Šie metai Žemei – paskutiniai? Pildosi Biblijos prakeiksmai

biblija-pranasystesPrieš keletą savaičių per vieną parą matėme mėnulio užtemimą, sniego mėnulį ir Naujųjų metų kometos skrydį. Vieni teigia, kad tai buvo įspūdingas natūralus šviesos šou, o kiti šiuos reiškinius priima kaip įspėjimą, kad artėja pasaulio pabaiga, rašo alfa.lt.

 

Biblija besiremiantys žmonės perspėja, kad dabar yra puikus metas atrasti Jėzų. Krikščioniška interneto svetainė „Signs of the End Times“ skelbia, kad pastarosios nelaimės ir reiškiniai, žemės drebėjimai, masinės gyvūnų mirtys yra užuominos apie artėjančią pabaigą.

 

Entuziastai surado keletą Biblijos ištraukų, kurios skelbia, kad prieš pasaulio pabaigą bus daugybė mirčių. Tekstuose įvardijamos masiškos šikšnosparnių, žuvų, bičių mirtys.

 

biblija-pranasystes2

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tai patvirtina neseniai įvykę reiškiniai, kai upėje plūduriavo tūkstančiai padvėsusių žuvų, o vienos jūros krantas buvo nusėtas mirusiomis medūzomis. Mokslininkai šias anomalijas paaiškino kaip retus gamtos reiškinius, kai vandenyje pakilęs toksinų kiekis pražudo tam tikrus gyvius.

 

„Be abejonės sakau, kad šie metai žmonijai yra paskutiniai“, – teigė vienas komentatorius.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

biblija-pranasystes3

 

Biblijoje taip pat teigiama, kad žmogus planetą valdys apie 6 000 metų, kurie, kai kurių krikščionių teigimu, baigsis būtent 2017-aisiais.

 

Tiesa, kadangi jau buvo paskelbta daugybė teorijų apie pasaulio pabaigą (ji tariamai turėjo įvykti 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 metais), didelė tikimybė, kai tai tiesiog dar viena neišsipildysianti pranašystė, sukurta dievobaimingų žmonių.

 

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nepavargot

Ar tie pasaulio pabaigu biblijos fanatikai nepavargo pastoviai apsikvailinti pries visus?

rrr

Metas nustoti lankyti sia svetaine.

Austėja

Um… Jeigu Biblija atsirado kartu su Jezumi… Nepamirskim kad metai skaiciuojam nuo Jezaus gimimo. Tai jeigu dar tik 2017 m. Tai kaip gali but praeje 6000 metu?
Galu gale zmogus sioje planetoje jau milijardus metu!

Anonimas

Pasaulis buvo sukurtas prieš 6000, žmonės puolė ir buvo numesti ant žemės, aukodavo Dievui gyvulius už nuodėmių atpirkimą, kol buvo po 4000 atsiųstas Jėzus gimti išrinktąjai Marijai.

Rafael

Wow, parašė tik, kad biblija išpranašavo daug mirtčių, bet kad pildosi biblijos pranašystės knyga, kad pranašystės knygos 12 skyriaus ženklas danguje bus rugsėjo 23 dieną, 2017 metais tai ne… Taip pat neparašė kaip danieliaus pranašystės buvo išpildytos, atslkeisdamas antikristo tapatybę.

16RoundPerDay

Biblija nera patikimas saltinis kuruo deretu kliautis, stai vedus patikimas ir uztikrintas mokslas kuruo pasitikint galima.Taigi dar ilgai ilgai ilgai gyvuosim Hare Krishna.

Rasau is rojaus

Nusisneka vapse jau nemazai kartu turejo but bet nebuvo atsigaukit jus ten biski matomai kazko per daug vartojat

Andromeda

Biblija parase tie patys zmones ji iki siol neuzbaigta. Ir pasieme sau personaza Jezu, kad galetu valdyti mase, taip atsirado krikscionybe. JEZUS budamas paprasta zmogus su dievo dovana ir Marija Magdaliete turejo savo religija jie buvo karaliu palikuonys. Todel Jezu ir nukryziavo o jus meldziates tiems, kam jis buvo nenadingas….. Pasilikit savo pasaulio pabaiga sau krikscionys, o as gyvenu toliau……

Goda

O is kur tu zinai? Zinoma kas ko nori tas tuo tiki bet ne veltui istorijos, Jezus yra dievo atsiųstas,nukriziuotas uz musu nuodėmes. jai netiki bent jau gerbk religija, ir neskleisk savo cia nezinomo tipo religijos. Kaip bebūtų bet Dieva turim, patys pagalvokite Is nieko gi neatsiradom.. AS pati turiu daug versijų apie religija bet niekad gi nesi garantotas kokia ji yra, reikia patylėti kai kur o ne atejus i komentarus skelbti visiems kad dievas visai ne egzistuoja juk absurdas visiškas nesuvokimas.

Mantas

Tegyvuoja iluminatai!

Pyktis.

Nu tai pusk n*x is cia. Veju prirasiai ir jautiesi teisi? Irodysi kazkaip savo teigini? Ar zmones tavo niekingu zodziu turetu patiketi?

Taip pat skaitykite