Kodėl visiškai neapsimoka būti negatyviu (pesimistu)?

Būdami neigiami mes išvaistome visą savo energiją, kuri yra būtina kurti savo sėkmei. Pati svarbiausia to priežastis, kad būdamas negatyvus tu maksimaliu greičiu prarandi savo energiją.

 

Tai net nepriklauso kokia tema tu esi negatyvus. Tai vyksta net jei tavo tikslas “kilnus”. Vistiek tu prarandi energiją maksimaliu greičiu. Todėl, kad tiesiog tavo tikslo įgyvendinimas yra blogas. Negatyvas visada griauna ir niekada nekuria.

 

Teisingas kelias siekti tikslų yra sukurti kažką geresnio vietoje to, kas bloga. O tai, yra sudėtinga ir reikalauja didžiulių valios pastangų, disciplinos, energijos, tikėjimo ir t.t. Todėl ne kiekvienam tai pagal nosį.

 

Negatyvas išduoda, kad žmogus nesėkmingas

 

Sėkmingas žmogus niekaip negali būti negatyvus. Nes negatyvas tai reiškia atiduoti savo energiją. O sėkmei reikia energijos, net labai daug. Taigi, kuo daugiau tu leidi sau būti negatyviu, tuo mažiau energijos tau lieka kurti savo sėkmę.

 

Pagal tai, kiek žmogus atsiliepia apie kitus neigiamai, gali tiesiogiai išmatuoti kiek jis pats yra laimingas. Tai yra turbūt pats tiksliausias laimės matas. Jis būtų pats tiksliausias, jei sugebėtume įlisti į žmogaus mintis ir pažiūrėti iš vidaus, nes dažnai mintys būna nutylimos, nes daug kas tiesiog intuityviai jaučią šį faktą ir nutyli, nenorėdamas pasirodyti neetiškas, gadinti nuotaikos ir t.t.

 

Bet pas tuos, pas ką viduje tiesiog verda pyktis, nuoskaudos ir t.t. Jie negali būti optimistiški, nes jie persisunkę negatyvu. Jie jau to valdyti nebegali. Nebent sužino kaip blogai tai yra ir pasiryžta keistis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Negatyviu būti lengva

 

Juk negatyvas tai griovimas. Argi griauti yra sunku? Paimei, paspyrei, nugriovei ir baigta. O kai reikia statyti? Kai tai užtrunka ne mėnesį ir ne du?

 

Griauti, tai ne statyti. Griauti ir gyvūnai gali, bet statyti turbūt labai sunkiai.

 

Negatyviu būti lengva dėl to, kad šiandieninėje visuomenėje apstu įvairių informacijos šaltinių, kurie tik ir nori mus įtraukti, o lengviausia tai padaryti per negatyvią informaciją. Nes ji tiesiog limpa prie mūsų, ypač tuomet, kai jau turime nuoskaudų savo viduje.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Negatyviai nusiteikti nereikia jokio darbo. Tiesiog perskaitei kažką, apkaltinai ir tu jau negatyvus. Tačiau pabandyk iš šios būsenos, ar net po valandos-dviejų tokio kaltinimo pereiti į visišką pozityvą ir meilę. Pamatysi kaip tai sunku.

 

O perėjimas į negatyva vykstą lyg automatiškai. Tai net malonumas, už kurį sumokame atiduodami visą savo energiją, kurios nebelieka nuveikti nieko ryžtingo, ilgalaikio, sunkaus – nebelieka kurti sėkmei. Mes jos net nebenorime, nes jaučiame, kad neturime tam noro, jėgų ir motyvacijos.

 

Negatyvas neleidžia žengti išvien

 

Nesvarbu kokioje srityje tu esi negatyvus, svarbu žinoti, kad tai persiduoda į visas gyvenimo sritis. Net jei tu esi negatyvus tam tikroje specifinėje srityje, tarkime tau nepatinka tam tikri automobiliai – juos aršiai kritikuoji, tai vistiek išlys kitose srityse, pavyzdžiui santykiuose su žmonėmis, taigi, pradėsi kurti ir ten negatyvą, nes vienas negatyvas labai greitai pritraukia kitą, o galiausiai tai atsilieps tavo darbui, mokslui, tobulėjimui, šeimai ir t.t.

 

Tada, kai tu esi pozityvus, kai tu pritari, tu prisijungti prie mainstrymo, tai reiškia, vyraujančios jėgos, kurią kuria dauguma, gamta, visata. Tu plauki ant jos. Kai būni neigiamas, tu iriesi prieš ją ir tam irimuisi išnaudoji visą energiją, nes visi būna prieš tave.

 

Kai tu priešiniesi daugumai, tu atiduodi viską, ką turi. Todėl net jei ir matai, kad dauguma klysta, tavo sprendimas turi būti sukurti kažką naują – todėl būti visame KŪRIMO procese TEIGIAMU, o ne GRIAUTI. Nes GRIAUDAMAS būsi NEIGIAMAS ir sužlugdysi pats savo gyvenimą atiduodamas VISĄ ENERGIJĄ.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
barmalejus

Esmė kame pats pagrindas, ten kur mum blogai, kazkas mus veikia neigiamai, pvz . draugai……………. darbovietė…….. reikia keisti. Nevalia būti ten kur mes blogai jaučiamės. keisiu darbovietę nes jau dakniso………

juozas

straipsnis apie nieką.

Aost

Tai parasyk geresni

Taip pat skaitykite