Visa tai išmeskite be gailesčio. Daiktai, pritraukiantys į namus skurdą

Svajonės apie pasiturintį gyvenimą taip ir liks svajonėmis, jeigu nekreipsite dėmesio į tai, kas vyksta jūsų namuose ir neįvesite juose tvarkos. Erdvė visiškai realiai priklauso nuo žmogaus minčių ir nuotaikų. Labai svarbu atlikti pilną namų auditą ir atsikratyti daiktų, kurie formuoja slogią atmosferą ir kuriuos galima būtų pavadinti savotiškais energetiniais vampyrais, atimančiais jėgas ir iš jūsų, ir iš kitų namiškių.

 

Nebereikalingi daiktai. Pavyzdžiui, kojinės, kurių poras jau seniai kažkur nukišote. Seniai nebenaudojamos slidės. Skylėti drabužiai, kurie jau seniai virto šiukšlėmis.

 

Smulkus šlamštas. Nepamirškite reguliariai išmesti tuščių įpakavimų, raštelių, bilietų ir kitų smulkmenų, kurių ilgainiui prisikaupia drabužių kišenėse, rankinukuose ar tiesiog ant stalo.

 

Pažeisti indai. Net jeigu tai jūsų mėgstamiausias puodelis, bet jis jau spėjo įskilti ar, tarkime, atlūžo ąselė, meskite jį lauk ir pamirškite. Esate verti geriausio ir tikrai nederėtų užversti namų įskilusiais, įdužusiais ir kitaip pažeistais indais.

 

Sunešioti drabužiai. Svarbu kritiškai žvelgti į savo garderobą ir atsikratyti daiktų, kurių nebeįmanoma sutaisyti ar išvalyti, išskalbti. Prakiurę batai, išblukęs kitados mėgstamiausias megztinis, suplyšę džinsai – atėjo laikas atsisveikinti su visais tokiais daiktais.

 

Sulūžęs laikrodis. Jeigu jūsų laikrodis sustojo visiems laikams, geriau nelaikykite jo namuose.

 

Išlaisvinkite savo erdvę naujiems, geresniems daiktams. Atsikratydami seno šlamšto, pritrauksite į gyvenimą laimę ir gerovę. Skurdas ir nesibaigiančios nesėkmes pasitrauks, patys pamatysite, kaip pamažu ims keistis likimas.

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite