Pasirinkite planetą ir gaukite asmeninį perspėjimą

00:00

 

Tai yra perkrovimo laikas! Jūsų kūnas aiškiai prašo, kad jam reikia kokybiško poilsio ir teigiamų emocijų. Jūsų kūnui jau tampa nepakeliamai sunku dirbti toje pačioje būsenoje. Pakeiskite aplinką nors ir trumpam laikui!

 

06:06

 

Susirūpinkite apsauga! Deja, jūsų apiplėšimo rizika jums padidėjo, tačiau galite lengvai tam užkirsti kelią. Jūs per daug atviras, turite stabtelti ir pasidomėti kas vyksta ne taip.

 

08:08

 

Jei pasirinkote šią kombinaciją turėtumėte nustoti “bijoti”! Abejonės ir baimė jums trukdo jau ilgą laiko tarpą. Atsikratyti baimės galite tik pažvelgę jai į akis, turite tam pasiruošti arba jums tik pablogės. Atminkite, Jūs – ne vieni!

 

11:11

 

Šis laikas rodo, kad jums reikia būti atsargiems, nes kažkas iš jūsų aplinkos nori jus apgauti. Kuo greičiau sužinosite kas kalba už jūsų nugaros, tuo greičiau harmonija sugrįš į jūsų gyvenimą.

 

13:13

 

Jums reikia nedelsiant rūpintis savo sveikata. Apsilankykite pas šeimos gydytoją, juk tai nieko nekainuoja, o jūsų sveikata – brangiausas turtas.

 

22:22

 

Jums trūksta dvasinės apsaugos! To net nejausdami jūs bendravote, ir galimai vis dar bendraujate su energetiniais vampyrais. Įsigykite jums skirtą amuletą.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite