Pasirinkite savo mėgstamą meno kūrinį, sužinokite, ką jis gali papasakoti apie jus!

„Stendalo sindromas“ – tai labai retas sindromas, dažniausiai pasitaikantis meno ir medicinos pasaulio centre. Šis pavadinimas yra susijęs su Prancūzijos autoriumi, kuris dvidešimtojo amžiaus pradžioje rašė: „Stendalo sindromas“ yra būdingas aukšto spaudimo širdies sutrikimams, kūrybos atstovams. Tai gali pasirodyti romantiška, kad kūrinių grožis mene sukuria trumpą “smegenų uždarymą”, kuris sukelia šiuos simptomus. Štai kodėl meno kūriniai neturėtų būti suprantami beprasmiškai. Kiekviena meno darbo forma yra įspūdis iš autoriaus patirties, parodanti mums pasaulį savo akimis ir rankomis.

 

Ar norite sužinoti, ką jūsų požiūris į meną pasako apie jus? Sužinokite ką jūsų pasirinkimas gali papasakoti apie jus!

 

1. “Klyksmas” (1893 m.) – „Eduardas Munkas“

 

Jūs esate labai aistringas. Vokiečių ekspresionizmas – labai galingas avangardas, kuris buvo sukurtas šiuolaikiškiausiuose laikmečiuose, ir bejėgiškai tarnavo, kad išgyventų. Bet, nepaisant visų sunkumų šio paveikslo skleidžiama energija traukia jūsų dėmesį nes jūs pageidaujate TIESOS, o ne gyvenimo mele, ar apgavystėse, tai būtina jums norint jaustis gerai.

 

2. “Marato mirtis” (1793 m.) – „Jacques-Louis David“

 

Jūs esate nekonservatyvus, kai kalbama apie esamas vertybes, ir taipogi itin nostalgiški dėl tam tikrų praeities vertybių. Jums viskas juda tarp balto ir juodo, gero ar blogo; ir beveik nėra nieko pilkos vietos. Grožis nėra subjektyvus ir turi tam tikrus kriterijus. Jūs pasitikite tik tuo, ką žinote!

 

3. “Menininai” (karalienė) (1656 m.) – „Diego Velasquez“

 

Jūs mėgstate originalumą ir visada atkreipiate dėmesį į smulkius dalykus. Jūs ieškote naujovių, todėl visada žiūrite daugiau į ateitį, o ne į praeitį. „Tai menas ar gyvenimas?“. Jūs neturite laiko nesvarbiems dalykams, ir jūs visada ieškote profesinės sėkmės, net aukodami savo asmeninius santykius, ar kitus jums svarbius dalykus, gyvenimo kelyje.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

4. “Žvaigždėta naktis” (1889 m.) – „Vincentas Van Gogas“

 

Realybė savo geriausio veido jums dar neparodė, jūs taip daug nukentėjote, kad remiatės vien vaizduote ir kurybiškumu – skaitydami, vaizduodami išnaudodami šią meninę pusę atsipalaidavę ir ištverdami likimo smūgius. Tačiau vis dėl to turite nesibaigiančio optimizmo, net ir blogiausiu momentu, blogiausiose situacijose jūs įžvelgiate kažką gero, ir visada judate tik į priekį!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
abc

isirinkite lazda, ir as ispranasausiu sumusimo lygi.

Elix

Nežinau kodėl bet šitie dažnai pataiko :D

Taip pat skaitykite