Įdomiausi ir negirdėti pasaulio faktai

idomus-faktaiStatistinė amerikietė dabar sveria tiek pat, kai 1960-aisiais statistinis amerikietis.

 

Kol telefonai kiekviename name buvo retenybė, Sovietų Sąjungoje jau buvo organizuojami dainų konkursai. Tik tada savo balsus žiūrovai atiduodavo ne skambindami nurodytais numeriais, o įjungdami šviesas visuose kambariuose kai groja jiems patinkanti daina. Elektros energijos tiekėjai paskaičiuodavo kuriuo momentu būdavo patiriamos didžiausios apkrovos ir pranešdavo kas tapo dainų konkurso nugalėtoju.

 

Maždaug už 10 tūkst. šviesmečių nuo žemės yra milžiniškas alkoholio debesis. Debesis yra 1000 kartų didesnis už visą saulės sistemą, o jame yra tiek alkoholio, kad kiekvienas žemės gyventojas kasdien galėtų išgerti po 300 tūkst. pintų gryno alkoholio milijardą metų paeiliui.

 

Investicinis bankas, kuris per rugsėjo 11-osios teroro aktus neteko 75% savo darbuotojų, buvusių viename iš bokštų dvynių, padavė į teismą Amerikos oro linijas, nes šių apsauga įleido į lėktuvus teroristus, ir prisiteisė 135 milijonus JAV dolerių.

 

Nesenai atrasti slapti Nacių dokumentai atskleidė, kad vokiečiai planavo pakeisti Amerikoje stovinčią laisvės statulą Hitlerio statula, vos tik jiems būtų pavykę okupuoti JAV.

 

1969-aisiais vykstat „Altamont Speedway“ festivaliui buvo nužudyti 4 jo dalyviai, bet festivalio populiacija nei kiek nesumažėjo, mat jo metu gimė 4 kūdikiai.

 

Elektrinis vibratorius buvo išrastas anksčiau nei elektrinis lygintuvas ar dulkių siurblys.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Filmuojant Hario Poterio ir Hermionos bučinį vienoje iš filmo dalių, iš filmavimo salės teko išprašyti Rupertą Grintą, vaidinusį Roną, nes jis negalėjo nustoti juoktis.

 

Alpinistas Ricardo Pena, kopdamas į Andų kalbus, rado piniginę. Vėliau paaiškėjo, kad ta piniginė priklausė vienam iš šiuose kalnuose 1972-aisiais sudužusio lėktuvo keleivių. Dar įdomiau tai, kad tas keleivis buvo vienas iš 16-os išgyvenusiųjų ir po 32 metų jam buvo gražinta piniginė.

 

JAV yra draudžiama prekiauti šokoladiniais „Kinder“ kiaušiniais. Už kiekvieną turimą kiaušinį prekeivis gali gauti po 2,5 tūkst. dolerių baudos. Vien 2011-aisiais JAV buvo konfiskuota 25 tūkst. nelegaliai per sieną įvežtų „Kinder‘ių“.

 

Šaltinis: skaitalas.lt

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
REDdog

Apie Hario ir Hermionos bučinio sceną ir tai, kad Rupertas Grintas buvo išprašytas iš jos aš jau seniai žinojau, bet kai perskaičiau dar kartą…Vėl ėmiau juoktis… :D

Wellin

Debesis geras tik toli

Taip pat skaitykite