Skolindami druską – skoliname ir savo gerovę

druska-skolinimasLabai dažnai į mus kreipiasi kaimynai, norintys pasiskolinti druskos. O mes visada pasiruošę padėti. Tačiau kyla klausimas, ar mes gerai darome? Galbūt geriau būtų atsisakyti? Bet juk tai nepatogu. Gyvename šalia savo kaimynų, galbūt mums ateityje iš jų kažko prireiks. Bet jeigu kalbėsime apie druskos skolinimą – tai yra didžiausia klaida, kurią gali padaryti žmogus.

 

Druska nuo senų senovės yra gyvenimo, sėkmės ir šeimos gerovės simbolis. Raganavime ir ezoterikoje druskos pagalba galima gydyti, bet galima ir nužudyti. Jei jūsų paprašė druskos, nemanykite, kad už tai jums bus dėkingi. Labai dažnai druskos pagalba, kitas žmogus, net to nesuvokdamas gali atimti iš jūsų gerovę.

 

Ezoterikė Marija Borgin prisiminė atvejį savo šeimoje, kai tetos kaimynas nuolat prašė paskolinti druskos. Ir tai darė reguliariai. Nors druska nėra ir niekuomet nebuvo kažkokia deficitinė prekė, o ir kaina parduotuvėse tikrai “nesikandžioja”, atrodė, kad kaimynui druskos gyvenime tik ir trūko.

 

Po kurio laiko ezoterikės teta pastebėjo, kad jos gyvenimas pradėjo blogėti žaibo greitumu.

 

Vyras paliko, vaikai atitolo nuo jos, darbe prasidėjo problemomis, nuolat trūko pinigų. Bet užtat kaimynas per tą laiką nusipirko sau naują automobilį, įsigijo retos ir brangios veislės šuniuką. Rodos, kad jo gyvenimas pradėjo tik gerėti. Ir tik vėliau Marija susiprato, kad tetai nesėkmių liūną atnešė reguliarus druskos skolinimas kaimynui.

 

Nereikia net jokių ritualų ar specialių burtažodžių tam, kad kažkas galėtų atimti iš jūsų sėkmę druskos pagalba. Užtenka tiesiog pasiskolinti ir pagalvoti ko trokštate. Ir žinoma druskos negražinti. Juk kas atiduoda pasiskolintą druską, tiesa?

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Būtent šis veiksmas ir sukelia atoveiksmį. Vienam žmogui teigiama, tačiau kitam, tam kuris skolina – neigiama. Juk tas kuris skolinasi, gerovę į savo gyvenimą atneša tik atimant sėkmę iš kito žmogaus. Vienas gauna, kitas netenka.

 

Kad toks scenarijus neįvyktų Jūsų gyvenime, niekada neskolinkite druskos. Galite paskolinti šiek tiek smulkių pinigų, kad kaimynas nupirktų druskos iš parduotuvės, galite paprašyti simbolinio mokesčio, tačiau neskolinkite druskos be atlygio.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jeigu asmuo kuris skolinasi, nesiruošia jums pakenkti, jis supras ir nebus įžeistas. Bet, jei jis ketina pavogti iš jūsų laimę, tada, žinoma, jis apsisuks ir išeis. Įsižeidę? Na ir tegul, bet užtat pas jus liks tai, kas ir priklauso jums.

 

Ir jeigu jums kažkada staiga pritrūks druskos ir bėgsite skolintis pas kaimynus, nepamirškite palikti simbolinio mokesčio. Negražu būtų iš mūsų pusės ant kažkieno nelaimės statyti savo gėrį.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite