Klaipėdoje liudininkas nufotografavo trikampį NSO

20140902017Su anomalija.lt redakcija susisiekė Klaipėdoje gyvenantis Edvinas, kuriam prieš kelis metus pavyko nufotografuoti paslaptingai danguje judanti neatpažintą skraidantį objektą. Žemiau pateikiame lankytojo laišką mums.

 

Šios nuotraukos darytos 2015 metu rugpjūčio 20 d. Atvirai pasakius sunku nusakyti, kaip tai įvyko. Aš tarp 16 ir kažkur 18 valandos, dabar tiksliai negaliu pasakyti, buvau balkone ir rūkiau, kaip iš pietų puses virš medžių viršūnių pastebėjau keistą, trikampį objektą. Jis iš lėto judėjo link šiaurės. Tas judėjimas truko, žiūrint į dangaus skliautą, nuo vieno medžio viršūnės iki kito medžio, o po to staigiai su dideliu pagreičiu išnyko iš akiračio.

 

Klaipėdoje liudininkas nufotografavo trikampį NSO

Klaipėdoje liudininkas nufotografavo trikampį NSO

 

Anomalija.lt primena, kad panašius trikampius matė ir daugiau pasaulio gyventoju. Štai lapkričio 13 d. 2015 metais, virš Melburno, australas naktiniame danguje pastebėjo ir nufilmavo keistą švytintį trikampį. Jis nejudėjo ir buvo absoliučiai statiškas – tiesiog staiga įsižiebė vienoje dangaus skliauto vietoje, kurį laiką pašvietė, o po to vėl užtemo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Klaipėdoje liudininkas nufotografavo trikampį NSO

Klaipėdoje liudininkas nufotografavo trikampį NSO

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Ufologai tvirtina, kad tai dar vienas įrodymas, kad galbūt mus lanko kitos civilizacijos iš tolimų galaktikų. Mokslininkai taip pat neturi vieningos nuomonės kam priklauso visame pasaulyje pastebimi objektai.

 

“Jeigu tai žmonių sukurti erdvėlaiviai, klausimas kas jiems leidžia pažeidinėti oro sienas tarp skirtingų valstybių? Labai abejoju, kad tai būtų mūsų rankų rezultatas. Šie objektai toli gražu pranoksta mūsų technologijas. Pasakysiu tiesiai šviesiai – nežinau kam jie priklauso ir ką jie daro Žemėje”, – tvirtino vienas nenorėjęs prisistatyti NATO karininkas.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Hmmm

Prieš savaitę gal, naktį išėjęs į balkoną, mačiau ryškią baltą šviesą, apskritimo formos, kaip mėnulis, tik žemiau debesų ir mažesnis. Kybojo ore, be jokio garso, po ~10 sekundžių horizontaliai apsisuko 90 laipsnių, kol iš apskritimo formos neliko nieko. Taip ir dingo. Nesakau, kad tai NSO, ateiviai ir tikrai ne dangaus žibintas. Tiesiog tai buvo keisčiausia, ką esu matęs naktiniame danguje, kaip galingas LED prožektorius danguje.

Slapyvardis

Daug saltiniu teigia kad butent juodi trikampiai yra taip vadinamos “Shadow Goverment” slaptu musu technologiju kuriniai ir tai vienas labiausiai paplitusiu NSO ,daugybe zmoniu tokius mate….pasigooglinkit patys black triangle UFO,o cia pamastymui http://www.darkgovernment.com/news/tr-3b/

Dronas

Kol tik dar susisiekė ?Keistokas jis man žmogus

ABC

Tai mušiskiai

Taip pat skaitykite