Vilkų gaujos pamoka žmonėms, kaip reikia rūpintis vieni kitais

vilkaiVilkai – bendruomeniniai gyvūnai ir yra labiausiai prisitaikę gyventi grupėmis.

 

Nors jau ilgą laiką juos naikina ūkininkai ir medžiotojai, tačiau jų didelis rūpestis savo šeimos nariais, padeda jiems išlikti nepaisant visko.

 

Būtent vilkus, labai dažnai nurodo kaip pavyzdį, kaip žmonės turėtų rūpintis vieni kitais.

 

Jeigu vilkų gauja nusprendžia keisti savo gyvenimo vietą, jie išsiruošia į ilgą kelionę nepalikdami nei vieno savo gaujos nario. Jauni, seni ar ligoti vilkai keliauja kartu.

 

vilku-gauja

 

Vilkų gaujos “žmogiškumas” pavaizduotas aukščiau esančioje nuotraukoje. Iš priekio eina patys silpniausi (pažymėti geltonai), tai dažniausiai būna seni ir ligoti vilkai. Tik nuo jų priklauso kokiu tempu eis kiti gentainiai. Jeigu šie nusprendžia pailsėti, ilsisi visas būrys. Jeigu jie eitų paskutiniai – atsiliktų nuo visų ir galiausiai žūtų.

 

Už jų eina penki stiprūs ir greiti vilkai (pažymėti raudonai) kurie esant reikalui galėtų apginti silpniausius.

 

Centre – likusieji gaujos nariai, o už jų vėlgi penki stipriausi vilkai. Paskutinis (pažymėtas mėlynai) eina vilkų gaujos vadas, kuris viską kontroliuoja ir prižiūri ar visi laikosi nustatytos tvarkos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Toks vilkų išsidėstymas padeda seniausiems ir ligotiems neatsilikti, o taip pat suteikia galimybe esant poreikiui padėti ir pasirūpinti vieni kitais.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Mer

Kokie protingi vilkai! :)))

TavoDraugas

Aw kaip miela

gagarinas

mes jau toli nuo gamtos…

Taip pat skaitykite