A. Hitlerio likimas

Atradimas, kad kaukolė, kuri kaip iki šiol manyta buvo Adolfo Hitlerio, iš tikro yra moteriška tik dar labiau pakurstė įvairiausio plauko sąmokslo teorijas. Kai kurios iš jų apskritai verčia abejoti žmogiškosios logikos galimybėmis. Tad nors tiesos grūdo šioje publikacijoje ir nebus, bet neatsilaikėme pagundai pristatyti populiariausius spėjimus apie A. Hitlerio likimą.

 

Taigi, jeigu nuo seno saugoma kaukolė su kulka galvoje nepriklausė A. Hitleriui, tuomet koks jį galėjo ištikti likimas? Gandai, kad A. Hitleris iš tikro nenusižudė 1945 metais ir yra gyvas sklido jau eilę metų. Dalis sąmokslo teoretikų teigia, kad nacistinės Vokietijos lyderis yra gyvas ir šiandien. Tiesa, tokiu atveju balandį A. Hitleris turėtų švęsti 121-ąjį gimtadienį.

 

Laikraštis „The Daily Telegraph“ pristato 4 keisčiausias sąmokslo teorijas, susijusias su tariamu A. Hitlerio išsigelbėjimu.

 

A. Hitleris povandeniniu laivu pabėgo į Argentiną

 

Kai kurie aukšto rango nacistinės Vokietijos veikėjai, tarp kurių buvo ir „Holokausto architektas“ Adolfas Eichmannas, ir „mirties angelu“ vadinamas gydytojas Josefas Mengele, iš tikro pabėgo į Argentiną.

 

Po to, kai prie šios Pietų Amerikos valstybės krantų atplaukė du povandeniniai laivai, imta kalbėti, kad prie savo buvusių bendrų Argentinoje prisijungė ir A. Hitleris. Tačiau vienu iš povandeninių laivų atplaukęs karininkas Heinzas Schafferis tai griežtai neigia.

 

Povandeniniai laivai U-530 ir U-977 Argentinos uoste Mar del Platoje pasidavė atitinkamai 1945 metų liepą ir rugpjūtį.

 

A. Hitleris povandeniniu laivu pabėgo į Antarktidą

 

Dar viena populiari sąmokslo teorija skelbia, kad 1945 metais A. Hitleris povandeniniu laivu slapta buvo išgabentas iš Vokietijos. Jis esą buvo nugabentas į Antarktidoje įkurtą slaptą karinę bazę. Šeštajame dešimtmetyje bazę aptiko britų ir amerikiečių kariai ir ji buvo sugriauta panaudojant atominius ginklus.

 

Tačiau ši teorija turi 3 esminius trūkumus. Vokiečiai niekada neturėjo karinės bazės Antarktidoje, nors prieš karą ten ir buvo nusiųsta misija, kurios tikslas buvo išsiaiškinti, ar Antarktidoje galima įkurdinti banginių medžiojimo bazę.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Du anksčiau minėti vokiečių povandeniniai laivai po karo atvyko į Argentiną ir negalėjo lankytis Antarktidoje. Vandenyje žiemą susikaupęs ledas užblokuoja visas prieigas prie žemės, kur galėjo būti vokiečių bazė.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nors pietiniame pusrutulyje 1958 metais ir buvo išbandytos atominės bombos, tačiau bandymai buvo atlikti atmosferoje už šimtų kilometrų nuo žemės. Visi trys bandymai buvo atlikti už 2,2-3,5 tūkst. kilometrų nuo Antarktidos.

 

A. Hitleris pabėgo į Mėnulyje įkurta nacių bazę

 

Kai kurios su A. Hitleriu susijusios sąmokslo teorijos apskritai praranda bet kokį sąlyti su realybe. Nacių sugebėjimas karo pabaigoje sukurti keletą aukštos technologijos ginklų – balistinę raketą V2 ar Me262 naikintuvą – paskatino kai kuriuos asmenis manyti, kad Vokietija slapta laimėjo kosmines varžybas.

 

Pradėta kalbėti, kad naciai buvo užmezgę kontaktą su ateiviais ir dar 1942 metais nuskridę į Mėnulį. Be to, buvo aiškinama, kad rusų ir amerikiečių astronautai Mėnulyej lankėsi jau šeštajame dešimtmetyje ir apsistojo nacių Mėnulio bazėje.

 

Galiausiai nueinama iki tokių absurdiškumų, kad teigiama, jog Mėnulis puikiai tinka gyventi žmonėms, o NASA meluoja, kad nederlingas ir jame nėra kuo kvėpuoti vien tam, kad atbaidytų trečiojo pasaulio valstybių gyventojus nuo kelionės į ten.

 

A. Hitleris yra gyvas ir apsistojo San Diege

 

Tiesa, tai tėra pokštas. Tačiau programoje „Google Maps“ matoma struktūra, kuri galėtų jus priversti manyti kitaip. JAV karinio jūrų laivyno barakai San Diego Koronado saloje yra išdėstyti taip, kad iš oro primena svastiką.

 

2007 metais JAV laivynas pareiškė perstatysiantis septintajame dešimtmetyje suręstus barakus, kurie yra geriau žinomi kaip „ruonio guolis“. Tam, kad jie neprimintų svastikos buvo skirta 600 tūkst. dolerių.

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nacis

Naciai pastate Disneilenda ir Hitleris dabar ten gyvena. :-)

:D

tai tai iseina naciai po zeme givena :D

Soleadas

Naciai Antarktidoje tikrai pasistatė milžinišką požeminę bazę, kurią vadino VINELAND ir, kuri kartu buvo ir įėjimas į Žemės vidų, per kurį jie buvo asimiliuoti su Žemės viduje gyvenančia Antareans civilizacija. (kilę iš Oriono). Pagal vieną iš šaltinių Hitlerio mirties data 1958 metai.

Taip pat skaitykite