Baisiausia naktis mano gyvenime…

Portalo skaitytoja Skaiva atsiuntė mums pasakojimą apie savo pačios išgyventą “susitikimą” su mirusia mama.

 

Papasakosiu jums istorija kuri įvyko pas mane namuose kai aš buvau viena namuose.

 

Buvo rami tyli naktis, aš miegojau ir kažkodėl staiga pabudau pakėliau galvą, pažiūrėjau į laikrodį buvo 3 valanda nakties. Tada vėl padėjau galvą ant pagalvės ir beveik miegojau.

 

Staiga išgirdau žingsnius šliaužiančius per mano kambario grindis. Tada aš labai išsigandau, atsikėliau, atsisėdau ir sėdėjau, bet ten nieko nebuvo. Pagalvojau, jog ten galėjo būti katinas, bet vistiek gulėjau neramia širdimi lyg mane kažkas stebėtų.

 

Tada vėl pajutau, kad kažkas artinasi prie manęs, bet aš vistiek gulėjau lyg su paralyžiuota. Pajutau kaip kažkas atsigulė prie manęs ir sako man ”Duok ir man antklodės, nes ir man šalta” Kada man pasakė šituos žodžius, aš atsisukau ir pamačiau savo mirusią mamą.

 

Aš labai bijojau ir jai pasakiau palik mane ramybėje, nes mane gąsdini, ir ji išėjo… Nuo to laiko aš nebemačiau ir neberegėjau…

 

Skaiva

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums!

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Irmis

Sunku pasakyti ar taip is tikro buvo, bet nekibkim prie rasymo stiliaus. Ne visi moka vaizdziai nupasakoti. Tiesiog pasidalino savo istorija.

paprika [aitrioji]

vistik reik uz mirusius misias uzpirkt, tada ir nesisapnuos ir nesivaidens.. [siaip, be fantazijos rasinelis= neturi autore ”kurybines gysleles”..]

Moi

Turbut miego paralyziaus haliucinacijos

trollolol

Nu nezinau, 5 pastraipos. Galejai parasyt, kada mire mama, kiek paciai metu, dar kazka apie savo seima, istorija, senelius. Dabar atrodo tetis liepe parasyt rasineli, bet paskambino drauge ir pakviete pazaist. Tai sueis ir tiek ania

Taip pat skaitykite