Velnio apsėstas septynmetis atbulas vaikščiojo sienomis!

Septynmetis berniukas dėl labai keistų priežasčių – kalbėjimo nesavu balsu ir nesutramdomo galvos purtymo – buvo nugabentas į ligoninę. Tačiau vos tik atvykus viskas pasisuko netikėta linkme. Iš artimųjų gniaužtų, stebint gydytojams, socialinei darbuotojai ir pareigūnams, berniukas ištrūko ir pradėjo atbulas eiti siena.

 

Kaip teigiama oficialiuose pranešimuose, visa tai nutiko vienai Indianos valstijoje, JAV, gyvenančiai šeimai. Ammonsų istorija pasakojama naujame dokumentiniame britų filme „Demon House“. Portalas Mirror.co.uk rašo, jog tai – vienas autentiškiausių velnio apsėdimo atvejų Amerikos istorijoje.

 

Vienas vaiduoklių medžiotoju save vadinantis vyras nusprendžia įsigyti Ammonsų šeimos namus, kuriuose, kaip teigiama, gyvena daugiau nei 200 vaiduoklių, ir juos nuodugniai ištirti.

 

Filme apie vieną iš šeimos atvejų papasakojo Rosa Campbell – apsėsto septynmečio berniuko močiutė. Ji pasidalijo siaubu, kurį teko išgyventi tą šiurpią naktį. „Jis sukiojosi aplinkui ir šypsojosi labai nemalonia šypsena, – priežastį, dėl kurios berniukas buvo nuvežtas į ligoninę, atskleidė Rosa. – Vis kartojau, kad jis ne mano anūkas, o velnias. Po to jis apsisuko aplinkui, atsisuko į mane ir atbulas užlipo siena.“

 

Tą patį patvirtino ir tuo metu su šeima palatoje buvusi socialinė darbuotoja Valerie. Ji teigė, kad berniukas ėmė urgzti ant močiutės ir pradėjo atbulas lipti ligoninės siena. „Išsigandusi išbėgau iš kambario“, – sakė ji.

 

Atrodo, kad ši istorija – pramanyta, tačiau tai netiesa. 2012-aisiais moteris, vardu Latoya Ammons, teigė, kad visi trys jos vaikai yra apsėsti demonų, vaikšto sienomis, sklando ore ir kalba keistais balsais.

 

Tuo patikėjo ne vienas pareigūnas, prie uniformos pritvirtintomis kameromis užfiksavęs namuose esančius vaiduoklius ir matęs ne vieną velnio apsėstą vaiką. „Stebėjome, kaip demono apsėstas vaikas pakilo į orą, apsisuko jame ir nusileido ant žemės. Jo veide atsirado keista šypsena, o akys tapo visiškai baltos“, – teigė jis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kitas vaikas, pasak įvairių šaltinių, pradėjo urgzti, teigė išžudysiantis visus kambaryje esančius žmones.

 

L. Ammons taip pat teigė mačiusi, kaip jos dukra sklandė virš lovos, o kitą kartą jos kūną į orą pakėlė tamsūs šešėliai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Motinai pranešus apie šiuos keistus įvykius, vaikai laikinai buvo paimti iš jos globos. Kitą dieną jiems ir motinai buvo atliktas egzorcizmo seansas. „Kai lotyniškai garbindavau Dievą, nesulaukdavau jokios reakcijos, tačiau vos tik pradėdavau kalbėti apie vaiką apsėdusį demoną, jis į tai sureaguodavo“, – pasakojo kunigas Mike‘as Maginotas.

 

Po pusmečio, kai problema išnyko ir vaikai tapo savimi, jie buvo grąžinti motinai. Šiuo metu demonų namais pramintame būste gyvena kiti žmonės. Apie demonų apsireiškimus jie kol kas nepranešė.

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
trollolol

Gera hata, 200 vaiduolliu. Vienas uzgeres gerai, pyst atsibundi baliuj su riausem, nereikia net per facebuka kviest

Nesuprantantis

Labai daznai jauciu neapykanta Dievui…ji nuolatos keikiu. Iskeikes Ji tarsi pajuntu palengvejima… Kartais toks jausmas,kad kazkas ilystu i mano galva ir sukeltu visa ta pykti. Ar mane kartais kazkas apseda? Ar as psihiskai nesveikuoju? :D

Vale007

Yra ir kitas variantas

Nesuprantantis

Koks kitas?

CNN

Jai is niekur nieko, o ne nusimuses koky pirsta tada antras variantas.

CNN

Maziau pernai kaskur youtube, pacio video nemaciau, bet ten reportazas ir foto kelios

Taip pat skaitykite