Šaltakraujė moteris, kuri laikė meilužį įkalinusi palėpėje daugiau nei 10 metų

Tikriausiai tik amerikiečiai žino istoriją apie moterį, vardu Dolly Oesterreich, sugebėjusią laikyti meilužį vos per kelis žingsnius nuo vyro. Savo paslaptį ji išsaugojo daugybę metų, o niekas nė neįtarė apie jos neištikimybę, rašo alfa.lt.

 

Nepaisant to, kad Dolly turėjo sutuoktinį ir net keletą meilužių, vieną jų, patį mylimiausią, moteris norėjo visada laikyti šalia, tad slėpė jį palėpėje. 1920-aisiais susiformavęs meilės trikampis išgarsino ją kaip gudrią, meilės ištroškusią ir psichologinių problemų turinčią moterį.

 

Būdama jauna Dolly ištekėjo už turtingo fabriko savininko Fredo, tačiau namuose jo beveik nematydavo. Fredas nesugebėjo patenkinti žmonos poreikių, daug gėrė ir dar daugiau dirbo, tad vieniša moteris susirado meilužį. Tai buvo 17-metis remontininkas Otto, kurį padėti žmonai pasamdė pats Fredas. Negana to, vaikinukas dirbo jo fabrike.

 

Kai remontininkas pasibeldė į Dolly duris, ji jas atidarė vilkėdama tik ploną chalatą ir ilgas kojines. Taip ir prasidėjo jų romanas, trukęs ilgiau nei 10 metų.

 

Iš pradžių meilužiai susitikinėdavo viešbučiuose, bet kadangi vyro dažnai nebūdavo namie, porelė užėmė Fredo Oesterreicho lovą. Kai apie jauną vaikiną ėmė klausinėi kaimynai, moteris vis atsakydavo, kad jis yra jos giminaitis. Toliau sklindant kalboms, Dolly sugalvojo, jog jaunuolis turėtų apsigyventi jos palėpėje, kad niekas jo nepamatytų tai išeinančio, tai įeinančio į namus. Otto metė darbą fabrike ir žaidė slėpynes meilužės namuose.

 

Vaikinas nekėlė nė kojos iš palėpės daugiau nei 5 metus, tačiau viskas pasikeitė, kai Fredas sumanė parduoti namą ir perikraustyti į Los Andželą. Suradus būstą, moteris pirma į jo palėpę nugabeno meilužį, o tik tada leido atsikraustyti vyrui.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dolly Oesterreich

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Kartą meilužis išgirdo namo šeimininkus besiriejančius, tad išsigandęs įlėkė į kambarį nešinas ginklu. Fredas atpažino savo buvusį darbuotoją ir viską suprato. Vyrai susipyko ir name nuaidėjo šūviai. Meilužis nušovė savo mylimosios vyrą.

 

Dolly ir Otto pradėjo panikuoti, tad vaikinas sugalvojo gudrų planą: kadangi kaimynai vis tiek praneš policijai apie šūvius, jis užrakino moterį į spintą, o ginklą nusinešė į palėpę. Vaikinas norėjo, jog Dolly turėtų alibi, mat užrakinta ji tikrai negalėjo nušauti savo vyro.

 

Kai į namus atvyko policija, Dolly papasakojo pareigūnams apie neva atėjusį vagį, kuris nušovė jos vyrą, užrakino ją spintoje ir pavogė keletą brangių daiktų. Pareigūnai nepatikėjo istorija, bet neturėjo jokių įrodymų, tad moterį paleido.

 

Visi tikėjosi, jog Dolly atvirai gyvens su meilužiu, tačiau vargšelis ir vėl buvo užrakintas palėpėje. Moteris susirado dar vieną mylimąjį ir su juo gyveno. Galų gale naujasis Dolly mylimasis išsiaiškino porelės įvykdytus nusikaltimus, o Dolly buvo apkaltinta meilužio laisvės atėmimu. Visgi net ir po daugybės teismo posėdžių moteris neatsakė už savo elgesį. Ji mirė sulaukusi 80 metų, tikėtina, taip nieko ir neišmokusi apie santykius.

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ka jus

Durnele bsk. Tai ar surado ta jo meiluzi?

as...

Jau rašėte apie tai, kodėl senus straipsnius dedate kaip naujus?

zig

tai nuoroda pateik jeigu sakai kad jau rase.

Nesvarbu, duh.

Gal tau paprasčiausiai klaidingai atrodo, arba skaitėte panašų straipsnį, arba žinoma tokį patį tik kitur.

Taip pat skaitykite