Niujorko ligoninėje ančių šeimyna surengė savo tradicinį pavasarinį paradą

Šiauriniame Niujorke, JAV, įsikūrusios „Thompson Health“ ligoninės uždarame kieme kiekvienais metais apsilanko antis, kuri čia padeda ir peri savo kiaušinius.

 

Pūkuotiesiems ančiukams išsiritus, visa jų šeimyna su mama priešakyje, ligoninės koridoriuje surengia kuo tikriausią miniatiūrinį paradą.

 

Ligoninės „Facebook“ puslapyje „The University of Rochester Medicine Thompson Health“, praėjusį ketvirtadienį buvo pasidalinta trumpa istorija apie šį, kasmet panašiu metu vykstanį, reginį.

 

Įraše paskelbtose nuotraukose matoma 2019 metų, 13 ančiukų vada krypuojanti ligoninės koridoriais link laukinių durų.

 

Kaip rašome pranešime, ančiukams išsiritus, jų mama švelniai pabeldžia į stiklines kiemo duris ir taip ligoninės komanda žino, kad metas išlydėti juos į platųjį pasaulį.

 

Atrodo, kad tiek darbuotojai, tiek ligoninės lankytojai yra sužavėti šių vandens paukščių vizito.

 

Atvejai, kai Šiaurės Amerikos antys perėjimui pasirenka vietas esančias arti žmonių, yra ganėtinai dažni, ypač jeigu aplink esama pakankamai daug augmenijos.

 

Greta tankiai apgyvendintų teritorijų įsikūrusios antys žmonių dažniausiai nesibaimina ir jaučiasi ganėtinai jaukiai, skelbia „Cornell Lab of Ornithology“.

 

Vis dėlto, įstaigos kieme turėti ančių lizdą, kasmet sulaukti jų beldimo ir netgi mažyčio parado yra tikrai išskirtinis nuotykis.

 

Ar begali būti geresnis būdas pažymėti pavasario sezoną?

 

Šaltinis: https://www.gismeteo.lt/news/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite