Griūk iš juoko: kiras nušvilpė moters fotografuojamą sumuštinį

34 metų Jessop po darbo konferencijos Vermonte ji išsinuomojo automobilį ir pradėjo savo kelionę po Naująją Angliją.
Atlikusi kelias „Google“ paieškas ji nuvyko į puikiai vertinamą „Fox Lobster House“ omarų restoraną Jorke, Meine, kur nusipirko sau 21,50 dolerių vertės suktinuką ir nuėjo prie vandens jo įsiamžinti.

 

Visgi, ko ji tikrai neplanavo, tai kad jai pavyks užfiksuoti interneto sensacija tapusią fotografiją, kurioje matomas jos prabangų sumuštinį pavagiantis kiras.

 

„Man buvo tikrai gėda. Tu vis girdi istorijas apie žmones, kurie bando įamžinti beprotiškas „Instagram“ nuotraukas ir tai bedarydami jie susižaloja, tačiau tą akimirką pagalvojau: juk dabar tu esi tas žmogus. Vardan šio kadro tu ką tik iššvaistei 21,50 dolerių.“

Užtrukusi maždaug 20 sekundžių ieškodama tobulo kadro, manevruodama rankomis ir bandydama surasti tobulą omaro suktinuko laikymo poziciją, ji ieškojo vietos įamžinti sumuštinį drauge su Nubble švyturiu fone.

 

Jessop pasakojo, kad paspaudusi fotografavimo mygtuką ji pajuto kažką sugriebiantį jai už rankos. Ji pamanė pametusi gardųjį suktinuką.
„Tada ir supratau, kad jį sugriebė kiras, o aš jo net nemačiau atskrendant,“ – pasakojo ji. „Tai labai sumanus paukštis, o viskas įvyko ypač greitai.“

 

Jessop net neturėjo laiko paukščiui nubaidyti, nes tai suvokus jis jau dalinosi omaro suktinuku „su visais savo draugais“.

 

Kuomet ji grįžo į restoraną nusipirkti sau kito suktinuko, ji peržiūrėjo užfiksuotas nuotraukas ir prapliupo juokais, kuomet suprato, kad jai pavyko užfiksuoti tiksliai tą akimirką, kai kiras iš jos rankų pagriebė jos sumuštinį.

 

Nuotrauka ji pasidalino „Twitter“ su prierašu: „Štai kodėl mes negalime turėti gražių dalykų.“

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Vos per valandą tūkstančiai žmonių „pamėgo“ jos įrašą.

 

Restorane už naują omaro suktinuką moteris sumokėjo papildomus 21,50 dolerių, tačiau šįkart jo valgymui pasirinko visai kitą vietą. Ji netgi paprašė kito restorano lankytojo nufotografuoti ją valgančią, kad turėtų tikrą įrodymą, kad ir ji paragavo garsiojo omarų suktinuko.

 

Kaip pasakojo moteris, iš šios patirties ji pasimokė, kad kartais žmonėms tiesiog reikia mokėti iš savęs pasijuokti.

 

Šaltinis: https://www.gismeteo.lt/news/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Makaronas

Na, tokio straipsnio tikėčiausi 9gag’e ar Bored Panda, bet tikrai ne Anomalijoj…

Taip pat skaitykite