Kūrybinė minties jėga

Traukos įstatymas leidžia manyti, kad kiekviena siela sukuria savo tikrovę, pagrįstą giliais įsitikinimais. Mintys turi fenomenalios kuriančios galios. Jos tarsi nepailstančios kūrėjos formuoja mūsų tikrovę. Pasaulis, kuriame mes gyvename, yra vienas iš didžiausių mūsų vidinio požiūrio į gyvenimą, atspindžių.

 

Gyvenimas yra tiktai žaidimas, kuris padeda gamintis energijai, nuolat judančiai apskritime. Tai reiškia, kad mes galime priimti tik vieną energijos bangą, atitinkančią mūsų vidines vibracijas. Tai tarsi bumerango efektas. Kiekvienas iš mūsų yra siųstuvas ir imtuvas vienu metu.

 

Mūsų mintys, jausmai, ketinimai ir lūkesčiai yra tik energijos bangos, kurios išskiriamos tam tikru energijos lygiu. Siunčiant, šios bangos susilieja su panašiomis bangomis ir sugrįžta atgal į mus.

 

Palyginkite šią minčių transliavimo sistemą su radijo siųstuvu. Jei radijo imtuvą nustatėme iki 102 MHz, neįmanoma gauti nieko iš kito dažnio. Tai, ką mes nuolat „ištransliuojame“ savo mintimis bei jausmais, tą ir pritraukiame lyg magnetas, tuo pačiu dažnio lygiu.

 

Net mūsų slapčiausi įsitikinimai niekada neišlieka nepastebėti, jie lygiai taip pat formuoja ir skleidžia tam tikras vibracijas, kurios rezonuoja su aplinka ir sąlygoja atitinkamas situacijas. Šie teiginiai apie save tiksliai atsispindi mus supančiame pasaulyje. Jie nukreipti į visatą ir yra susiję su panašiomis energijomis, kaip sakoma „žvejas žvelgia į žveją iš tolo“.

 

Jūs tikriausiai girdėjote posakį: „Mes esame tai, ką apie save manome.“ Ar šiame pareiškime iš tiesų slypi didi tiesa? Ar mintys gali turėti tokį didžiulį poveikį mūsų gyvenimui? Prieš keletą metų atliktas eksperimentas tai paliudija:

 

„Mokslo metų pradžioje, mokytojas savo šešerių – septynerių metų amžiaus auklėtiniams pasakė, kad buvo įrodyta, jog vaikai su mėlynomis akimis yra protingesni ir geriau mokosi nei vaikai, turintys žalias ar rudas akis. Rezultatų ilgai laukti nereikėjo. Mėlynų akių vaikai visais aspektais pranoko likusius klasiokus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Po dviejų mėnesių mokytojas iškvietė vaikus į specialų susitikimą ir pasakė, kad padarė siaubingą klaidą. Atsiprašė ir patikino, kad buvo įrodyta priešingai, jog vaikai, turintys rudas ir žalias akys yra protingesni bei geriau mokosi, nei vaikai su mėlynomis akimis. Vėlgi, rezultatai netrukus pasikeitė, mėlynakiai pradėjo vykdyti užduotis įprastu vystymosi lygiu, o rudų ir žalių akių savininkai pradėjo rodyti daug geresnius rezultatus.“

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ką tai reiškia?

 

Jei nuoširdžiai tikite, kad esate protingas, jūs elgiatės, kaip protingas žmogus.
Jei esate tikri, kad esate kūrybingi, jūs dirbsite kūrybingai.
Jei esate tikras, kad esate sėkmingas asmuo, Jūs elgiatės, kaip sėkmingas asmuo.
Ir taip ir toliau.

 

Mes visi gyvename pagal tai, kaip vertiname save. Tiesą sakant, ši vertybių sistema nėra mūsų pačių sukurta. Ją sudaro kitų žmonių mintys ir nuomonės apie mus bei tai, kuo jie tiki. Turbūt visi galime prisiminti situacijas, kuriose buvome įbauginti mums svarbių žmonių, tėvų ar senelių. Šios pastabos įsirašė į mūsų pasąmonę visam gyvenimui. Tai labai blogai, nes žmonės nustoja tikėti savo potencialu ir nieko nedaro. Todėl turite žengti pirmąjį žingsnį per savo ar kitų žmonių sukurtus apribojimus, kad atgautumėte tikrąją laisvę.

 

Deja, dauguma žmonių tiki tik tuo, ką mato savo akimis. Tačiau norėdami dvasiškai nubusti, turite tikėti nematę, kol pamatysite tikrąją realybę ir nedalomą ryšį su Viskuo Kas Yra.

 

Parengta pagal http://nashaplaneta.su

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite