Berniukas geriausias beždžionių genties draugas

Pietinėje Indijoje Hubli kaimelyje gyvena berniukas vardu Samarth Bangari, kuris didžiąją savo laiko dalį praleidžia žaisdamas su vietine beždžionių gentimi. Jis primatams tapo toks artimas, kad jį beždžionės laiko net Dievo reinkarnacija. Šis žavingas mažylis dalijasi savo maistu ir žaidžia su beždžionėmis savo kieme. Kai kurie įžūlesni ir punktualesni primatai net patenka į jo miegamąjį, kad jį pažadintų kiekvieną rytą lygiai 6:00 ryto.

 

Po pietų kai Samarth grįžta iš mokyklos jo jau laukia beždžionės kieme. Mažasis berniukas tada nuėjęs į virtuvę iš savo kelnių ir marškinių kišenių iškrausto skanumynus, kuriais pasidalija su savo draugais. Berniuko tėvai taip pasitiki beždžionėmis, kad jie palieka savo jauną sūnų valandų valandas jų globoje.

 

Dėl Samarth neįprastos draugystės su primatais, vietiniai gyventojai jį pradėjo vadinti palaimintuoju vaiku. Jo tėvai Sunilas ir Nanda sako, jog kaimo gyventojai mano, kad Samarth yra Viešpaties Hanumano – induistų beždžionių Dievo įsikūnijimas. Nanda teigia, kad beždžionės berniuką labai myli ir net kai jis beždžionėms sugriebia stipriai už uodegos, jos jam nieko nedaro.

 

Taip pat ji laiminga, kad turi daugiau laiko namų ruošos darbams kol berniuku rūpinasi beždžionės. Berniuko draugystė su beždžionių gentimi prasidėjo kai jis buvo dar tik šešerių mėnesių amžiaus. Tada beždžionės pasiėmė maistą iš jo rankos. Vaiko tėvas taip pat labai džiaugiasi beždžionių draugiškumu ir teigia, kad yra pripratęs prie primatų kasdienio apsilankymo jo namuose.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Pyktis.

Manau,kad isties tikra palaima jeigu yra kazkoks rysis su laukine gyvastim. Ne kiekvienam prieti prie laukiniu gyvunu. Bet ten juk Indija :D ten tos bezdziones jau belekiek metu bendrauja su zmonemis. Juk jos ir daug kitu gyvunu ten yra sventi. Tad nematau cia nk nuostabaus.

Taip pat skaitykite