Kaip atrodys 2039-ųjų kasdienybė? Mokslininkai pateikė išvadas

ateities-zmogusMokslininkų leidinys „New Scientist“ paskelbė ekspertų atlikto tyrimo rezultatus. Pagal mokslininkų išvadas, 2039-aisiais kiekvienas iš mūsų galės ne tik matyti kiaurai sienas ar drabužius, bet ir turės Hario Poterio stiliaus apsiaustus.

 

Mokslininkų paskelbtame 2039-ųjų kasdienių daiktų sąraše puikuojasi pigi ir visiems prieinama skraidyklė, tvirtinama ant nugaros, taip pat žmonės galės matyti per medžiagas, pavyzdžiui, per sienas. Manoma, kad tai bus įmanoma išvysčius jau dabar atliekamus ultragarso tyrimus.

 

Nematomumo apsiaustą galėsime nusipirkti visose parduotuvėse. Jam pasiūti bus naudojama medžiaga, kuri „apgaus“ žmogaus akį, iškreipdama šviesos bangas ir taip atrodys nematoma. Bus atrasta ir kita medžiaga, kuri bus lipni ir padės laipioti net stačiausiomis sienomis.

 

Žurnalas „New Scientist“ šį ateities tyrimą atliko tam, kad pažymėtų pirmojo mobiliųjų telefonų tinklo, sukurto Japonijoje, 30-metį.

 

2039-ųjų išradimų sąraše:

 

Paviršius perregintis matymas
Nematomumo apsiaustas
Rankinė gydymo mašina – vaistinėlė
Žmogaus voro efektą turinti lipni medžiaga pirštinėms ir batams
Telefono kroviklis žmogaus energija
Ant nugaros tvirtinamas skraidymo aparatas
Asmeninis erdvėlaivis
Dirbtinės žiaunos skirtos nardyti
Kalbos vertimo mašina

 

Ar laukiate tokios ateities?

 

15minlogo

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Tip

Asmeninis erdvėlaivis? Užskaitom :)

Once

Bet jau, kad taip stipriai nusikalbėti tai seniai ir be mačiau. Mane toks jausmas apėmė, kad tiesiog iš galvos random kažkokius “išradimus” ale surašė ir viskas. Už tokias rašomas nesąmones dar tie “mokslininkai” ir algas gauna. Bullshit ir ne kitaip…

CNN

O tu skaitiai 1858 arbe 1960 metų tokias vizijas kaip atrodys 2000 metai? Beveik viskas sutapo su kaupu. Ar tau atrodo, kad kas dabar išrasta daugiau niekas neymanoma?

Taip pat skaitykite