Pasirinkite vieną iš kristalų ir gaukite savo pranešimą!


Kurie kristalai patraukia tavo dėmesį? Pasirinkite vieną ir gaukite savo pranešimą!

1. Jūsų kristalo pranešimas: jūsų pasirinkimas yra gyventi su dieviškąja malone. Tai reiškia, kad jūs darote viską su meile.Žinoma, tai reiškia, kad žmonėms kurie jums pakenkė jūs nusprendėte atleisti ir priimti juos tokius kokie yra, kad jūsų sieloje vėl būtų ramybė. Pakeiskite savo nuomonę apie pyktį ir nuoskaudas ir išmokite atleisti ir patirkite dieviškąją malonę.

2. Jūsų kristalo pranešimas: paprastumas yra vienas iš pagrindinių laimės raktų. Atėjo laikas sustoti ir sąžiningai ieškoti priežąščių, kodėl neesate visiškai laimingas ne tik savo gyvenime, bet ir veiksmuose, kuriuose jūs vykdote. Pažvelkite į tai, ką galėtumėte supaprastinti. Paprašykite pagalbos, kad galėtumėte judėti teisinga kryptimi. Dažnai jūsų mintis užgožia jūsų laisvą erdvę, kad atitrauktų jus nuo tikrojo tikslo – laimės . Protas sukuria iliuziją, kad jei viską darysime patys be aplinkinių pagalbos išvengsime didesnių nesusipratimų ar klaidų, kad tai vienintelis būdas apsisaugoti nuo klaidų kurios atbaido laimę. Tačiau jūsų siela žino, kad kartais reikia pasikliauti kitais žmonėmis ir paprašyti jų pagalbos, nes laimės raktas yra paprastumas. Supaprastinkite viską savo gyvenime, kad patirtumėte tikrąją laimę .

3. Jūsų kristalo pranešimas: pagalvokite ir įsitikinkite, kad problema, su kuria susiduriate, jau išspręsta. Dažnai jūs žinote atsakymą, bet nenorite veikti. Tai ir yra sprendimas priimti viską savo protu ir širdimi. O pasikliaunant jais veikti.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite