Meras, kuris uždraudė gyventojams numirti

Cemetery2012 metais, mažo Italijos miestelio Falciano del Massico, turinčio apie 3 tūkst. gyventojų meras, uždraudė savo miestelėnams mirti.

 

Taip, buvo uždrausta numirti. Meras pasirašė teisinį tokį įsakymą, kuris buvo prilyginamas galiojantiems teisės aktams. Priežastis tokio įsakymo buvo paprasta, miestelio vietinės kapinės buvo perpildytos, o naujos dar neįrengtos.

 

Gyventojais, kurie nepaklus įstatymui nemirti, būtų laidojami netoliese esančiame Mondragone mieste. Įdomu tai, kad šie du miesteliai nesutaria nuo senų laikų, tad beveik niekas nenorėjo būti laidojamas žemėje, kurios taip nekenčia.

 

“Aš įsakau visiems gyventi ir draudžiu mirti, kol mūsų miestelyje nebus naujų kapinių”, – pareiškė Falciano del Massico meras.

 

Verta pažymėti, kad visgi ne visi laikėsi šio įsakymo. Tiksliau, ne visiems pavyko nemirti. Du miestelio gyventojai per laiką kol buvo įsigaliojęs įstatymas mirė. Tiesa, nubausti už tai jie nebuvo.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
!!!

Emmm… O tai jeigu zmogus senas?!

Kęstas

Tada nusikaltęs bus įkalintas iki gyvos galvos.

Taip pat skaitykite