Mergina iš Peru per išmanųjį telefoną išsikvietė šėtoną

Pavojai tyko visur: pasak 18-metės Patricia Quispe iš Peru, ją apsėdo velnias, kai ji išmaniajame telefone pažaidė su dvasioms kviesti skirta Vidža lentele. Paauglei prasidėjo konvulsijos, ji klykė, kvietėsi mamos ir šaukė ant velnio prašydama, kad jis ją paleistų – visa tai buvo nufilmuota vietinėje ligoninėje.

 

P.Quispe draugai teigia, jog ji savaitgalį parsisiuntė programėlę ir juokavo, kad per ją gali susisiekti su dvasių pasauliu, rašo „Daily Mail“.

 

Kai merginos tėvai grįžo namo, jie pastebėjo, kad dukra atrodo prastai, todėl iškvietė greitąją. Ten P.Quispe prasidėjo konvulsijos, jai iš burnos ėmė dribti putos.

 

Tėvai susisiekė su jos draugais, nes manė, kad taip yra todėl, kad dukra kažką suvalgė ar vartojo narkotikų, kurie sukėlė alerginę reakciją. Jaunuoliai papasakojo apie Vidža lentelę telefone.

 

Gydytojai bandė tramdyti merginą, kuri raitėsi ir rėkė, kad ją paleistų. Ji taip pat maldavo paduoti jai telefoną ir kreipdamasi į mamą rėkė, kad gydytojai nežino, ką daro. Liudininkai neabejoja, kad merginą apsėdo piktosios dvasios. Draugai teigė, kad P.Quispe asmenybė pasikeitė, ji ėmė kalbėti kitokiu balsu ir nebekontroliuoti savo kūno bei šauktis velnio.

 

Medikai patvirtino, kad paauglė buvo tokia stipri, kad ją suvaldyti buvo sunku: jiems prireikė net valandos, kad ją pagaliau supančiotų. Merginą šiuo metu tiria psichiatrai ir bando išsiaiškinti, kas sukėlė keistą jos elgesį.

 

Šaltinis http://www.itiketinifaktai.lt/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
CNN

O tai kur filmuota medziaga?

trollolol

Aha kaip tik kokia anomalija taip tai nutinka kur nors dievo uzmirstam pasaulio kampely ir butinai nufilmuota su kokia bulve. Uidza lenta gali atsisiusti kas tik nori, jei tai istikruju veiktu, tai butu jau patvirtinta kaip faktas. Deja neveikia

Taip pat skaitykite