Baugi patirtis: nusipirkome namą su nematomais kaimynais

nematomi-kaimynaiĮsigijęs namą, žmogus tikisi, kad jis jam taps prieglobsčiu ir ramybės kampeliu… Bet kartais nutinka ir priešinai. Mūsų lankytoja Dovilė papasakojo savo šeimos istoriją. Žemiau pateikiame jos laišką.

 

Norėčiau papasakot apie namą, kuriame anksčiau gyvenau. Nusipirko mano šeima namą iš žydų šeimos. Namas buvo ganėtinai didelis ir palyginus tikrai labai pigiai pardavė. Kaip mums aiškino turėjo išvažiuoti į užsienį.

 

Keista, bet tame name man nejauku buvo nuo pat pradžių. Naktį net bijodavau į virtuvę nueit atsigert (tada buvau 15-os metų). O po kurio laiko pradėjo dėtis keisti dalykai.

 

Prasidėjo nuo to, kad vieną rytą tėtis išgirdo kažką lipant laiptais (jie mediniai tokie būdavo ir girgždėdavo, bildėdavo, kai jais lipa kas nors), galvojo, kad jo tėvai atvažiavo ir išėjo iš kambario jau sveikintis, bet nieko nebuvo. Apėjo visus namus – tuščia. Tuo momentu net šuo pradėjo lot, kuris buvo kartu su tėčiu kambaryje.

 

Paskui vieną naktį išgirdau, kad kažkas slenkstį braižo, taip grynai lyg su nagais, galvojau, kad šuo, tai taip drąsiai įsijungiau šviesą, pažiūrėjau ir… tuščia. Atrodė, kad širdis į kulnus nusirito. Greitai nubėgau pas tėvus į kambarį. Pasirodo, kad ir šuo miegojo pas juos uždarytas. Dar naktims girdėdavau kaip laukinių durų spyna rakinėjasi. Kai gimė sesutė, jos elektriniai žaislai įsijunginėdavo arba išvis dingdavo.

 

Neiškentę to kas vyksta, nuėjom pas tokią Teresę (galbūt šiauliečiai žinos apie kurią aš kalbu). Ji kaip būrėja ar ezoterikė, bet faktas, kad ne apsišaukėlė, nes visą mūsų namą apibūdino jame netgi pas mus nebuvusi. Tarsi būtų po jį pasivaikščiojusi mintimis. Ji papasakojo, kad tame name mirė 3 žmonės: maža mergaitė nukrito nuo laiptų ir mirė, statybininkas statydamas tą namą užsimušė ir dar jame mirė kažkokia labai bjauraus charakterio senyvo amžiaus moteriškė.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kai tėvai pradėjo domėtis pas kaimynus, pasirodo, kad prieš mus atsikraustant, name tikrai gyveno senole, kuri su visais pykdavosi ir visus prakeikdavo.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kai bandėme viską sudėlioti supratome, kad sesės žaislus greičiausiai įjunginėdavo mergaitė, o piktoji senjorė mus gąsdindavo.

 

Terėse liepė iš visų kambarių surinkti šiek tiek dulkių, pūkų kokių besimėtančių ir pan. ir viską nunešti į palėpę. Atvažiavusi į mūsų namus, Teresė sukalbėjo maldas. Po jos vizito tikrai gyvenome ramiai. Nieko negirdėjome ir pagaliau galėjome atsikvėpti.

 

Šiuo metu ten jau negyvenu, bet tikiuosi, kad ir nauji šeimininkai gyvena ramiai.

 

Dovilė

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
mikas

Jei buna rimtesnis demonas are velnias isiveises taip lengvai excrescence nebutu isvijusi, mates jav daug istoriju kai nelabojo niekaip neisvydavo o patys turejo palikt viska, kiek zinau su dvasiom namo kaina stipriai krenta it butina pranesti nes teisme praloztu byla it turetu atlygint nuostolius

Taip pat skaitykite