Pasaulio elitas pasiekė ko norėjo: dauguma žmonių jau virto avinų banda

laisvieji-masonai-elitasŽinomas Čilės rašytojas ir filosofas Dario Salasas Someris, knygos „XXI amžiaus moralė“ autorius, pašventė savo gyvenimą klausimų, susijusių su žmogaus paskirtimi, jo egzistavimo šiame pasaulyje prasmės, tyrinėjimu. Ir būtent dabar, kai prasidėjo planetoje tarpusavyje kovojančių jėgų poliarizacija, šitie klausimas įgauna mums visiems didelį aktualumą, rašo tinklalapis seimairnamai.eu.

 

Dario nuo vaikystės atrodė, kad su mūsų pasauliu „kažkas ne taip“, kad žmonija gyvena pagal kažkokias neteisingas taisykles ir kad jeigu neįvyks kardinalių pokyčių žmonijos gyvenime, tai ji neišvengiamai žus – judėdama ankstesniu technokratiniu keliu, ji sunaikins planetą ir pavers žmones bedvasiais robotais.

 

Filosofo nuomone, reikia būtinai keisti dabartinę švietimo ir mokslo sistemą, kuri suskaldė žinias apie mus supančią realybę į daugybę absoliučiai nesusijusių tarpusavyje mokslo disciplinų, kas iškraipė mūsų realybės suvokimą.

 

Mūsų požiūris į mus supančią realybę tapo toks pats fragmentuotas ir nepilnas, kaip ir visas mūsų mokslas. Mes praradome ryšį su mus supančiu pasauliu, praradome galimybę suvokti vieningus dėsnius, kurie valdo visą Visatą. Tuo pat metu mus bombarduoja absoliučiai nereikalingos informacijos srautai, dar labiau iškraipantys realybę.

 

Štai ką jis kalba apie visa tai:

 

Žmonės gyvena su aptemusia sąmone. Jie neturi gilaus supratimo apie save ir apie juos supančią realybę. Čia ir slypi mūsų problema, visos žmonijos problema. Mūsų protams neužtenka gilumo. Tai tas pats, kas važiuoti automobiliu per tirštą rūką: kelią lyg ir įžiūri, o lyg ir nesimato.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Manau, kad žmonija išklydo iš kelio, pasiklydo abejonių, pertekliaus, informacijos ir proto trūkumų džiunglėse. Ir man atrodo, kad mūsų uždavinys – vėl atgauti savo vientisumą. Tačiau atgauti jį bus nelengva. Tam prireiks geriausių planetos protų pastangų. Mes nematome situacijos rimtumo, neįsivaizduojame, kas vyksta, kadangi kiekvienas panirome į savas fantazijas, į savas problemas. Ir tai labai liūdina.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Mes nemokome žmonių būti žmonėmis. Mes mokome siekti materialių rezultatų. Mokome užsidirbti pinigų, pelnyti šlovę, užtikrinti sau materialią gerovę. Švietimas nekelia sau tikslo iškelti žmogų į aukštesnį sąmoningumo lygmenį.

 

Kol kas žmonės gyvena tarsi žaisdami, eikvoja daug jėgų besivaikydami materialių gėrybių, siekia maksimalios gyvenimo kokybės. O gyvenimo kokybę jie įsivaizduoja tiktai materialią, neieško jos savo viduje. Dėl to susiklostė savotiška bendra koncepcija: „bandos“ koncepcija, kurios pagrindą sudaro šabloniški samprotavimai ir reklaminiai šūkiai.

 

Mes nežinome, kiek informacijos gali sutalpinti mūsų smegenys, tačiau akivaizdu, kad yra kažkokia riba. O mus kiekvieną dieną bombarduoja informacija – be paliovos, be sustojimo. Tai tas pats, kas be paliovos kimšti į save maistą, neleidžiant jam iki galo susivirškinti. Žmogus išsipūstų ir skrandis galiausiai plyštų. Tačiau kadangi šiuo atveju kalba eina apie informaciją, tai žmogus paprasčiausiai pasiklysta jos srautuose ir nebemato realybės tokios, kokia ji yra.

 

Vienas Antikos mąstytojas sakė: „Aš mąstau, vadinasi, aš egzistuoju“. Mano manymu, jis klydo. Niekas iš mūsų nemąsto pats. Už žmogų tai daro jo gaunama informacija. Ji patenka į smegenis ne per sąmonę, o per pasąmonę. Kaip veikia pačios geriausios reklaminės agentūros? Jos stengiasi, kad jų siunčiama žinia kaip galima stipriau įsitvirtintų smegenyse, o tam reikia veikti per pasąmonę. Rezultatas – pas mus prisikaupia informacijos, kurios mes neapmąstome – paprasčiausių informacinių šiukšlių klodai.

 

Mes nepakankamai atviri, nepakankamai dėmesingi, kad suvoktume, kas vyksta. Dažnai prisimenu didį mokslininką serą Arturą Elingtoną. Jis sakė, kad žmogus gali matyti tiktai, ką jau turi savo sąmonėje. Jis turėjo galvoje suvokimą. Mokslininkas tvirtino, kad žmogus mato ne tai, kas yra aplink jį, o savotišką aplinkos fotografiją, kurią padarė jo protas.

 

Daug žmonių, daug mokslininkų pritaria šiam požiūriui ir mano, kad realybės neįmanoma suvokti tiesiogiai, nes kiekvienas žmogus yra paniręs į savo nuosavą pasaulį. Mūsų suvokimas nepilnavertis. Kiekvienas iš mūsų gyvena nuosavame pasaulyje, savo fantazijų pasaulyje. Žmogus turi būti žymiai atidesnis, kad pamatytų realybę tokią, kokia ji yra. Tačiau tai labai sudėtinga, nes mūsų niekas nemoko to daryti.

 

Man labai įdomus faktas, kad mūsų pasaulyje nebeliko mąstytojų. Jų daugiau nebėra. Senovės Graikijoje nebuvo universitetų ir diplomų. Šiandien pas mus minios žmonių su aukštuoju išsilavinimu, su pirmaklasiais diplomais, tačiau pasaulis dar niekada nebuvo tokioje prastoje situacijoje, jei kalbėsime apie brolybę, mokėjimą gyventi vienas šalia kito, apie dvasines vertybes.

 

Tai kas gi vyksta? Visas pasaulio vyriausybes su visais jų ministrais ir patarėjais, sudaro geriausių universitetų absolventai, tačiau jie negali priversti pasaulio eiti tinkama kryptimi, negali padėti žmonėms geriau vienas kitą suprasti, negali padaryti pasaulio harmoningesnio.

 

Manau, kad tokioje beviltiškoje situacijoje vienintelis dalykas, ką gali padaryti žmogus – tai panirti į savo vidinį pasaulį, pažinti save. Ištyrinėti save ir savo gyvenimo būdą, suprasti, kodėl jis daro vienus dalykus ir bijo daryti kitus. Ir tokiu būdu išmokti giliau pažvelgti į gyvenimą, išmokti atskirti fantazijas nuo realybės.

 

Dabar jau daug kas pradeda suvokti, kad raktas į daugelio žmonijos problemų sprendimą glūdi ne nesibaigiančiose lenktynėse dėl materialių gėrybių ir ne informacinių šiukšlių vartojime. Priešingai – būtina ieškoti to rakto savo pačių viduje, o tai įmanoma tik nustojus kimšti į pasąmonę mus persekiojančius informacinius srautus, kurie mus paverčia vergais-biorobotais bedvasiame technokratiniame pasaulyje. Reikia ugdyti savo pačių sąmonę.

 

Šaltinis: seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500
10 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Andrius

Labai jau “sokratiško” tipo šis straipsnis, ir pats cituojamas autorius D. Someris: primetamos bendros idėjos, įtikinama, kad visi būtent tokie, ir visi elgiamės būtent taip (“Mes nemokome žmonių būti žmonėmis. Mes mokome siekti materialių rezultatų…”). Jaučiasi Platono mąstymo eiga: tu toks, ir joks kitoks, todėl sutik, su tuo, ką sakau. O pats puslapis Anomalija pavadinimą sukūrė click-beitinį – kad tik paspaustų skaitytojas ir kad tik skaitytų. Kas tas PASAULIO ELITAS? Ko jie norėjo, kur apie tai sakė/skelbė? Kas tie žmonės, kurie virto avinų banda? Kuo pasitvirtina toks teiginys? Ai gi, niekam nerūpi, svarbiausia užkabinti, kad tik dar vienas skaitytojas paspaustų nuorodą… Skaityti daugiau »

BIOLOGINE

TIESA100%

Gaba

Nesąmoningas straipsnis, kalba apie tai, kad žmonės nemato realybės, tačiau kokia ta realybė yra nėra įvardijima, pieva kažkokia

Dalius

Kol zmones eikvos savo energija kaltu ieskojimui tol jie niekur nenueis. O kas liecia bombardavima informacija ir vartotojiskumo skatinima tai jug niekas nevercia pirkti jusu paciu naujausiu telefonu kas 6 men ar televizoriu su placiausia istrizaine ar greiciausiu automobiliu,ar net tu paciu laikrasciu skaityt,visi jug zino kad ten nieko gero neparasyta o net atvirksciai viskas bloga. Kam to zmogui reikia? Nebukit situacijos dalimi,o tiesiog pasitraukit is jos.I augkit ir tobulekit ir ieskokit gyvenimo prasmes i valias! Neveltui yra sakoma kad pats didziausias zmogaus priesas yra jis pats, nepasiduokit vilionems.

Malti dziuveseliai

Nieko naujo. Nevaidinkit nusvitusiu. Elkites spontaniskai, o ne kaip zombiai .

Eva Pet

Per didelis noras ką nors įžvelgti priveda prie filosofinių haliucinacijų ;)

Mer

Tikra tiesa! Taip ir yra!!!

Abuga buga

Šaunuoliai, Anomalai, keliat savo lygį. Buvo įdomu.

Edgaras

Žmonės,atsibūskit,kelkite savo šiknas nuo kėdžių,bei padarykite kažką prasmingą,mūsų žmonijos labui.

Feisbuko zombiai

Juokingai skamba. Žmonės,kelkite savo šiknas nuo kėdžių,bei padarykite kažką prasmingą,mūsų žmonijos labui. O ką jūs veiksit, rašysit komentarus ?
Teisinga patarlę žinau ,,Reikia pradėti nuo savęs”

parapsihologas

Ariogaloj prie kiosko Vycka toks su alaus buteliu stovi, pas ji gali uzsirasyti i komanda geru darbu darymuj zmonijai.beje stojamasis mokestis starkos puslitris, neuzmirsk kaubojau.

Guliveris

Baik nesamones rašinėt seni

Vilmantas

Uzdrauskit jus tam guliveriui komentuot. Matosi zmogelis ne pilno proto…

savas

jei komentuosit ,oligarchai ras savo potencialu priesas

Taip pat skaitykite