Ko Jūs atvykote į šį gyvenimą?

Pasaulyje niekas niekada nevyksta šiaip sau – taigi, gimstame mes taip pat ne atsitiktinai. Kiekviena siela, atkeliaujanti į žemę, atsineša su savimi ir tam tikrus tikslus bei užduotis.

 

Dar prieš prasidėjimą būsimam žmogui būna parenkami tėvai, lytis, kalba, kuria kalbės, šalis, kurioje gims, gimimo data, paros laikas ir t. t. Taip pat sudaromas būsimo gyvenimo scenarijus, kuris leis išmokti reikiamas pamokas bei atlikti numatytas užduotis. Kažkas kovos su kaltės jausmu, kažkas nuolat patirs nuostolius, o kažkas – džiaugsis sėkme, užsitarnauta praeituose įsikūnijimuose.

 

Remiantis aukštaisiais Visatos dėsniai, yra 5 pagrindinės priežastys, dėl kurių siela patenka į vienokį ar kitokį kūną bei gyvenimo scenarijų:

 

1. Konkrečios problemos sprendimas. Siela ateina tam, kad susidorotų su kažkuo, ko neįveikė ankstesniuose gyvenimuose arba tam, kad atidirbtų karmines skolas.

 

2. Norų patenkinimas ir emocijų išjautimas. Šios sielos siekis yra patirti kuo daugiau iš gyvenimo: džiaugtis gamta, mėgautis maistu, pažinti žmones, keliauti, bendrauti ir t. t. Jeigu žmogus dėl tam tikrų priežasčių negali šių savo poreikių įgyvendinti, jie keliauja kartu su juo į kitą įsikūnijimą, tačiau jau daug “aštresne” forma. Taip gali atsirasti priklausomybė nuo maisto, alkoholio, sekso ir pan.

 

3. Stebėjimas ir mokymasis. Tokie žmonės jaučia poreikį stebėti, tyrinėti, pažinti ir daryti išvadas. Taip įgyjama patirtis skatina tolimesnį sielos vystymąsi.

 

4. Saviraiška. Tai gali būti mokslinės ar kūrybinės idėjos, tarnaujančios žmonėms, aplinkai, planetai. Per tai siela ugdo savo turimus talentus ir prisideda prie civilizacijos augimo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

5. Tarnavimas kitiems. Tokį tikslą atsineša “brandžios” sielos, jau turėjusios pakankamai įvairių įsikūnijimų. Jos tampa dvasiniais lyderiais, mokytojais, vedliais.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

bet… nieks gyvenimo instrukcijos neprideda gimstant. turi kazkokiu budu atspet ko esi atsiustas i zemes gyvenima.. ir didzioji zmonijos dalis jokiu atradimu ar pasauliui reiksmingu darbu nenuveikia- gyvena vos gala su galu sutempdami. yra krastu, kur badas ir skurdas, net vandens neturi… kokia gyvenimo misija??-alki kesti, karu nuniokotam kraste… gamtos stichijas isgyvene irgi lieka be nieko- zemes drebejimai, cunamiai, sausros, liutys.. kokia misija moters, gyvenancios su smurtaujanciu alkocholiku??.. kokia misija ligonio, eile metu prikaustyto prie lovos??- bausme uz praeitu gyvenimu klaidas??.. tik kentejimui ateina zmogus i zeme ar pats turi susirast issigelbejima??

Tiesa

>> moters, gyvenancios su smurtaujanciu alkocholiku?

Seniai nustatyta, kad smurtauja ne “achoGolikai”, o “sexsomanai”, kuriems sekso niekada nepakanka. Jie išgeria tik “dėl drąsos”, tuomet prievartauja žmoną, kaip nemokamą prostitutę! O visa purvąsklaida ir toliau teigia: “gyvenimas tai sex malo numas”.

Pyktis.

Per kancias i zvaigzdes.

Gyvenimu ir jo teikiamais malonumais megaujasi tik elitas. Na dar tie kam tuacios kisenes nekelia rupesciu ir kuriems net menki dalykai suteikia dideli dziaugsma. O didzioji mase viskam vergauja. Banso siekti bereiksmiu tikslu,dalyku,daiktu. Labai daug visko prigalvota,kad mases vergautu. Beveik tobula sistema. Bet palauk,kai prasides cipavimas. Tada visi vargai nublanks nes po kurio laiko bus tik dar blogiau kai bus TOTALI KONTROLE VISUR IR VISAME KAME. Bukagalviai to dar neaupranta.

10010

Pats i savo komentara atsake, nu piz du piz da :DDDDD

Pyktis.

Tu gal nebetrupek su tais “pats atsake i savo komentara”

Sakyciau jau,kaip reikalas padevetas sitas bajeris. Ar jus isivaizduojat,kad tokiu budu mane sumenkinsit kitu “akivaizdoje”?

10010

Tu pats save menkini kiekvienam pose rasydamas po komentara. Ir pasikeisk IP jai nori likt inkognito atsakinedamas i savo komentara zioply

Pyktis.

Ble jus ziaurus su tais ip ir tais atsakynejimais i savo komentarus ;DD bandau suprast tavo kliedesius apie tai. Koks tikslas? Bbz…tipo sedi apsisnarglejas hakeris ip adresus cia visu mato ;DD nejuokink.

Bemokslis

IP adresus mato tie, kurie turi administratoriaus teises portale, tačiau visos “galios” be fundamentalaus mokslo nulio vertos.

Paaiškinimas: dauguma namų ar įstaigų tinklų per LAN’ą prijungti prie vieno serverio, taigi šimtai/tūkstančiai vartotojų turi tą patį išorinį IP. Bemoksliai “mokslinčiai” mano, kad tuo jų pamatytu IP tik vienas žmogus egzistuoja!

Pyktis.

Straipsnis visiskas bredas. Ne uz ka nebuciau pasirinkes lietuvos ir savo seimos…

O apie 5 tai tipo seimo nariai yra brandzios sielos? ;DDD jie gi tarnauja kitiems. Tai yra mums,tautai! ;DDD

paprika [aitrioji]

o kur esat mates seimo nari, tarnaujanti kitiems? dabar net dvasininkas retas tarnauja kitiems- imasi tokiu pareigu del gero uzdarbio ir tiek… sakyciau valytoja tik tarnauja kitiems- algos minimumas, bet be tokio darbuotojo butu tragiskas gyvenimas.

Pyktis.

Na va pasirodo esi mastantis…
Jau ne syki pastebejau,kad pas tamsta galvoje ne kose makalose,o smegenys kuriomis naudojates.

Viper

Kentėti kaip supratau. Laukiu nesulaukiu kada pasiims atgal :)))

Taip pat skaitykite