Visatoje egzistuoja tik trys meilės rūšys tarp vyro ir moters

meile-visataEgzistuoja viso labo trys rūšys santykių tarp vyro ir moters, kuriuos mes, žmonės, vadiname meile. Jas labai lengva atpažinti. Pasitikrinkite save, ragina Būrėja Roma Vičienė, projekto Mėnesiena: Būrimas kortomis įkūrėja.
 
1. Giminiški
 
Jūs suprantate vienas kitą kaip brolis ir sesuo. Meilė laikui bėgant gesta, bet jūs vis tiek suprantate, kad turite padėti vienas kitam, palaikyti vienas kitą. Aistra metams bėgant jus palieka, jūs jau nebedovanojate vienas kitam dovanų, nebeinate į pasimatymus (arba darote tai be didelio entuziazmo), nebesilaikote už rankų. Bet ir nesipykstate.
 
Tai santykiai žmonių, kurie praeitame gyvenime buvo giminės. Kadangi jie artimi, tai ir šiame gyvenime pritraukė vienas kitą. Ir palaikė tai meile, juk tarp jų daug kas bendro. Dažnai giminaičiai pragyvena kartu normalų gyvenimą, bet tikros meilės, potraukio tarp priešingybių, meilės potencialo atskleidimo šiuose santykiuose, deja, nėra. Užtai yra tarpusavio supratimas, palaikymas, šiluma.

 

2. Karminiai

 

Jūs įsimylėjote ir tai panašu į viesulą. Čia yra viskas: ir aistra, ir gilūs jausmai, ir drebulys keliuose, ir plaštakės pilve. Tik nėra vieno – sutarimo. Jūs susitikote su vedusiu, o gal būt – tiesiog su netinkamu jums žmogumi, kuris paprasčiausiai atsisako jus suprasti.

 

Jis tai myli, tai nemyli. Jūs – tai laiminga, tai kenčiate. Ašaros į pagalvę, audringi barniai ir ne mažiau audringi susitaikymai, gėlės, priesaikos, pasižadėjimai… Bet kažkas lyg trukdo jums kartu gyventi ramiai, nereikšti vienas kitam jokių pretenzijų. Būtent kas?

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tai santykiai, kurie pasiųsti tam, kad kažko jus Išmokytų. Tuose santykiuose partneriai kenčia ir kankinasi, bet po jų jie suauga, tampa kur kas ramesni ir patikimesni. Karminiai santykiai primena beprotišką meilę. Tik jie pagardinti didele ašarų doze: juk jų paskirtis – Išmokyti žmogų kovoti su savimi ir su savo aistromis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

3. Žvaigždžių.

 

Tai likimo dovana ir mažai kas tai patiria. Bet jeigu žmogus eina į savo tikslą, jo tyra širdis, sąmonė ir ketinimai.

 

Tai jūs staiga sutinkate kažką ir pajaučiate kažką nauja. Tai ne emocijų, aistrų audra. Tai – rojus. Žmogus jus supranta, palaiko, stumia jus pirmyn ir tuo pačiu yra visiška jūsų priešingybe.

 

Jūs visiškai negalite suprasti, kodėl jus, tokią tylią ir ramią, įsimylėjo kompanijos siela ir daro tokią laimingą. Tokios poros seksas atveria dangaus vartus. Jų meilė tokia stipri, kad jie net negalvoja abejoti vienas kitu, pavydėti, bartis. Jiems kartu tiesiog taip gerai, kaip gerai gali būti žmogui žemėje.

 

Tai santykiai dviejų puselių. Sielos dalys, kurias kažkada atskyrė, susijungė ir siela tapo vientisa. Tokių santykių svarbiausias požymis tame, kad jie nėra aistringi, o visiškai ramūs. Jų pagalba žmogus juda dvasinio tobulumo link.

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Asta

Žvaigždžių meilė,tikrai nuostabi

nerami siela

ir mano skaicius ir pavadinimas 2. Karminiai :(

nerami siela

na man jau ner tokios meiles dideles kai pamilau pirmaja meile,mylejau beprotiskai o dbr po pirmos antra ir po antros ner tokios kad vel myleciau beprotiskai ir is mano puses ner tos meiles kad vel pamilciau bepritiskai.

jonas

Yra sexas/meile ir yra friendzone kur esi skuduro vietoj ir prisimenamas kai reikia pagalbos.

agnyte007

JONAI VISISKAI TAU PRITARIU. AS IR ESU TOJ TRECIOJ ZONOJ- JAUSMAS SUDINAS

Taip pat skaitykite