Kaip vyrai renkasi žmonas

Tu gali būti neįtikėtinai patraukli išoriškai ir ideali lovoje. Tačiau šito nepakanka, kad tau pasipirščiau. Jei atvirai, visa tai išvis neturi didelės reikšmės.

 

Priežastis, dėl kurios vyrai pasirenka moterį į žmonas, slypi ne miegamajame.

 

Kaipgi gali priversti tau pasipiršti?

 

Viskas paprasta. Mes tuokiamės su moterimis, kurios daro mus geresniais.

 

Tai prasideda tada, kai pastebime, jog mūsų automobilis tapo švaresnis, o namai – tvarkingesni. O vėliau viskas pereina į kur kas gilesnį lygmenį: mus apima stiprus jausmas ir noras rūpintis savo moterimi.

 

Mums norisi žinoti, kur ji yra. Ar nesugedo jos automobilis. Ar nepasibaigė jos namuose mėgstami saldainiai. Darosi svarbios smulkmenos, apie kurias anksčiau net nepagalvodavome.

 

Mes pergyvename, kaip ta moteris jaučiasi, o ne vien kaip atrodo.

 

Kaip moteris, tu gali pagalvoti: „Skamba labai puikiai. Kaipgi šito pasiekti?“

 

Svarbiausia čia yra tai, kad tu nieko negali padaryti, kad tai nutiktų. Tačiau tu gali leisti tam nutikti.

 

Vyras myli tą moterį, kuri myli jį, tačiau myli ne daugiau negu pati save. Kai kas vadina tai pasitikėjimu, tačiau kalbame apie žymiai gilesnius dalykus.

 

Pasitikėjimas yra tai, ką tu gali padaryti. Meilė sau – tai, kuo ir kokia esi.

 

Antras priesakas, išplaukiantis iš pirmojo – leisti meilei nutikti. Turi jaustis verta meilės. Ir ne už tai, ką darai, o už tai, kokia esi.

 

Leisti mylėti – tai priimti vyro pagalbą, kai jam kyla noras tavimi rūpintis.

 

Kad vyras taptų geresnis, jam reikia erdvės ir galimybių tai daryti. Trumpiau kalbant, vyras veda moterį tada, kai yra tikras, kad ji pavers jo gyvenimą geresniu.

 

Šaltinis: http://balarama.lt/seima/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Skiemarika

As savo nemyliu jau 7 m. Del vaiku neitvarkos nei valgyt daro. Gyvenam mieste siaubas

Laisvyda

O gal pabandyk ne nusivylime būti,o padėti savo porai augti,tai ir vaikams bus naudinga,o ir iš naujo įsimylėti galimaO toji netvarka,kada auga vaikai-tiesiog neišvengiamas dalykasBet jyk badu tai nemirėt,reiškia-maitinatės kažkuom tai☺️

paprika [aitrioji]

zinoma= vyras renkasi i zmonas ir tvirtai zino kokios moters nori [lyg parduotuvej lygintuva- ziuri koks dizainas, kokias funkcijas atlieka, kiek duota garantijos].. ir patarimas moterims= kokia reik buti, kad tas vyras pasirinktu………. …… bet Dangus, Amuras, Likimas [arba vadink kaip tik nori] ima ir pakisa Meile. trenkia lyg zaibas is giedro dangaus, uzdeda rozinius akinius, apraizgo mintis kazkokiais lipniais vijokliais ir protas tampa bejegis =nieko tu, zmogau, jau ”nebepasirinksi” -smingi i meiles liuna stacia galva….. … gerai, jei tai Dievo dovana ir gyvenimas praeina lyg svente. bet jei tas ‘zaibas’ trenkia tik viena, o kitas gyvena savo ‘loginiu isskaiciavimu’… Skaityti daugiau »

Rami.

Man taip buvo , neriau i meile stacia galva.O dabar kenciu.

Taip pat skaitykite