Sapnų pasaulis. Kur mes keliaujame sapnuodami?

Yra žmonių, kurie moka kontroliuoti savo sapnus. Ar Jums kada nors yra tekę sapnuojant suvokti, jog sapnuojate, ar net keisti sapno eigą?

 

Šiuos sugebėjimus, kaip ir visus kitus, galima vystyti. Jei labai įsijausite į nardymą po sapnų pasaulį, pamatysite, kad jame imate sutikti mirusius žmones, lankotės vietose, kurios neegzistuojančios realybėje arba mūsų tikrovėje esančių vietovių kopijos, galite lietis prie daiktų, ragauti maistą ir t. t.

 

Mokslas šitų dalykų mums paaiškinti negali. Taigi, tenka vadovautis įvairių mokymų pateikiama informacija, straipsniais, savo bei kitų žmonių patirtimi ir pasakojimais.

 

Kas yra sapnas?

 

Manoma, kad mūsų smegenys iš esmės yra biologinis siųstuvas, galingas kompiuteris. Kompiuteriai mums jau jokia naujiena. Kiekvienas mokame jais naudotis, kas dieną jų pagalba naršome internete bei ieškome reikiamos informacijos. Juk Jūs suprantate, kad toji informacija nėra saugoma Jūsų kompiuteryje? Šis įrenginys tėra patogi priemonė jai pasiekti. Panašiai veikia ir mūsų smegenys. Šis sudėtingas biologinis kompiuteris skirtas prisijungimui prie visuotinio energoinformacinio lauko bei norimos informacijos parsisiuntimui.

 

Per sapnus mes taip pat galime sėkmingai jungtis prie šios visuotinės informacinės saugyklos, kurioje saugomi tiek, praeities, tiek dabarties, tiek net ir ateities failai. Visa ši informacija sapno erdvėje konvertuojama į įvairius vaizdinius bei pateikiama “vartotojui”.

 

Net ir labai tikroviškuose sapnuose viskas dažniausiai atrodo labai keistai. Mums pažįstami žmonės turi jiems nebūdingų bruožų, skirtingų mietų gatvės susipina tarpusavyje, o žengdami pro savo vonios duris Jūs galite patekti kad ir į vandenyno dugną ar Egipto piramidžių vidų. Kodėl taip vyksta?

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Mums įprasta tikrovė yra žymiai stabilesnė ir ne tokia chaotiška. Jeigu parke auga medis, tai kiekvienas žmogus, neatsižvelgiant į jo amžių, religinius įsitikinimus, gyvenimo patirtį ar išsilavinimą, žiūrėdamas į jį ir matys medį. Sapne informacija kiekvienam mūsų pateikiama individualizuotai. Miegant loginė sąmonė ilsisi, todėl vaizdiniai kuriami pagal tai, kas slypi mūsų pasąmonėje. Sapno pasaulis gali būti panašus į tikrąjį, tačiau papildytas mūsų troškimais, baimėmis, poreikiais ir t. t.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Miego metu mes nesivadovaujame savo fiziniais jutimo organais, tačiau galime jausti atitinkamus pojūčius (skonis, lytėjimas, klausa, rega). Visa tai susigeneruoja smegenyse ir mums net visai tikroviškai gali atrodyti, jog vanduo sapne šaltas, kilimas minkštas ir pan.

 

Ar sapno pasaulis yra tikras?

 

Taip, jis tikras. Žinoma, tai yra kita, mums neįprasta ir nesuprantama tikrovė. Mes iš tikrųjų sapnuojame. Mūsų smegenys iš tikrųjų gauna informaciją iš visuotinio lauko, o mūsų pasąmonė iš tikrųjų interpretuoja ją pagal save. Gerai išsinagrinėjus savo sapnų realybę mes net galime gauti labai naudingų žinių bei atsakymų.

 

Šaltinis: http://nashaplaneta.su

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
trollolol

Nesamone. Kiek man yra teke sapne susivokti, kad tai sapnas, zmones aplinkui negauna individualizuotos informacijos. Tai kaip is filmo matrica. Visi pajungti per kazka ar kazkaip. Sapne sutikes zmogu jam turi irodyneti, kad tai tik sapnas, jisai netiki ir elgiasi atitinkamai. Sutinku del keistu vietoviu, keistu zmoniu ar butybiu, kurios sapne tavo smegenims atrodo viskas gerai ir normalu. Tik labai reikia daug pastangu islaikyti ta momenta smegenyse, jog zinai – tai tik sapnas, bet tu esi visagalis daryti ka tik nori. Gali keisti, trinti, sukurti ir tt… aisku reikia to mokintis. Is karto viskas nepavyksta. Bet ismokus… kosmarai tampa kaip… Skaityti daugiau »

CNN

Pabandyk, jai gausis sapne susivokti ir pažiuret i laikrody, ir jai gausis parašyk čia, ka matei, koki laika, nustebsi :D

Ohoho

O ar bandėt sapne į save pažiūrėt veidrodyje?

Taip pat skaitykite