Verslininkas pasistatė namą, kurio bijo kaimynai

„Šį namą nufotografavau telefonu, parodžiau darbe. O paskui ištryniau viską, kad net mobiliojo atmintyje neliktų tų velnių, – pasakoja Ratomkos (šalia Minsko) gyventoja. – Iš pradžių namas atrodė gražus, anūkė lygino jį su pasakų rūmais. Bet kai iš tvoros pradėjo lįsti juodos rankos ir kaukolės, o ant stogo pasirodė velniai, to jau buvo per daug. Dabar anūkės pro šalį nevedžioju. Vakarais čia ir suaugusiam žmogui baugu vaikščioti. Štai tie velniai, mažesni, šviečia tamsoje kaip žibintai.“

 

 

Marina Nikolajevna sustoja prie namo, smalsiai apžiūrinėja, nors matė jį ne kartą. Kai pastebi, kad ant tvoros esančiai kaukolei iš akių styro laidai, gūžteli pečiais.

 

„Tikriausiai ir kaukolės greitai pradės šviesti tamsoje kaip tie velniai ant stogo“, – svarsto moteris.

 

 

Į gatvę išeina kitas kaimynas. Jo namas – už tvoros. Vaizdas iš savo kiemo ir pro langus kaimyno nedžiugina – visur, anot jo, velniai. Vienas jų net taikosi paleisti strėlę į jo langą iš lanko. Visą tą „velniavą“ matantys žmonės turi apie ką pakalbėti.

 

„Namo savininkas iš pažiūros atrodo paprastas verslininkas. Kad vyras nestokoja fantazijos, galima buvo spėti iš jo automobilio, puošto kaukolėmis. Namą jis pradėjo statytis prieš dešimtmetį, paskui apleido. Prieš porą metų vėl pasirodė ir atnaujino darbus. Ir štai ką pastatė“, – pasakoja vietiniai.

 

 

Prieina dar viena moteris. Išsitraukia telefoną ir šypsodamasi ima fotografuoti velnią, kuris ropščiasi ant tvoros, įžūliai iškišęs liežuvį.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Šis namas jau suvokiamas kaip vietos įžymybė. Nieko košmariško čia nematau, bet gyventi tokiame name nesutikčiau“, – prisipažįsta ji.

 

Moteris papasakojo, kad ne visi kaimynai yra tokie tolerantiški. Ratomkos gyventojai baiminasi iš tvoros kyšančių rankų, pavėsinės, kurios stogas apdengtas kaukolėmis.

 

„Vienas kaimynas parašė skundą vietos vykdomajam komitetui. Atvažiavo pirmininkas su pavaduotoju, patrypčiojo aplinkui ir išvažiavo. Ką jie gali padaryti? Tai juk privati teritorija. Turi žmogus fantazijos ir pinigų. Net sunku įsivaizduoti, kiek pinigų išleista vien akmenims, žadeitui, kuriuo padengtas namo fasadas ir tvora iš vidaus. Matyt, jis buvo sumanęs kažką ypatingo, nepaprasto, ir jam pavyko“, – sako moteris.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

 

Žinoma, įdomu būtų pasikalbėti su namo savininku, bet niekas iš kaimynų negalėjo nurodyti jokių jo kontaktų. Atidžiau apžiūrėti neįprastą baltarusių verslininko namą galite šiame vaizdo įraše:

 

 

Šaltinis: Tut.by
Valdimiro Jevstafjevo nuotr.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite