Margelionai – judantys kirminai kiekvieno iš mūsų kaukėse


Margelionai

 

Pastaruoju metu internete plinta įvairūs įrašai apie tai kaip kaukėse ar testuose yra aptinkami juodi siūliukai, kurie pradeda judėti kai ant jų kvėpuojama. Kadangi šiais laikais apskritai ne visą informaciją galima priimti kaip už gryną pinigą, vakar kylo mintis patikrinti pačiam medicininę kaukę. Iš pradžių pagalvojau, o kas jeigu “app store” yra kokia nors programa kaip “microscope”. Pasirodo iš tikrųjų yra. Atsisiunčiau “Digital microscope zoom”.

 

Iš pradžių buvau skeptiškai net nusiteikęs, galvojau ar gali apskritai ką nors parodyti kažkokia telefono programėlė taip kaip originalus ar profesionalus mikroskopas. Ir ką gi? Pasirodo gali, žinoma gal ir ne taip kaip originalus mikroskopas, tačiau vistiek pakankamai efektyviai priartinti išeina. Ir iš tikrųjų ant kaukes pradėjau pastebėti juodus siūliukus, bet pastebėti pavyko ne iš karto. Reikėtų gan atidžiai žiūrėti ir tinkamai priartinti, kad būtų aiškus vaizdas. Pamatęs dar vistiek nepriemiau kaip faktinį patvirtinimą, galvojau gal šiaip kokie nors tekstiliniai maži siūliukai ir tiek. Tada stabiliai padėjau telefoną ant stalo krašto priespaudęs svoriu ir ant dėžutes po apačia padėjau kaukę, kad taip pat būtų stabilioje padėtyje. Pradėjau ją iš lėto traukti ir stebėti ką rodo telefonas. Radau juodą siūliuką, pradėjau ant jo kvėpuoti ir iš tikrųjų – kai ant jo kvėpuojama jis pradeda judėti ir raitytis. Tada norėjau padaryti video. Video neleido dėl funkcijų ribotumo, kadangi reikėtų pirkti programą. Nuotraukos taip pat neleido padaryti. Tada pabandžiau atsisiųsti dar kitą programą iš “play store” – “Cozy magnifier & microscope”. Video ten padaryti nėra funkcijos, bet padaryti nuotrauką išeina. Štai čia yra nuotraukos, kuriose yra lygiai tokia pat padėtis, ir matosi kaip juodas siūliukas yra pakeitęs savo poziciją.

 

Ką gi – dabar man tai jau tapo ne teorija, o faktas, kurį patikrinau ir kurį pats pamačiau SAVO AKIMIS!

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Visokiems skeptikams, kuriems galimai atrodys jog čia koks fotošopas, arogantiškiems zombiams, kurie įpratę aklai tikėti viskuo ką transliuoja TV, naudingiems idiotams, kuriems netgi po metų nekyla jokių abejonių ir įtarimų dėl viso šito kovidarastinio psichodelinio cirko ar šiaip tiems, kurių smegenų veiklos funkcionalumas ant tiek yra atrofuotas ir išjungtas, kad žodynas apsiriboja ir neviršija tokių frazių kiekio kaip “fake news” ir “sąmokslo teorijos” – TIKRINKITE VISKĄ PATYS! Tuo labiau, kad būtent šiuo atveju tai gali padaryti kiekvienas turintis smartfoną atsisiuntęs mikroskopo programėlę. Patys įsitikinsite ar tai yra “fake” ir ar tik teorija.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kiti kurie dalinasi įrašais apie šiuos siūliukus, jie teigia, kad tai yra vadinamieji margelionai. Rimtos ir smulkios informacijos deja, bet apie tai nelabai yra. Galimai net ir specialiai nėra pateikta. Informacija yra miglota ir pateikta tik teoriniame lygmenyje. Tad lieka tik spėlioti kaip tokie siūliukai galėtų paveikti organizmą. Teigiama jog tas pats yra ir ant testų. Su testais nežinau, bet kaukėse akivaizdu jog yra. Ar yra visose kaukėse be išimties – šito irgi nežinau, reikėtų specialiai tikrinti. Žinoma atsirastų ir tokių, kurie įrodinės, jog “visi nešioja kaukės ir nuo jų dar niekas nemirė,” “testuojasi, ir taip pat yra gerai”. Bet čia vėl gi, yra posakis “nesakyk op neperšokęs duobės”. Koks nors poveikis galėtų būti ir tolimesnėje perspektyvoje, o kad jis būtų teigiamas nuo šitų judančių siūliukų – tai daugiau nei abejotina.

 

Beje verta susimąstyti kodėl dar buvo teigiama jog kažkodėl būtent medicininės kaukės geriau apsaugo negu kitos? Gal šiaip tik eilinis teorinis sutapimas?

 

Teko matyti ir tokių nuomonių, jog įrašai apie juodus siūliukus kaukėse ir testuose yra tik teoriniai ir yra melas, kuris buvo specialiai sukurtas tam, kad sukelti mikroskopų pardavimą. Tačiau šis teiginys subira į šipulius – į smartfoną kiekvienas kas netingi gali atsisiųsti mikroskopo programėlę ir viską pats patikrinti papildomai neišleidžiant net nei vieno cento.

 

Autorius: Michail Kundalini

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Segi

Bobai i kusi pakvepuok sulinguos kaip rugiai

Viola

Taip, aš irgi tuo pačiu būdų patikrinau parsisiuntus mikroskopo programėlę, liečiant adata šitie siūlai juda ir keičia vietą

Nijolė

Nematau nieko nuostabaus ar nežemiško, egzistuoja milijardai bakterijų, virusų, judančių pirmuoniu bei grybelių visatoje. Kai kurie jie gyvena ant žmogaus rankų kojų odos, kiti kvėpavimo takuose. Kokia straipsnio prasmė?

Minde

Bakteriju ir virusu plika akimi nepamatytisi ponia mokslininke,o sitie matosi!

Taip pat skaitykite