Kam lemta nutikti, tas būtinai nutiks


Aš esu kovotoja ir nesutinku tiesiog plaukti pasroviui. Netikiu likimu, netikiu, kad Visata kiekvieną dieną man padeda. Nesu perfekcionistė. Tiesiog stengiuosi elgtis taip, kad vykstančios situacijos klostytųsi man tobulai tinkančiu būdu. Jeigu man niekaip nepavyksta pataisyti to, kas man nepatinka, galiu labai smarkiai supykti. Tai ir yra mano kova.

 

Ar ji turi prasmę? Kaip dažnai man pavyko laimėti? Kiek kartų šis mūšis baigdavosi mano pralaimėjimu? Suradau atsakymą į visus šiuos klausimus. Ne visada galime kontroliuoti tai, kas su mumis vyksta. Ir supratau, kad nė vienas iš mūsų negali pabėgti nuo likimo. Jeigu kam nors lemta nutikti, tas būtinai nutiks. Gausime tai, ką turime gauti.

 

Deja, gyvenimo neįmanoma suplanuoti iš anksto. Tai labai nenuspėjama kelionė. Kartais viskas išeina taip, kaip ir tikėjomės. Bet nutinka ir kitaip: kad ir ką darytume, niekaip neįstengiame pasiekti reikiamo rezultato.

 

Galite pasitikėti savo antrąja puse, bet… Artimas ir jums brangus žmogus gali pasikeisti vos per vieną minutę. Jis gali pasirodyti toks, kokio dar niekada nesate matę.

 

Kažkas panašaus gali nutikti ir jūsų karjerai. Čia taip pat suveikia netikėtumo principas. Galite ilgai ir sunkiai dirbti, bet netapti lydimas sėkmės. Tai – gyvenimas. O gyvenimas yra pakilimai ir nuosmukiai.

 

Kad ir kaip liūdna, negalime iš anksto žinoti, kas mūsų laukia rytoj. Negalime tiksliai nustatyti, koks kelias greičiau atves mus prie mūsų tikslo. Negalime žinoti, koks yra mūsų tikrasis tikslas šiame gyvenime. Negalime žinoti, kas mums lemta.

 

Mums lieka tik tikėti. Tikėti savimi ir Visata. Kad ir kas mums nutiktų, negalime prarasti tikėjimo. Reikia prisiminti, kad mūsų laimė ras kelią pas mus. Mes būtinai gausime tai, kas turi būti mūsų. Tai gali įvykta ne tada, kai to laukiame. Nesvarbu. Svarbu, kad tai būtinai nutiks.

 

Mūsų niekur nuo mūsų nepaspruks. Gausime tai, kas mums priklauso. O kas neturi būti mūsų, palaipsniui mus paliks. Ši taisyklė gali būti taikoma visoms gyvenimo sferoms.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Išsiskyrimai – tai visada naujų susitikimų pranašautojai. Užgesusią meilę pakeis nauja meilė. Galime nustoti bendrauti su žmogumi, kuris kadaise buvo mūsų geriausias draugas. Mes keičiamės. Keičiame darbą. Keičiame ateities planus. Gyvenimas – tai srauni upė, kuri nuolat juda į priekį. Kartu su juo į priekį judame ir mes. Negalime amžiams įstrigti kažkuriame viename momente.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Gyvenime nutinka kardinalių pokyčių. Iš pradžių juntame stingdantį siaubą. Galime pykti, mus gali užvaldyti tūkstančiai abejonių. Galime prarasti tikėjimą. Bet visi pokyčiai, kurie vyksta mūsų gyvenime, – tik į gera.

 

Kad į mūsų gyvenimą ateitų tai, ko nusipelnome, turi praeiti tam tikras laikas. Turime būti kantrūs. Anksčiau ar vėliau mūsų ateis pas mus.

 

Neturime pulti į paniką. Neturime nerimauti ir nuolat savęs klausti, kodėl šiandien mūsų gyvenime tiek daug visko vyksta.

 

Tiesiog reikia ir toliau dirbti su savimi, kad nusipelnytume visų šių „apdovanojimų“. Turime judėti į priekį ir neprarasti pozityvios nuotaikos bei tikėjimo geriausiu. Kad ir kiek išbandymų mums būtų parengęs gyvenimas, neturime nuleisti rankų.

 

Visada galėsime rasti aiškius atsakymus į klausimus, kurie mums kyla. Ne visada žinome, ką daryti toliau, tačiau galime tai sužinoti. Mes būtinai tai padarysime!

 

Nepamirškite, kad gyvenimas nestovi vietoje. Dar negavote visko, ko tikitės? Tiesiog eikite savo keliu. Galbūt tai ir yra jums lemtas kelias?

 

Mūsų ateina pas mus. Būtinai atsiras naujų draugų. Karjera sparčiai įsibėgės. Pasieksime sėkmės ir susirasime naujų hobių. Būtinai sutiksime žmogų, su kuriuo sulauksime senatvės.

 

Visa tai nutiks tada, kai ir turės nutikti. Visa tai nutiks tada, kai būsime tam pasirengę.

 

Nereikia skubinti laiko. Mes tiesiog turime tikėti ir laukti. Laukti momento, kai viskas, ko nusipelnėme, ateis į mūsų gyvenimą.

 

Šaltinis: http://vmarkus.lt/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Meska

Geras straipsnis..dar geriau,kad tai tiesa butu.Tikekimes…

Taip pat skaitykite