Laimę nešantys žmonės: šeši gerųjų pranašų požymiai

Yra žmonių, kurie gali atnešti sėkmę, laimę, iššaukti gerąsias permainas mūsų gyvenime. Kai kuriuose Rytų kraštuose manoma, kad reikia prisiglausti prie stipraus žmogaus, tada gausime dalį jo jėgos. Ir mes neatimsime iš to žmogaus energijos. Jis pats spinduliuoja šviesą ir šilumą, tokia jo prigimtis. Reikia tik būti šalia, laikytis jo, draugauti, bendrauti, mokytis , klausyti ir gerai elgtis su tokiu žmogumi.

 

Jeigu toks žmogus atsirado jūsų gyvenimo kelyje, tai bus puiki galimybė tapti laimingesniam ir sėkmingesniam. Tai yra geras likimo ženklas! Kaip atskirti tokį žmogų?

 

1.Nuo tokio žmogaus sklinda ramybė ir taika. Ne, jis nebūtinai turi būti gerumo įsikūnijimas ir pakylėtas. Tiesiog šalia tokio žmogaus jaučiatės ramiau. Jis tarsi įkrauna energijos ir suteikia vilties. Visa savo esybe byloja: „Viskas bus geri!“.

 

2.Po bendravimo su tokiu žmogumi ilgai išlieka žvalumas ir pakili nuotaika. Jus pradeda lydėti sėkmė, nors mažytė, bet vis dėlto tikra sėkmė. Sėkmingiau vyksta derybos, sprendžiami klausimai, pavyksta gauti sutikimą, leidimą ar reikalingą dokumentą.

 

3.Po susitikimo su tokiu žmogumi gali atsirasti pamestas daiktas, kas nors grąžinti seną skolą, skirti premiją. Galite ką nors išlošti, gauti dovanų ar pelningai ką nors parduoti. Pagerėja finansinė padėtis, gaunate pelną, kad ir mažytį.

 

4.Po susitikimo su tokiu žmogumi pasijuntate geriau. Praeina galvos skausmas, pagerėja sveikata. Peršalimo nelieka nė pėdsakų, pasveiksta vaikas ar kas nors iš artimųjų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

5. Tokio žmogaus patarimai būna labai naudingi. Jie realiai padeda išspręsti problemas. Jeigu jis juokauja ar pasakoja apie save, jo žodžiuose visada būna gili prasmė – būtent jums. Jis tarsi perduoda naudingą informaciją, adresuotą jums asmeniškai.

 

6.Jūs norite prieiti arčiau prie tokio žmogaus, nuo jo jaučiate šilumą. Jis skleidžia energiją. Jūs iškart jam pajuntate simpatiją, pasitikėjimą. Paskui jūs galvojate apie jį, jis padaro jums stiprų įspūdį. Jo pavidalas įstringa jūsų sieloje, nors tas žmogus gali atrodyti visai paprastas. Jeigu sutinkate tokį žmogų gyvenime, tai bus naujo gero etapo pradžia. Net jei susitikimas bus atsitiktinis ir jūs paprasčiausiai truputį pabendravote, prisilietėte – vis tiek bus pagerėjimas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Susidurdami su kita sveika sistema, mes įgauname truputį jos kokybės ir savybių. Tą žmogų susitikote ne šiaip sau. Jis yra jums ir pavyzdys, ir viltis, ir geras ženklas ateičiai, ir palaikymas. Pasistenkite gauti patarimą ir gerą pamokymą, jeigu susitikimas būna trumpas. Net to užtenka, kad papildytumėte savo resursus ir taptumėte stipresni. Toks žmogus – geras laimingų permainų pranašas. Svarbiausia nepraleisti tokio susitikimo – savo asmeninės geros žinios.

 

Parengta pagal Obaldais.com

 

Šaltinis: http://tiesa.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
cortesas

yra tiesos,tik bėda tame,kad kai kurie žmonės tiesiog lipte prilimpa prie tokių šviesių stiprių asmenybių ir savo dvasiniu purvu suteršia juos

Taip pat skaitykite