Vaiduokliai Ukrainos Fronte: Kariai Praneša apie neįprastus vaizdus


Ukrainoje prie Rusijos ir Ukrainos sienos esančiame fronte, kurioje vyksta įtempti ir neramūs susirėmimai, kai kurie Ukrainos kariai praneša apie keistus, paranormalius reiškinius. Šie pranešimai kelia nerimą tiek tarp eilinių karių, tiek tarp jų vadovybės.

 

Pasak kelių šaltinių, kai kurie kariai tvirtina, jog matė neaiškių žmonių šešėlių figūras, kurios staiga dingdavo. Kiti praneša apie keistus, nežinomos kilmės garsus – nuo šnabždesių iki garsaus šauksmo.

 

Yra spekuliacijų, kad šie reiškiniai gali būti susiję su fronto zonoje žuvusių karių dvasiomis, kurios, kaip mano kai kurie, negali rasti ramybės dėl konflikto.

 

Tačiau kiti teigia, kad šie reiškiniai gali būti paaiškinami natūraliais veiksniais, tokiais kaip kario nuovargis, stresas ar optinės iliuzijos. Karių psichologinė būsena yra labai svarbi, todėl pranešimai apie vaiduoklius gali būti viena iš priemonių, kaip kariai bando susitvarkyti su kovos patiriamu stresu.

 

Nepaisant priežasties, šie pranešimai sukėlė susidomėjimą ne tik tarp karių, bet ir tarp civilių, kurie domisi paranormaliais reiškiniais. Keletas grupių jau reiškia norą vykti į frontą ir atlikti tyrimus, siekiant nustatyti šių reiškinių priežastis.

 

Ukrainos karinė vadovybė dar nėra oficialiai pareiškusi savo nuomonės dėl šių pranešimų, tačiau yra tikėtina, kad bus atliekami papildomi patikrinimai, kad užtikrintų karių saugumą ir psichologinę gerovę.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ŠIPULIUS

pasaulis griuva i ŠIPULIUS

Sausas vanduo

kaip sakoma jeigu vaidenasi, laikas apsilankyti pas daktara

Taip pat skaitykite