Testas: pasirinkite savo nulinę kortą. Šis skaičius gali daug pasakyti apie jus!

Numerologai mano, kad nulis yra paslaptingiausias skaičius. Dažniausiai naudojami skaičiai nuo 1 iki 9. O jei skaičių suma yra apibendrinta nuliu, į ją paprastai neatsižvelgiama. Vienok, šis skaičius yra gana savarankiškas vienetas ir taip pat gali daug pasakyti apie mus.

 

Prieš jus penkios nulinės kortos. Pasirinkite vieną iš jų, o kitoje pusėje esantis nulių skaičius, apie jus atskleis įdomiausius faktus!

 

Korta №1

 

Jūs pasirinkote kortą su vienu nuliu. Šis ženklas visada reikalauja „užpildymo“. Tai reiškia, kad jūsų gyvenimo negalima pavadinti ramiu ir apskaičiuotu. Jūs nuolat atsiduriate skirtingose situacijose, tiek blogose, tiek gerose. Jums nepatinka rami būsena, norite nuolat judėti. Jūsų nenuilstanti energija skatina jus pirmiausia veikti, o tik tada išsiaiškinti, ką ir kaip daryti.

 

Toks požiūris dažniausiai jums kenkia ir veda link nesėkmės, ilgo situacijos aiškinimosi ir padėties ištaisymo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai treniruoti kantrybę, išmokti kantriai laukti bei galvoti logiškai, racionaliai. Tai leis jums elgtis ramiai bei užtikrintai ir priimti racionalius sprendimus.

 

Korta №2

 

Pasirinkote šią kortą? Taigi jūs – “dvinulis”. Skirtingai nei “vienanulius”, jus sunku priversti kažką daryti, net jei žinote, kad atėjo laikas išspręsti kilusią problemą. Jūs nesate neryžtingas žmogus, tiesiog turite savo požiūrį į laiką. Ką kiti gali nuspręsti ir padaryti per trumpą laiką, jūs ties tuo galite užtrukti ilgai. Galbūt iš aplinkinių nuolat girdite patarimą pakeisti savo gyvenimo ritmą? Tačiau to tikrai nereikėtų daryti, nes tai gali sukelti dvasinį diskomfortą, tapsite dirgliu ir galų gale patirsite paniką. Būkite savimi ir, kol kiti strimgalviais lekia per gyvenimą, įgyvendinkite tai, ką galite padaryti geriausiai, ką mėgstate ir kas priverčia jus džiaugtis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Korta №3

 

Jūs nepriimate spontaniškų sprendimų, nesiimate kelių darbų vienu metu. Būtent jūs esate dažniausiai prašomi patarimų, pagalbos ir paguodos. Jūsų intuicija ir smegenys dirba kartu, todėl priimami sprendimai visada teisingi. Bet kiekviename tobulume galima rasti, nors ir nedidelį, bet trūkumą. Jūsų trūkumas tas, kad jūs negyvenate savo gyvenimo. Jūs neskiriate savų problemų nuo svetimų ir nuolat darote kažką kitiems. Ir vis tik pradėkite daryti kažką sau. Galų gale, vienu momentu jūs suprasite, kad darydami kažką kitiems, jūs negaunate to paties atgal.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Korta №4

 

Skirtingai nuo kitų, jūs turite visiškai kitokį požiūrį į viską ir matote gyvenimą kitoje šviesoje. Jūs gebate sparčiau nei kiti apdoroti informaciją ir priimti sprendimus. Jums labiau patinka protinė veikla, nei fizinis darbas. Tačiau nesiekiate svaiginančios karjeros ar aukštų laimėjimų. Trumpai tariant, jums nerūpi, kokiame lygyje esate. Jūsų požiūris į reitingų lenteles labiau filosofinis. Bet jei randate kažką įdomaus ir jaudinantį jūsų smalsumą, tada vargu ar kas nors galės jus sustabdyti.

 

Korta №5

 

Penki nuliai sako, kad jus nuolat kankina įvairios, gyvenime pasitaikančios „lūžių“ akimirkos, taip pat ir „krizė“. Jūs labai dažnai stovite ties šia riba. Kaip labai jautriam ir geranoriškam žmogui, jums nuolat reikia pagalbos ir paramos. Tačiau tai nereiškia, jog esate silpnas ir niekam tinkamas žmogus. Priešingai, sudėtingais momentais nepasididžiuojate ieškoti patarimų ir paramos savo šeimoje, ištikimų draugų būryje, kurie nuoširdžiai jumis tiki ir visada skuba į pagalbą. Ir tuomet jūs galite nuversti kalnus, ir viską, kas anksčiau nesisekė, sutvarkote patys bei gaunate teigiamus rezultatus.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Hidden name

Ce patys galvojat situos testus?

Taip pat skaitykite