Dangaus Vartai, 7 spalvų galia

Jau nuo pat senovės vaivorykštė laikoma mistiniu įvykiu. Vaivorykštė yra panaši į milžinišką tiltą arba vartus ir todėl dažnai (pvz., Rusijoje) vadinama “Dangaus vartais”. Krikščioniams vaivorykštė yra padėka, santarvė tarp Dievo ir žmonijos. Ji yra paskutiniojo teismo sostas. Ankstyvųjų krikščionių simbolikoje vaivorykštė buvo sudaryta iš raudonos, žydros ir žalios spalvų – ugniai, vandeniui ir žemei. Kartais ji reiškia mergelę Mariją, sudarančią harmoniją tarp dangaus ir žemės. Senajame Testamente Viešpats pasirodo Nojui vaivorykšte (skaitykite Kai dar nebuvo vaivorykštės…). Tai buvo ženklas, kad Viešpats padėjo savo “lanką” ir niekad ateityje neužlies Žemės. Daugiau Tvano nebus. Moderniame pasaulyje, šis reiškinys paaiškintas šviesos lūžiu, bet jis turi visai kitokią ir ne visiem matomą pusę.

 

Budistai yra pastebėję, kad išsidėsčiusios 7 vaivorykštės spalvos turi svarbias reikšmes žmonijai. Jų manymu, vaivorykštė yra aukščiausioji sansaros būsena prieš ryškiąją nirvaną, taip pat septynios vaivorykštės spalvos yra susijusios su 7 planetomis ir 7 Žemės sritimis. Ši informaciją ilgą laiką buvo tik konspiracinė teorija, tačiau jei pažvelgsime į Indijos kultūrą arčiau įsitikinsime, kad čia ypatingai daug 7 vaivorykštės spalvų (drabužiuose, prieskoniuose, namuose). Tai visai nesutapimas, Indijos žmonės yra pirmieji atradę 7 spalvų galią ir ju reikšmes. Tačiau svarbu pastebėti, kad spalvų galia atsiskleidžia TIK per vaivorykštę t.y. (visos spalvos kartu vienoje vietoje), atskirai esančios spalvos nesudaro tokio stipraus energetinio lauko todėl jų galios gali susilpnėti arba iš vis pradingti.
Spalvos ir jų galios:

 

1. Raudona – šia spalva prasideda vaivorykštė, jos reikšmė yra viso ko pradžia. Nuo seno ši spalva priskiriama meilei ir aistrai, bet be šių magiškų savybių kaip meilės pritraukimas į savo gyvenimą, raudona padeda susikaupti ir pradėti tai apie ką seniai svajojote. Tai vilties spalva, kuri atneša į gyvenimą naujovių.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

2. Oranžinė – šios spalvos galia, kiek neįprasta. JAV psichologas Karlas Rodžersas “Pilnai funkcionuojančio individo” tyrime padarė neįtikėtiną atradimą. 1978 m. Rodžersas taikydamas savo išrastą terapiją panaudojo orandžinę spalvą. Ilgainiui žmonės, kuriem buvo atliekama terapija, pastebėjo savo profesinių įgūdžių tobulėjimą, o keli iš jų pradėjo gaut vis daugiau darbo pasiūlymų. Šis įvykis buvo nepaaiškinamas ilgą laiką, vėliau Rodžersas savo tyrimą papildė fenomenologiniais principais tiriant reiškinių, spalvų ir psichologijos ryšį. Žmogus turintis orandžinę spalvą einant į darbo pokalbį turi didesnį šansą ją gauti, nei kiti pretenduojantys.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

3. Geltona – auksas, gintaras, geltonasis safyras… Visi šie ir kiti geltoni brangakmeniai išduoda prabangos, turto reikšmę. Neveltui budistų šventyklose į akis krenta geltona spalva, Budos statula beveik visuomet yra paauksuota. Ši spalva – pinigų spalva. Žmogus norintis praturtėti, prisitraukti finansinę sėkmę pirmiausia turi susirūpinti geltonos spalvos buvimu ant savęs.

 

4. Žalia – gamta, sveikata, ekologija dažniausiai žymimi žalia spalva. Žmonės išbando įvairias “žalias dietas”. Tačiau žmogus pirmiausia turi suprasti visų ligų pradžią ir priežastis, o 90% kyla iš streso ir įtempto gyvenimo ritmo. Žalia simbolizuoja ramybę, nusiraminimą, o tai yra kelias į sveikatą.

 

5. Žydra – tai skaidrumo spalva. Šios spalvos užduotis padėti palaikyti skaidrius, artimus ir atvirus santykius su šeima. Žydra spalva apsaugo nuo buitinių konfliktų, apgavysčių, melo. Tai santarvės spalva.

 

6. Mėlyna – diplomatai, šalies Prezidentai ir kiti aukštas pareigas užimantys žmonės svarbiuose susitikimuose dažniausiai dėvi tamsiai mėlyną kostiumą arba mėlyną kaklaraištį, marškinius. Ši pro akis praslystanti detalė turi didelę galią. Žmogus dėvintis mėlyną – turi daugiau galimybių susilaukti klausytojų, nei bet kuria kita spalva dėvintis asmuo. Mėlyna stiprina žmogaus orumą, pagarbą jam, bei statusą visuomenėje.

 

7. Violetinė – tai savojo “aš” spalva. Ši spalva ypatinga žmonėms, kurie pasiklydę gyvenimo kelyje, kuriems sunku atrast savo pašaukimą. Violetinės spalvos vieta vaivoryštėje taip pat neveltui. Paskutinė vaivorykštės spalva tai žmogaus ieškojimo ir radimo ženklas, kiekvieno asmens savojo gyvenimo misijos radimas ir atlikimas, kas leidžia pajusti pilnąją harmoniją su savim ir aplinka.

 

*Vaivorykštės spalvų rišimas ant rankos turi stipriausią galią. Kiekviena spalva papildo vieną kitą, jos visos šalia globoja žmogų. Esant tam tikram reikalui galima dėti vaivorykštės spalvas į tam tikras vietas ten, kur jums to trūksta, kaip pvz: (piniginė, šeimos nuotrauka, mylimojo daiktai..)

 

Autorius Oleg

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite