti trumpus bet labai varginančius.

 

Pavyzsdžiui buvai žudikas nuslėpei savo nusikaltimus tai sekantį kartą gausi bausmę gimti zuikučiu, kuris saugosis ir vis vien greitai taps kieno nors grobiu,tūkstantį kartų taip gimus pasamonėje užsifiksuos reikiami sugebėjimai atjausti kitą ir atvirkščiai jei ši civilizacija nesuteikia tau dvasinių paskatų tobulėti toliau gali gimti aukštesnėje kultūroje pas ateivius ar kokį tūkstantį metų į ateitį. Taip pat jei buvai turtuolis ir visą gyvenimą godžiai kaupei auksą sekantį gyvenimą gimsi gal būt beturčio, kurį tu apiplėšei šeimoje, o jis gims turtingoje šeimoje,ir t.t. Tai galingas įrankis atstatyti teisingumą ir nubausti niekšus po mirties,atsiunčiant jiems reikiamas bausmes sekančiame gyvenime.

 

Pasamonė visa tai kaupia ir daro pamažu išvadas, juk visi tik gimę turime 10 dievo įsakymų savo pasamonėje, tik nelabai jų laikomės. Juo labiau kai materialistinis mastymas išstumia iš mūsų gyvenimo bet kokias galimybes tobulėti mūsų dvasiai.

 

Ankstesni inkognito atsakymai:

 

Inkognito istorija – kaip viskas prasidėjo?
Inkognito atsako į klausimus apie ateivius (1 dalis)
Inkognito atsako į klausimus apie ateivius (2 dalis)
Inkognito atsako į klausimus apie ateivius (3 dalis)

 

Gyvai stebėti Inkognito pagrobimo tema forume, galite paspaudė čia.

Rekomenduojami video:


2500
22 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
zdrwfsdfsadsa

tikiu ateiviais bet man atrodo jis debilas

Ateivis

Unixai -esi absoliutus piemuo ir kvailys kaip reta,pirma pasiskaityk in kognito istoriją o paskui svaik su savo “Išmintimi” ir tai pasaulio nenustebinsi.Taip kaip inkognito negali įrodyti kad tai buvo,taip ir tavo pastangos yrodyti kad to nebuvo ya vaikiškos ir kvailos. Tikrą tiesą žinome tik mes.Tegali išreikštisavo nuomonę o ne stengtis primesti ją Kitiems,bet taip elgtūsi tik protingas žmogus,o tu matosi esi neapsiplunksnavęas snarglys.

unix

Nesu skeptikas tikiu nso ir pats zinau faktus kurie irodo ju egzistavima bet tas inkognito klysta del dauk dalyku. O kad jy laike laive sugriauna viska ko jis pasieke. Matyt tamsta protu nesivadovauji kad juo tiki del to. Matai tu izeidi visus nso megejus kurie tiki nezmoniskai pazangiom civilizacijom ir gaila kad negaliu nurodyt klaidu nes cia tiek rasyt neleidzia. Bet kam ateiviams reik grobt zmogu o po to jy grazint? Ju mokslo pazanga tokia kad jie nieko naujo jau net nebegali suzinoti tai belieka isvada kad jie taip linksminasi??? Plius jau net mes turim neinvazinius zmogaus tikrinimo mechanizmus tai… Skaityti daugiau »

unix

Irmantai mes lietuvoi turim jezu. Jezus kepalas dievo sunus. Gimtadienio proga nuo tevo “dievo” gavo pauksciu taka. susirask ir pamatysi kaip paciam atrodys is sono. “Jeigu pokstautu kas nors, tai papokstautu metus, du… Bet cia zmogus 10 metu tvirtina viena ir ta pati…” negi manai kad sitas teiginys vis dar kazka irodo nes tas jezus irgi dabar metu metus sita tvirtins…

Kalbokas

Noreciau tiketi,bet tas gryzimas 5 metais laiku atgal,kaskaip isviso nerealiai skamba.

Davala

as ir netikiu cia man lb daug kas primena viena knyga kuria esu perskaites tiksliau net 4 jos dalis gal esat kas tokia skaites harry harrison autorius atrodo o knyga vadinasi plienine ziurke tai kazkaip grynai su tuo verteju tai kaip toj knygoj siaip ziauriai gera man patiko visos dalys tai gal kas esat skaite vis del to? siaip gerai as jau nepamenu senai skaiciau bet panasiai cia autoriaus zodziai gal ponas inkognitas pats remiasi sia knyga galvoju pavartykit kas jai turit tokia knyga namie ar galintike pdf kur rasit ir parasykit komentara nepamirskit kad tos knygos daliu dachuja kaip… Skaityti daugiau »

Tas pats

kai ziauru, net neperskaiciau iki galo, tokiu pievu neteko dar skaityt :D inkognito neberukyk daugiau zoles buk zmogus ;) paspaude pasaka ir isjunge nematomumo skyda :D rukai kazka tikrai rimto :D

...

“O jūs tikite pomirtiniu gyvenimu?

Inkognito – Jo nera. Yra tik persikūnijimai. Po mirties maždaug 2 mėnesių bėgyje jūs gimsite kita gyvybe.”

Man patinka toks atsakymu uztikrintumas… Gal ji pagrobe ateiviai papasakojo visas zmonijos paslaptis

alvydas

p;pomirtinis gyvenimas yra, tačiau tai ne fizinio kūno gyvenimas.

a.

“Užteko kai ko paprarašyti kad padarytų mano duotu adresu gyvenančio asmens nuotraukas tai dingo net iš forumo”
Čia tipo paprašiai, kad atjungtų internetą ar kaip?
Išviso įrodyk, kad KAŽKUR buvai, KAŽKĄ darei, o ne tuščiažodžiauk. Per vakarą kiekvienas gali įžangą tokio “sci-fi” filmo padaryt….
Beje, ta vieta su dispečiaru osom…Su kolegom net ašara ištryško beskaitant tokį fail:)

Minde

Neverta puslapyje net skaityti komentaru… Matosi liaudis susirinko, pirma karta isgirdo apie inkognito, nezino nei is kur jis turi atsakymu nei ka, ir nusikalba cia kai tuo tarpu patys galvoja, kokie jie protingi o visi likusieji kvaili :)

Taip pat skaitykite