Idiotiškiausios mirtys: uždusę dramblio išmatose ir kiti nutikimai

darwino-apdovanojimaiVisame pasaulyje žinoma Darvino premija įteikiama po mirties tam, kas atsisveikino su gyvybe kvailiausiu būdu. Kiekvienais metais publikacijos apie Darvino premijos laureatus pasirodo pramoginiuose laikraščiuose ir žurnaluose.

 

Pirmasis premijos pretendentas buvo paskelbtas 1985 metais. Tuomet ją laimėjo žmogus, kuris bandė ištraukti “Kokakolos” butelį iš automato ir žuvo, užvertęs ant savęs sunkų aparatą.

 

Susipažinkite su kitais vertais dėmesio laureatais:

 

– 1998 m. Vokietijos zoologijos sodo tarnautojas Frydrichas Rizfeltas gydė drambliui Stefanui vidurių užkietėjimą. Jis sušėrė drambliui didelę dozę laisvinančiųjų ir nusprendė padaryti klizmą. Tuo metu vaistai suveikė, tad nelaimėlis fekalijų srove buvo partrenktas ant žemės ir užduso skystose dramblio išmatose.

 

– JAV lakūnas pritvirtino prie automobilio reaktyvinį variklį ir nusprendė praskrieti “su vėjeliu” Arizonos dykuma. Pasiekęs 900 km per valandą greitį po 15 sekundžių jis plojosi į uolą ir žuvo.

 

– Indijos Kalkutos miesto zoologijos sode du vyrai įsibrovė į 8 metų tigro Šivos narvą ir pabandė jam ant kaklo uždėti girliandą iš kalendulos. Nelaimei, Šivai kalendula nepatiko.

 

– 21 metų jaunuolių porelė vieną vakarą nusprendė užsiimti seksu ant stogo. Tačiau ekstremalaus sekso seansas baigėsi liūdnai – meilužiai nugarmėjo žemėn ir užsimušė. Du nuogus kūnus ant kelio rytą aptiko taksistas.

 

– Vokietijos sunkiojo metalo grupės koncerto metu žvaigždė Gunteris Ditcas ištiesė rankas ir surikęs “Gaudykite mane!” šoko į minią. Tačiau įskaudinta dėl kito mylimo gitaristo išvykimo fanų minia prasiskyrė. Rezultatas: galvą susitrenkęs į betonines grindis Gunteris mirė.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

– Bundesvero kareivis nusipirko hamaką ir nutarė jį pasikabinti savo kambaryje kareivinėse. Hamaką pritvirtino tarp dviejų geležinių spintų. Kai tik kareivis atsigulė ant hamako, spintos neišlaikė ir nukritusios vargšelį mirtinai prispaudė.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite