Mano keturmetė dukrelė bendrauja su nematoma drauge

mergaite-vaiduoklisPortalo anomalija.lt skaitytoja nerimauja dėl savo 4 metukų dukrytės. Neprisistačiusios skaitytojos teigimu, jos dukra bendrauja ir žaidžia su nematoma būtybe, kurią vadina Zofija. Žemiau pateikiame redakcijai atsiųstą laišką.

 

Turiu 4 metukų dukrytę. Vieną dieną išgirdau, kad ji su kažkuo kalbasi. Buvo keista, nes namuose daugiau nieko nebuvo – tik ji ir aš.

 

Kai paklausiau, su kuo ji kalbasi, pasakė, kad su savo drauge Zofija. Tąkart tik numojau ranka, nes pagalvojau, kad mažas vaikas iš nuobodulio prisigalvojo kažkokių nesąmonių. Bet diena po dienos, su savo nematoma drauge ji pradėjo bendrauti vis labiau ir labiau. Kartą pastebėjau, kad mano duktė šokinėja, sukinėjasi kartu ragindama ir savo naująją draugę. Aš ją nestipriai pabariau, nes tos nesąmonės man jau pradėjo įgristi.

 

Tačiau pamąsčiau ir apie kitą variantą ir pradėjau klausinėti visokių smulkmenų: kaip ji atrodo, kaip apsirengus, kaip ji čia atsirado ir iš kur žino savo draugės vardą. Duktė man viską smulkiai papasakojo ir net pyko ant manęs, kodėl aš klausinėju, jei pati matau. O vardą, anot jos, jai pasakė Zofijos mama, kuri čia ir atvedė.

 

Galiu prisipažinti, kad tikrai nejaukiai pasijutau vieną vakarą. Vyro namuose nebuvo. Jau buvau paklojusi lovas nakčiai. Ji sėdėjo ant savo lovos, aš ant savosios. Kaip nekeista pastaruoju metu, ji vėl pradėjo kliedėt apie Zofiją: kad ji sėdi ant mano lovos ir t.t.

 

Man jau kantrybė baigėsi. Pasakiau dukrelei: „Nėra čia jokios Zofijos.“ Norėdama įtikinti, gan smarkokai su ranka patrankiau per lovą toje vietoje, kur anot jos, sėdėjo Zofija. Ir Jūs neįsivaizduojat, kaip ji sureagavo: pradėjo šaukt ant manęs, kad aš stipriai užgavau Zofija, kad jai dabar labai skauda, ji verkia ir t.t.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Maža to, dukrytė sako, kad Zofijos mama dažnai mane stebi. Tokius žodžius išgirsti iš keturmetės tikrai nėra labai malonu.

 

Esu girdėjus, kad maži vaikai mato tą “kitą” pasaulį, todėl, kaip mąstau, kad čia tik lai vaiko vaizduotė ar tik išgalvotas draugas, leidžiu sau suabejoti – o gal ji tikrai mato tai, ko nematome mes?

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Neprisistačiusi skaitytoja

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums

Rekomenduojami video:


2500
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

Logika reikia tureti kai pati maža buvau man nei sykio nera nutike kad matyčiau dvasias čia tik paprašiausiai vaizduotes vaisius galvoje tai ko žmogus mato tai ko nera čia paprašiausiai haliucinacijos

Fire

Man 12 metu dbr ir as retkarciais matau seip draugai sako kad netureciau nes esu paauglys bet as labai kreipiu demesi i visa aplinką.Seip atsimenu atsibudau nakty ir maciau kazkoki sesėli einant link mano balkono(man buvo kazkur 5-6 metai)

Tiesa

O jūs manote, kad kai esate “vieni”, jus tiktai esate vieni? Aplink jus yra dar keliolika būtybių, kurių nematote. Bet jos mato jus. :)))

Bowowow

As, kai maza buvau irgi maciau, tik jos bijodavau, poto kai uzaugau jin dingo is namu. Tai tenka prisiminti fraze, jog vaikai mato daugiau uz suaugusius. Beto, smegenyse yra tokia lastele, kuri leidzia tokiai butybes matyti, tik zmogui augant ji nuslopsta, ja galima treniruoti, tik labai sunkiai. :)

M H

Jei dar toliau taip tęsis – pas psichologą, paskui psichiatrą…

Matau as irgi daznai

Dalbake kazkokia netiki

Matau as irgi daznai

As irgi turiu draugu nematomu bet as jau priprates prie ju zoles nerukau

gagarinas

nu sorry bet cia pieva . tipo mama problemos spresti kreipsis i redakcija… i redakcija kreiptusi tik tada kai reiktu kitu zmoniu pagalbos kai psixologai ir kunigai nepadetu..sorry anomalija bet krentat akyse kazkada buvo cia rimtesnis portalas dabar

Balsas

Net neabejok ir neatmesk sio varianto, ji gali matyti. Zmones iprate neigti, priestarauti ir vengti neiprastu dalyku. Jei Tavo dukrute turi dovana, neignoruok jos. Pradziai pasistenk tai priimti kaip iprasta dalyka. Pamazu issiaiskink ar ji mato tik zofija ir jos mama ar daugiau. Kodel mama zofija atvede pas tavo dukryte, jei ir pati apsilanko kaip tavo dukryte minejo? Gali buti daug klaidinancios informacijos, todel atydziai viska susideliok.

Taip pat skaitykite