KAIP PLANETOS VEIKIA JŪSŲ ZODIAKĄ?

Planetos, saulė ir mėnulis, jų išsidėstymas Zodiako juostoje kiekvieno mūsų gimimo momentu, šių kosminių kūnų judėjimas dangaus trajektorijomis praeityje, dabartyje ir ateityje – Vakarų kultūroje manoma, kad visa tai turi didžiulį poveikį Zodiako ženklams. Tiesą pasakius, planetos astrologijai suteikia jos tikrąją prasmę. Tą momentą, kada mes gimstame, saulė, mėnulis ir kiekviena planeta užima tam tikrą poziciją, ir tai turi įtakos mūsų asmenybės vystymuisi. Nors ir sakoma, kad atskiros planetos valdo tik vieną ar kelis Zodiako ženklus, vis dėlto visi ženklai jaučia atitinkamą kiekvienos planetos poveikį. Sužinokite, kokią įtaką daro jūsų Zodiako ženklą valdanti planeta.

 

Saulė

 

Saulė nėra priskiriama prie planetų, tačiau jos įtaka Zodiako ženklams yra viena esminių. Ji yra gyvybės teikėja. Kiekvieno mūsų gimimo metu saulės padėtis turi didelės reikšmės Zodiako ženklui. Ji dovanoja šviesą mūsų vidiniam „aš“. Saulė valdo Liūto ženklą, formuodama jo ego, suteikdama jam prigimtį ir charakterį. Ji yra siejama su tėvo figūra ir, apskritai, atskleidžia asmenybės santykį su vyrais. Šios planetos padėtis kiekvienam ženklui turi išskirtinės reikšmės. Kada ji yra jūsų Zodiako ženkle, esate gerai nusiteikę, daugiau pasitikite savimi, tačiau taip pat savo aplinkoje matote ir trūkumų.

 

Mėnulis

 

Pagal Zodiako astrologiją, stipriausiai Mėnulis veikia mūsų emocijas, nuotaikas ir instinktus. Jis siejamas su motinos figūra ir, apskritai, veikia kiekvieno mūsų santykį su moterimis. Pirmykščiai ir pasąmonėje slypintys instinktai, įpročiai ir pomėgiai yra tiesiogiai valdomi Mėnulio. Pagal padėtį mūsų asmeninėje gimimo schemoje ar dabartinę fazę, taip pat vietą Zodiako juostoje, Mėnulis turi įtakos mūsų nuotaikai, kurios svyruoja kaip bangos jūroje. Jaunatis prilygsta bangos kilimui, dažnai jo metu mus užplūsta pozityvumas. Štai pilnatis ateina su bangos lūžiu, kada mus apninka slogi būsena. Mėnulis valdo Vėžio ženklą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Merkurijus

 

Merkurijaus planeta siejama su bendravimu ir prekyba, netgi sutarčių pasirašymu. Ši planeta veikia mąstymą, analizavimą, žodinę ir rašytinę raišką, taip pat mainus. Tad žmonės, kuriuos valdo Merkurijus, moka save puikiai išreikšti ir yra linkę į bendradarbiavimą. Tris kartus metuose danguje matyti nepakartojamas fenomenas, kada atrodo, jog Merkurijus juda atgal. Tuo metu sutrinka bendravimas, juntame trukdžius verslo srityje ar keliaudami. Grįždamas atgal Merkurijus sulaiko pagrindinius darbus, o mes turime laiko išspręsti senas problemas. Ši planeta valdo Dvynių ir Mergelės ženklus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Venera

 

Veneros planeta įkūnija meilę, grožį ir kūrybą. Žmonės, gimę po jos globojamu ženklu, pasižymi meniniais sugebėjimais, džiaugiasi turtais, dažnai yra nepataisomi romantikai. Zodiako ženkle užimanti dominuojančią padėtį, ji šio ženklo atstovus apdovanoja patrauklumu ir žavesiu, suteikia finansinę gerovę. Venera valdo Svarstyklių ir Tauro ženklus.

 

Marsas

 

Marsas – Senovės Graikų karo dievas – siejamas su energija ir agresyvumu. Jis išjudina mūsų aistras, suteikia ryžto atkakliai siekti tikslų, tačiau kada mums nepasiseka, tiesiog užverda kraujas. Po Marso apsilankymo mūsų Zodiako ženkle jaučiamės išsekę, bet taip pat sugebame stipriai pasistūmėti į priekį. Marsas valdo Avino ženklą.

 

Jupiteris

 

Jupiterio planeta lemia sėkmę, galimybes ir optimizmą. Verta turėti didelių svajonių. Jupiteris mus praturtina patirtimis, kurios gyvenime padeda tobulėti. Ši planeta, kuri yra labiau atitolusi, sukasi gana lėtai aplink savo ašį ir mūsų Zodiako ženkle atsiduria kas 12 metų, kada yra palankus laikas siekti užsibrėžtų tikslų. Priešingai nei Saturnas, kuris apdovanoja už įveiktus sunkumus, Jupiteris suteikia galimybes, kuriomis tereikia pasinaudoti ir pasiimti tai, kas mums priklauso. Ši planeta valdo Šaulio ženklą.

 

Saturnas

 

Saturnas dydžiu prilygsta Jupiterio planetai, ir pabrėžia susilaikymo ir santūrumo svarbą. Norėdami gyvenime tobulėti, turime įveikti pasitaikančias kliūtis. Saturnas yra griežtas ir mėgsta skirti išbandymus. Jis nenurimsta tol, kol mes neišmokstame susitvarkyti su pavestomis užduotimis, tačiau būtent taip išsiugdome pasitikėjimą savimi. Perkopus 30-uosius metus, Saturnas grįžta į pradinę padėtį mūsų gimimo metu. Nuo tada gyvenime įvyksta svarbių pokyčių. Dėl šios priežasties ketvirtoji dešimtis ne vienam mūsų sukelia nemažai baimių. Saturnas valdo Ožiaragio ženklą.

 

Uranas

 

Šios planetos atradimas buvo vienas didžiausių XX amžiaus laimėjimų, tikras perversmas kosmoso tyrinėjimų srityje, tad ji siejama su pasikeitimais, kurie dažniausiai yra nenuspėjami. Vieni mano, kad Uranas priverčia sukilti ir maištauti prieš nusistovėjusias paradigmas ir visuotinai pripažintas normas, tačiau tuo pačiu pažanga ir vystymasis yra galutinis tikslas, kurį siekiama įgyvendinti bet kokiais būdais. Uranas valdo Vandenio ženklą.

 

Neptūnas

 

Neptūnas simbolizuoja vaizduotės ir iliuzijos galią, taip pat pažymi tam tikrą savęs apgaudinėjimą. Nereikėtų to traktuoti kaip trūkumo, nes kartais reikia pasinerti į fantazijų pasaulį tam, kad galėtume suprasti savo jausmus. Neptūnas sukuria alternatyvią tikrovę, kurioje atrandame prieglobstį ir kurią neretai iškeičiame į realybę. Ši planeta valdo Žuvies ženklą.

 

Plutonas

 

Plutonas siejamas su pasąmone, seksu ir mirtimi. Visi jie priverčia išgyventi atgimimą. Ši planeta teikia dvasinę patirtį ir būtent Plutono veikiami atrandame sąryšį su vidiniu „aš“. Plutonas valdo Skorpiono ženklą.

 

Šaltinis: https://www.astromanija.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite