Maža gudrybė: Kaip pašalinti čigonų prakeiksmą


Gavau daug žinučių, klausiančių, ką daryti, jei gatvėje prakeikė čigonė. Parašysiu kelis paprastesnius būdus, kuriuos galėsite atlikti patys, kaip pašalinti neigiamą jų palinkėjimų poveikį.

Kaip ir su bet kokiu negatyvu, taip ir su čigonų pagadinimu galima kovoti. Bet geriau nedaryti nieko, kas galėtų iššaukti tos senos tautos įniršį. Be to, prisiminkite, kad čigonai jums gali pakenkti tik tuo atveju, jeigu turės kokį nors jūsų daiktą.

Jeigu prie jūsų gatvėje pristojo čigonė, nekreipkite į ją jokio dėmesio, stenkitės nežiūrėti į akis. Kad ir kokiais žodžiais keiktų jus moteris, prisiminkite, kad ji niekuo negali jums pakenkti. Neduokite jai pinigų. Net moneta gali būti panaudota tam, kad jums pakenktų.

Prisiminkite taip pat ir tai, kad, jeigu jūs savo noru davėte čigonei pinigų, nereikia jų gailėti. Ir, tuo labiau, jokiu būdu neprašykite jų atgal, nerėkite, negrasinkite.

Jūs galėjote apsirikti ir prarasti pinigus, bet neaštrinkite situacijos. Juk labai lengvai galite užsišokti ant praktikuojančios kerėtojos, kurios jėgų ir patirties tikrai užteks, kad sugadintų jums gyvenimą. Jūsų paties sveikata ir palikuonių gerovė brangesnė už bet kokius pinigus. O geriau nieko čigonėms neduokite ir nieko neimkite.

Kai tik pareisite namo, tuoj eikite į dušą. Pastovėkite kaip galima ilgiau po šilto vandens srove. Galite vietoj muilo panaudoti paprastą druską. Susikaupkite ir mintyse įsivaizduokite, kaip vanduo nuplauna visą neigiamą energiją. Po dušo apsiprauskite šventintu vandeniu. Uždekite bažnytinę žvakę ir keletą kartų sukalbėkite bet kokią jums žinomą maldą.

Dar vienas būdas – atpirkimas. Susitikę čigonus, duokite jiems pinigų. Suma turi būti tokia, kad jūsų adresu skambėtų dėkingumo žodžiai. Kuo greičiau tai padarysite, tuo geriau.

Priimta manyti, kad čigonė užmeta ant žmogaus taip vadinamą „švyturėlį“, kuris laikui bėgant didėja ir virsta tikru prakeiksmu. Kad to išvengtumėt, būtina nupurtyti ranka nuo savęs į čigonės pusę tam tikrą nematomą būtybę. Svarbu, kad jūsų kūną liestų tik dešinės rankos mažylis pirštas. Tuo laiku su nedidele pašaipa sakykite: „Pasiimk sau, gražuole“.

Išsivaduoti nuo čigoniško negatyvo jums padės laužo ugnis. Uždekite laužą, įbeskite šalia jo peilį ir pasakykite tokius žodžius:
„Palieku tave čia“
Dabar šokite per liepsną šaukdami: „Laisvė“. Peilis turi būti įbestas į žemę septynias dienas. Taip nuo jo įtekės į žemę visas negatyvas. Jeigu norite, po savaitės galite peilį pasiimti.
Sėkmės!

Šaltinis: Fb: Mėnesiena: Būrimas kortomis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
trollolol

Looooooollllll grazuole nusisneki rimtai. 2018 metai lygtais dabar atsilikele

Abugabuga

Smegenėlės atšalo?

hmmmmm

ir kaip tokia protinga is vis atsidure siam puslapy? :D

Taip pat skaitykite