Angelų sargų žinutė žmonijai: nekurkite tamsios energijos šeimoje

angelai-dangusPakylėtieji Valdovai – tai Didžiosios Dvasios, kurios užbaigė Žemės kelią. Neretai šios dvasios vadinamos ir Angelais.
 
Didieji Baltieji Broliai, kurie trokšdami padėti žmonijai, savanoriškai atsisakė pasiektos Aukščiausios Būties pakopos – Nirvanos, ir užuot, pasitraukę į tolimus Aukščiausiuosius Pasaulius, su didžiausia kantrybe tūkstantmečius moko Žemės žmoniją.

 

Pakylėtieji Valdovai perduoda žmonijai informaciją per pasirinktus kanalus-žmones (toks informacijos perdavimo būdas dar vadinamas čenelingu, – anomalija.lt past).

 

Lietuvoje tokią informaciją čenelingo būdu priima ir dalinasi Violeta Petraitienė.

 

Angelų sargų žinutė žmonijai: nekurkite tamsios energijos šeimoje

 

Šioje erdvėje yra daug energetinių skylių, duobių, kur gaunasi sūkuriai ir energija dingsta. Taip atsiranda žmonės, kuriuos valdo „tamsiosios energijos”. Jie įneša disbalansą į Žemę. Kiekvienas žmogus yra prisijungęs prie tam tikrų energijų, nes ir jis pats yra energijų derinys.

 

Žemėje yra daugybės „atspalvių” energijų. Bet žmonės, linkę daugiau blogai mąstyti, pykti, liūdėti, neapkęsti, suformuoja „bloguosius” energijų srautus. Patys srautai nėra nei blogi, nei geri. Tiesiog jie susiformuoja, žmonėms vienaip ar kitaip mąstant, ir tie srautai tada patys įtakoja žmonių jausmus. Gaunasi uždaras ratas, bet visados žmogus gali išeiti iš to rato, pakeitęs mintis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kalbant apie „tamsiąsias” energijas, negalime sakyti, kad jos yra blogos. Jos tik skatina pasireikšti tai, kas yra blogo žmonėse. Jeigu žmogus yra liūdnas ir pilnas nuoskaudų – tai jis atsiveria tamsiajai energijai, kuri jį pradeda spausti dar labiau. Visa erdvė supanti žmogų yra „tamsi”.

 

Prisiminkite, jus visados galite išeiti iš tos erdvės. Ir ne tik minčių pagalba. Jūs galite keisti santykius, keisti žmones, kurie jus supa, jūs galite keisti savo gyvenamą aplinką, kad tik tamsioji erdvė išsiskaidytų ir nevaldytų jūsų ir jūsų artimų žmonių. Tai paliečia ir šeimas, kuriose nėra santaikos, kuriose nėra pagarbos, nėra supratingumo, kurios gyvena „tamsioje” erdvėje.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Yra tokia nuostata, kuria dauguma žmonių ją vadovaujasi, tiek dėl religinių įsitikinimų, tiek dėl saugumo, kad jeigu sukūrei šeimą, tai kartu reikia gyventi iki mirties. Ar teisinga ši nuostata? Žinoma, būtina prisiminti, kad turite atsakomybę už tinkamą vaikų auklėjimą ir priežiūrą. Bet čia ir yra menas, sugebėti bendrauti taip, kad laimingi ir vaikai, ir tėvai, nežiūrint į tai ar kartu gyvena šeima ar skyriumi. Dėmesys ir meilė vaikams turi būti visados.

 

Pasakykite nuoširdžiai: ar daug laimingų vaikų, kurie turi abu kartu gyvenančius tėvus? Ar jie nemato tėvų neapykantos vienas kitam, ar jie nemato nepagarbos, ar jie nemato, kad tėvai visai nesistengia kurti įdomaus ir gražaus jų bendro gyvenimo. Gal nieko neieškodami, o būdami „iki mirties kartu”, jie „apkerpėja”, aptingsta ir nebekuria santykių, pagrįstų naujumu, polėkiu, meile. Jokiu būdu nesame prieš gražią darnią šeimą, kurie tolerantiški vieni kitiems, kurie paskatina vienas kitą tobulėti, atsiskleisti. Kurie viens kitam sukuria saugumo jausmą, išmoksta mylėti ir tą meilę skleidžia aplinkiniams. Tai yra nuostabu ir tokia šeima gali ilgai ir laimingai gyventi.

 

Bet jeigu šeimoje jus žlugdo, niekina ar net patiriate fizinį ar psichologinį smurtą, tai pagalvokite: ar jūs gyvenate teisingai? Sakote, negalima bėgti nuo likimo. Jeigu tu nesuvoki savo situacijos, nesuvoki kodėl iškyla tos problemos, tai mokykis. Stenkis suvokti, ką tu darai ne taip, kad esi tokioje situacijoje. Bet ar visada verta aukoti save, aukoti vaikus vardan „šeimos”? Ar tikrai išmokysite vaikus būti laimingus tokioje aplinkoje?

 

Išmokyti vaikus būti laimingais gali tik savo pavyzdžiu – tu turi būti laimingas. Šeima yra svarbi struktūra. Ją reikia įvertinti ir dėl jos reikia stengtis. Bet negalima leisti šeimai degraduoti. Kai šeimos nariai gyvena vien dėl įpročio ar materialinio turto – dar galima tai pateisinti, nes čia dar išlaikoma tolerancija ir pagarba. Bet fizinis smurtas, patyčios – jos įmanomos tada, jeigu tu tai priimi ir laikai gyvenimo norma.

 

Bet kitu atveju, reikia rasti jėgų pasipriešinti tamsiajai jėgai ir išeiti iš uždaro rato. Tamsioji jėga tik ir skatina skausmą, liūdesį, baimę. Ji taip maitinasi. Žmogaus pareiga kurti aukštesnių vibracijų gyvenimą – tai yra laimingą gyvenimą. Todėl būkite malonūs ir pagalvokite, kokioje energetinėje aplinkoje gyvenate. Nes ta „tamsi jėga” įsuks į savo verpetą ir jūsų mylimus vaikus. Nes jie, matydami tavo skausmą, taip pat liūdi ir bijo. Vadinasi, atsiveria „tamsiajai energijai”.

 

Kodėl dažnai žudosi jauni žmonės? Jie jau ilgai gyveno „tamsiosios energijos” apsuptyje ir tereikėjo kibirkštėlės, kad juos kas nors dar labiau įskaudintų (nelaiminga meilė, patyčios, blogi mokslo įvertinimai…) tada jie atsiveria, teisingiau, leidžiasi užvaldomiems „tamsiosios jėgos” ir nusižudo. Negalime sakyti, kad toks žmogus kvailai pasielgė. Jis negalėjo kitaip pasielgti. Per ilgai jį kaustė „tamsioji energija”, jis vienas nepajėgė išeiti iš uždaro rato ir ta blogio energija jį užvaldo. Todėl, mieli tėvai, mylintys savo vaikus, pagalvokite, kokią atmosferą kuriate savo namuose? Kokie jūsų tarpusavio santykiai? Jūsų emocijos persiduoda vaikams. Jeigu manote, kad vaikai nieko nesupranta – klystate. Jie širdimi jaučia visas blogas emocijas. Jie mėgina priešintis įvairiausiais būdais, bet dažniausiai jūs juos apkaltinate blogu elgesiu.

 

Vaikų elgesį lengviausiai pakeisti, pasikeičiant patiems tėvams. Vaikai – veidrodis jūsų kuriamų santykių. Tai gal mylėdami vaikus, jūs pajėgsite išsiskirti ir susikurti kitokį gyvenimą: išardyti „tamsųjį ratą” ir suformuoti tinkamus gerus santykius tiek su vaikais, tiek su suaugusiais buvusiais giminėmis. Nereikia vadovautis religinėmis dogmomis ar griežtais papročiais.

 

Pirmiausia turite blaiviai įvertinti savo gyvenimą: su kokia energija esate sujungę savo gyvenimą: griaunančiąja ar kuriančiąja. Jei griaunančiąją – tai griausi visus santykius, ne tik šeimos, bet ir kitus. Taip formuosi „karmą” ir ilgai, ilgai teks gyventi Žemėje, kol išmoksi prisijungti prie kuriančiosios energijos. Bet gali viską greit pakeisti: pirmiausia mintimis prisijunk prie kuriančiosios energijos. Jeigu aplinkos valdyti dar neturi jėgų, mintį pakeisti visados gali.

 

Rask gyvenime grožio ir mėgink jį iškelti, paskatinti jį vystytis. Išeik iš savo uždaro rato, pagalvok apie gerus dalykus, kurie, galbūt, tavęs net neliečia. Bet taip tu pamėginsi prisijungti prie „gerosios energijos”. Tai suteiks tau jėgų išlipti iš „tamsiosios jėgos” sūkurio. Sugebėdami pasidžiaugti kitų žmonių sėkme, jus prisijungsite prie tų žmonių sėkmės srauto – tai taip pat pagalba jums. Tik džiaugtis turite nuoširdžiai ( be pavydo, be nuoskaudų). Kai mintimis pajėgsite išeiti iš „uždaro rato”, tada suprasite ką reiki keisti savo gyvenime, kad nežlugdyti savo ir savo vaikų gyvenimo.

 

Parengė: Violeta Petraitienė, šaltinis: gyvenimokeliu.ucoz.com

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ema

Viskas as daugiau nebekentesiu smurto santuokoje ir neleisiu kad mane zlygdytu vyras rytoj einu pas advokatus skyrybom as ir mano vaikai nusipelnem gyventi be smurto ir buti laimingi . Viskas man jau gana po sitos zinutes as apgalvojau ir nusprendziau skirtis teisingai ten raso jei seimoje zlugdo geriau isiskirti negu kenteti po sitos zinutes as pasiryzau nutraukti blogio saitus ir iseiti is sito smurto ir pazeminimo ratu nenoriu kad vaikai matytu smurta

Vyras Juristas

>> teisingai ten rašo: jei šeimoje žlugdo – geriau išsiskirti negu kentėti.

Matant tamstos primityvią rašybą, tikėtina kaltoji pusė esi tu. Pabandyk pasidomėti gyvenimu, pasimokyti, pasimelsti.

Skirtis galima pagal veikiančius įstatymus, tačiau ne todėl, kad “vyras žlugdo”.

Ema

Sita zinute buvo skirta man kad as atsiprikeciau pagaliau nekenteciau smurto del vaiku nesiaukociau gyvent su smurtautoju ir isdrisciau ji palikti po sitos zinutes as susimasciau apie savo santuoka as pasiryzau ja nutraukti nes jis mane seimoje tik zlygdo ir skraudzia aciu kad apsviete kad as neprivalau kenteti smurto del kazkokio asilo kad nusipelniau esu verta gyventi geriau be smurto ir patyciu ir nekentetu mano vaikai perskaicius sia zinute as susimasciau apie savo santykius su buvusiuvisi metai vien kovos ir teismu lavinos vyksta saltasis karas musu seimoje

keista

Kas tikit angelais sargais?

Elix

Tikiu.

Taip pat skaitykite