Neįkainojamos pamokos, norint moteriai pagerinti vyro sėkmę

Kokiu būdu moteris savo vyrą gali naikinti materialiai? Viena iš pagrindinių priežasčių tai dėkingumo nebuvimas, nepasitenkinimas. Pagal savo prigimtį vyras turi materialiai aprūpinti šeimą jis duoda, moters prigimtis priimti, dėkoti ir įkvėpti dar kitam davimui. Jei moteris nėra dėkinga ir nepriima net menkiausių vyro pastangų kad ir kokios jos bebūtų – vyrui dingsta noras toliau stengtis, dingsta pastangų aktyvumas ir entuziazmas.

 

Ar vyras turės noro stengtis nupirkti moteriai naują automobilį, jei ji ne tik nevertina, bet ir yra visiškai nepatenkinta savo turimu kuris jai prieš tai buvo nupirktas? Tai gali būti viena iš priežasčių dėl ko vyras vis dažniau gulės ant sofos prie TV ekrano, taps tinginiu, jam bus vis įdomiau praleisti laiką su draugais o ne šeimoje, galimas polinkis net ir į alkoholizmą. Visa tai gali būti dėl to jog moteris nėra dėkinga, ji nevertina tai ką turi įsivaizduojant jog ji nusipelnė turėti daugiau. Tokios moterys gali manyti: “mano vyras niekam tikęs tinginys, alkoholikas, abejingas nenaudėlis kuris nesistengia dėl šeimos”. Tačiau taip manydamos, gali būti jog kaip tik būtent jos pačios savo vyrą tokiu ir padarė.

 

Subtiliajame plane veikia vienas iš Visatos dėsnių – dėkingumo dėsnis. Nedėkingumas į Visatą siunčia neigimo, atmetimo energiją. Čia ir pradeda galioti taisyklė: “Kiekvienam, kas turi, bus duota, ir jis turės su perteklium, o iš neturinčio bus atimta ir tai, ką jis turi”. Reiškia tas kas turi ir už tai yra dėkingas, tam bus duota dar daugiau. Kas neturi, yra nepatenkintas ir nedėkingas – bus atimta ir tai ką turi. Atkreipkite dėmesį kaip gyvena tie kurie nuolat skundžiasi, nuolat nepatenkinti, kuriems nuolat viskas yra blogai, nuolat visko maža. Taip ir moteris kuri nėra dėkinga ir yra nepatenkinta, tempia žemyn ne tik save, bet tokiu būdu naikina ir savo vyrą.

 

Autorius: Michail Kundalini

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Rolka

Visi tusti pezalai prasideda “ kaip vyrui…” arba ”kaip moteriai…”. Viskas patampa teisinga kai visi tokie pamokymai prasideda “ kaip man atrasti…”, kaip as pats galeciau…” , “ ka as galeciau pats…” visi paprasti,elementarus ir gyvenimiski dalykai vienodai veikia tiek moteris, tiek vyrus, todel nera nei vienos “auksines”taisykles,kuri gelbetu moterims ar vyrams laimeti santykiu aukso puodo. Elkis taip, kaip noretum kad su tavim elgtusi…maza,bet gera taisykle…

Taip pat skaitykite